Kulüpler/Davet Alanları Balıkesir

Güre Termal Resort

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güre Termal Resort Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Güre Termal Resort Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Güre Termal Resort Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Güre Termal Resort Sıkça Sorulan Sorular

Güre Termal Resort düğün fiyatları ne kadar?

Güre Termal Resort düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Güre Termal Resort düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Güre Termal Resort kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güre Termal Resort 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Güre Termal Resort düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güre Termal Resort düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Güre Termal Resort düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güre Termal Resort düğün dışında bayi toplantısı, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Güre Termal Resort Hakkında

Balıkesir Edremit’te bulunan Güre Termal Resort Hotel’de en özel davet ve resepsiyonlarınızı düzenlemek ister misiniz?


Havuz başında dostlarınız ile eğlenebileceğiniz unutulmaz bir davet tasarlamayı planlıyoruz. Her detayı ile hayallerinizdeki gibi olması için organizasyon sorumlumuz ile de birlikte çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman bir ekip ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde eksiksiz bir gece düzenliyoruz. Organizasyon yönetimi görevini de üstlenerek gecenin akışını ve işleyişini de takip ediyoruz…


Hazırlıklarımıza davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturarak başlıyoruz. Beyaz tiffany sandalyelerinizi yuvarlak masalarımızın etrafına yerleştiriyoruz. Konseptinize uygun renkler ile de masalarınızı renkli örtülerle süslüyoruz. Gümüş rengi çerçeveli aynalı suplalar, beyaz ve çiçekler ile süslenen şamdanlar ile süslemelerimizi tamamlıyoruz. Farklı aksesuarlar ve dekorlar da tercih edebiliyoruz. Masa örtülerinizde renk tercih etmezseniz, rengarenk tüller ile sandalyelerinizde renklendirmeler tercih edebilirsiniz.


Otelimiz alakart restoranında hazırlanan davet menülerini de konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Her lezzet için birlikte karar alıyor damak tadınıza ve bütçenize uyan düğün menülerini tercih etme şansınız bulunuyor. Düğün pastanız ve ikramlarınız da düğün paketlerimize dahil olabiliyor.


Müzik grubumuz da sahnedeki yerini alıyor! Gece boyunca kesintisiz eğlence için ilk dansınız için piste davet ediyoruz. İlk dansınız ile başlattığımız gecede kesintisiz eğlence için konuklarınız ile birlikte dans pistinde oluyorsunuz!


Davetleriniz için sunduğumuz bütün bu hizmetlerin yanı sıra otelimizdeki; şehzade, hünkâr, sultan ve divan süitlerimizde konaklama imkânı da sağlıyoruz. Türk hamamımızda gelin hamamı ve ardından bekarlığa veda organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Arzu ederseniz balayı süiti ve bekarlığa veda süiti de düzenliyoruz.


Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için de Güre Termal Resort Balıkesir ailesi ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurmak…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İskele Mah. Kaplıcalar Cad. No: 34 Güre- Edremit/ Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Güre Termal Resort Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.