The Garden Balo Salonu*

The Garden Balo Salonu
2012 Haziranında faaliyete geçmiş olan the garden balo salonu deneyimli ve uzman kadrosu ile tamamen müşteri odaklı bir kuruluş olarak açılmıştır. Yeni değişen ve gelişen projeleri takip ederek uygulamayı hedef alan the garden balo salonu her türlü özel günlerinizde de sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Adananın nezih yerlerinden adnan menderes bulvarında muhteşeem göl manzarası ile ailenizle, arkadaşlarınızla sevdiklerinizletüm özel günlerinizin her anınızı keyifle geçirmenizi sağlıyor, aynı zamanda hayallerinizin sınırını aşarak gerçekleştiriyor...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
ÇA ÇAĞATAY Düğün Tarihi: 05/09/2014

Mekanın açık ve kapalı alanı var hava şartlarının durumuna göre kapalı alanada düğünü alabiliyorlar. Yani aksilik olmasın diye bir B planı mevcut oluyor. Mekan çok ilgiliydi muhattapsızlıkla karşılaşmadık bu bizce çok önemliydi. İkramlar son derece tazeydi. Mekan göl kenarında güzel bir manzaraya sahipti. Mekandan çok memnun kaldık hiç bir sıkıntı olmadı. İşletmecinin verdiği sözlerin hepsi tutuldu. Fotoğrafçısı iyiydi ekip gerçekten çok güzel hizmet verdi. Garsonları kesinlikle bizden bahşiş istemediler. Mekanda otopark hizmeti vardı. Genel anlamda tüm hizmetlerinden memnun kaldık düğünümüz çok güzel geçti.

E&K EMİNE & KORAY Düğün Tarihi: 11/10/2014

THE GARDEN BALO SALONUNDA EVLENMENİN AYRICALIK OLDUĞUNU İSPAT EDEN EKİBİNİZE ÖZELLİKLE AYCAN HNM VE ŞENGÜL HANIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER...GECE SONU SÜRPRİZİ HARİKAYDI...

A&S AYSUN & SERCAN Düğün Tarihi: 06/09/2014

herşey çok güzeldi.Gardın balo salonuna teşekkür ederim.tabiki özellikle aycan -şengül hanıma...

Y&A YEZDAN & AHMET Düğün Tarihi: 31/05/2014

Öncelikle size ve Şengül Hanım'a ve tüm ekibinize,yağmur ile mücadelenizdeki sabrınıza emeklerinize, güzel sesinizle şarkı söylemenize tüm her şey için çok teşekkür ederiz:))

R&N RÜYA & NİYAZİ Düğün Tarihi: 24/05/2014

tesekkur ederizzz hersey icinnn

.
Evleneceklere Destek Hareketi
The Garden Balo Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için The Garden Balo Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap