Kulüpler/Davet Alanları Balıkesir

Alevok Otel & Restoran

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alevok Otel & Restoran Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Alevok Otel & Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Alevok Otel & Restoran Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Alevok Otel & Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Alevok Otel & Restoran düğün fiyatları ne kadar?

Alevok Otel & Restoran düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alevok Otel & Restoran düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Alevok Otel & Restoran kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alevok Otel & Restoran 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Alevok Otel & Restoran düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alevok Otel & Restoran düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Alevok Otel & Restoran düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alevok Otel & Restoran düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, nişan, açılışlar ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Alevok Otel & Restoran Hakkında

Düğün organizasyonlarınız için Balıkesir’de otel arayışı içerisinde misiniz?

Öyleyse Alevok Otel & Restoran tam da size göre! Havuz başında şık bir davet alanı tasarlayarak hayallerinizin ötesinde bir gece planlıyoruz. Her detayı ile davetlerinizi organize ediyor, isteklerinize önem veriyoruz. Güler yüzlü ve konuksever bir ekip ile birlikte düzenleyeceğiniz geceden şüphesiz ki siz de memnun kalacaksınız!

Alevok Otel Erdek’te sizin için neler mi yapıyor?

İlk olarak isteklerinizi öğrenmek adına görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmelere süsleme ve düzenlemeler için organizasyon firmamız da katılıyor. Oturma düzeninde 150 kişilik davet alanına sahip olan havuz başı restoranımızda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Zarif detaylar ile süslemeler yapıyoruz. Konseptinize uygun renklerde örtü ve aksesuarlar temin eden organizasyon firması ve hizmet personellerimiz ile masa ve sandalye dekorasyonuna başlıyoruz. Ziyafetleriniz için tasarladığımız masalarınızda suplalar ve şamdanlar zarif bir şıklık sağlayacaktır.

Öte yandan nikah masası stilize etmesi için de çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Diğer davetleriniz için de farklı alanlar oluşturacak ferah bahçemiz; söz, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor.

Otelimizde davetleriniz için son dokunuşlar yapılırken restoranımızda da davet menüleriz hazırlanıyor! Çiftimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz menü tadımları ile istekleriniz belirleniyor. Tadımlarda; ordövr tabağı, ara sıcak, soğuk mezeler, ana yemek, düğün pastası ve meyve ikramları da yer alıyor. İkram menüleri de değerlendirebileceğiniz gibi ana yemek kararınızı kırmızı veya beyaz et olarak da verebilirsiniz.

İnce saz ekipleri, enstrümantal müzik, klavye ve solist eşliğinde bir gece seçme şansınız da bulunuyor…

Üstelik bir otel düğünü tercih etmenin avantajı olarak gece otelimizde konaklama imkânınız da oluyor. Otelimizde konaklama talep eden konuklarınıza da avantajlı fiyatlar ile kaliteli hizmet sunuyoruz!

Davetlerinizi birlikte tasarlamak bizim için büyük mutluluk! Siz de Alevok Otel fiyatları hakkında bilgi almak ve görüşmeler talep etmek adına; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Sahil Mah. Ali Haydar Sarı Sahil Bandı Çuğra Mevki No: 44 Erdek/ Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Alevok Otel & Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.