Kır Düğünü Gaziantep

Gazipark Düğün ve Organizasyon

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Gazipark Düğün ve Organizasyon

Gazipark Düğün ve Organizasyon Hakkında

Bulunduğumuz konumdaki ilk çadır konseptli mekan olma özelliğini taşıyan Gazipark Düğün ve Organizasyon’u, birlikteliğiniz kadar özel olan o daveti verebilmeniz gayesiyle açtık. İlhamımızı binlerce yıllık kültürümüzün inceliklerinden alıyoruz. Gazipark Düğün ve Organizasyon Bey Otağı, 6 yıllık bir tecrübeye dayanarak kağanlarla hatunlara yakışan türden otantik konseptli kır düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Davet Alanları

Kır düğünleriniz doğayla kucak kucağa gerçekleşsin diye tesisimizi her daim tatlı bir esintinin size eşlik ettiği yeşil bir alana kurduk. Arazimiz 1.5 dönüm genişliğinde. Alanın 750 metrekarelik kısmı üstü kapalı şekilde kullanılabiliyor. Kış düğünlerinde mekanımızın dört yanını tentelerle kapatıyor, yazın gerçekleşen davetlerde ise üç tarafı açık bırakıyoruz. Eğlencenin kalbinin atacağı piste 250 metrekare ayrılıyor.

Dekorasyon

Tesisimizde yapmayı planladığınız düğünlere kültürümüzdeki duru yaşam tarzının getirdiği şıklığı taşımak için krem rengi masa örtüleri tercih ediyoruz. Davetinize yöresel bir atmosfer katmak isterseniz de kırmızı ağırlıklı, otantik desenli sandalyelerimizi ve masa örtülerimizi kullanımınıza sunuyoruz. Oldukça sade döşenen çadırımızda dilediğiniz düzenleme ve süslemeleri kendi anlaştığınız bir organizasyon firması aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Hizmetler

Gazipark Düğün Bey Otağı’nda verilen davetler için işinde uzman orkestra üyelerimiz ve ses sanatçımızla müzik desteği sağlıyor. Anılarınızın baş köşesine yerleşecek fotoğraf ve videoların çekimlerini de biz üstleniyoruz. Düğün öncesinde her türlü hazırlığınızı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde donattığımız gelin odamızda tamamlayabilirsiniz. Kendi taşıtıyla gelecek misafirleriniz 500’den fazla araç kapasiteli otoparkımızdan yararlanabilir.

Yiyecek / İçecek

Gazipark Düğün ve Organizasyon bünyesinde kokteyl konseptli veya yemekli kır düğünleri düzenleyebilirsiniz. Kokteyl düğünler için tercih edebileceğiniz menümüz, servis elemanlarımız tarafından yapılan taze çerez, pasta ve kola ikramını kapsıyor. Yemekli bir düğün isterseniz de dışarıdan bir firmayla anlaşma sağlayabiliyor veya sizin seçtiğiniz bir firmayı gerekli düzenlemeleri yapması için tesisimizde ağırlıyoruz.

Gaziantep’te yörük çadırı konseptine sahip otantik bir mekanız. Kır düğünlerinin en büyük soru işareti olan hava koşullarının sizi etkilememesi için her türlü önlemi alıyor, üstün teknolojilerden yararlanarak en iyi ses kalitesini sağlıyoruz. Gazipark Bey Otağı fiyatlarını öğrenmek ve erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz veya yandaki bilgi formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Gazipark Düğün ve Organizasyon Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Şehir dışında Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Gazipark Düğün ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Gazipark Düğün ve Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Gazipark Düğün ve Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gazipark Düğün ve Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gazipark Düğün ve Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gazipark Düğün ve Organizasyon 100 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ayşe & Ali

Düğün Tarihi: 06.08.2022

düğünümüz çok güzel ve eglenceli oldu düğün mekanından çok memnun kaldık teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.