ParkZirve Zaimoğlu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

ParkZirve Zaimoğlu - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

ParkZirve Zaimoğlu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

ParkZirve Zaimoğlu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Cam tavan Dere kenarında Göl kenarında Havuz başı Şehir merkezinde Teras
Manzara
Ada manzaralı Göl manzaralı Panoramik manzara Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

ParkZirve Zaimoğlu Sık Sorulan Sorular

ParkZirve Zaimoğlu düğün fiyatları ne kadar?

ParkZirve Zaimoğlu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.ParkZirve Zaimoğlu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


ParkZirve Zaimoğlu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

ParkZirve Zaimoğlu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


ParkZirve Zaimoğlu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

ParkZirve Zaimoğlu düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


ParkZirve Zaimoğlu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

ParkZirve Zaimoğlu düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, parti, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan, piknik ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

ParkZirve Zaimoğlu Hakkında

Kent yaşamının stres ve sıkıntısından bıkmış siz değerli çiftlerimiz için Çukurova’da güzel bir yaşam alanı tasarladık. Özellikle kır düğünü hayalinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz bu alanımız estetik mimarisiyle de adından sıkça söz ettiriyor.

Park Zirve Zaimoğlu Adana düğün ve etkinliklerinizi 1000 kişi kapasiteli göl manzaralı açık alanında yapıyor. Hava koşullarının elverişli olmadığı durumlarda kullanabileceğiniz 500 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesine sahip kapalı salonumuz da bulunuyor. Adana’nın en güzel salonlarından biri olan bu mekânımız son teknolojiyle üretilmiş ses ve müzik sistemine sahip olup ihtiyaçlarınıza göre ses geçirmezliği olan iki kısma da bölünebilmektedir.

Kır bahçemiz kalabalık davetleriniz için olukça uygun bir yapıda. Dikdörtgen masalarımızı birleştirerek kalabalık ailelerin rahatlıkla oturabilecekleri bir alan yarattık. Zarafetin rengi beyaz sandalyelerimiz, şık şamdanlarımız ve güzel ambiyansımız eşliğinde hayal ettiğiniz dekorasyona kavuşacaksınız.

Açık veya kapalı alanımızdan nereyi seçerseniz seçin muhteşem bir atmosferde olacağınıza emin olabilirsiniz. Konfor ve profesyonelliği ön planda tutan kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte dilediğiniz şekilde oturma düzeni oluşturabiliyoruz. Üstelik bu mekânlarımızda aşkınızı yansıtan detayları kullanarak süslemeler de yapabiliyoruz.

Yemekli davetlerinizde konuklarınıza zeytinyağlı tabağı, ara sıcaklar, ana yemek, salata ve pasta ikramları yapıyoruz. Ekibi, ekipmanı ve harika sunumlarıyla fark yaratan Park Zirve, her türlü etkinliğinize başarıyla ev sahipliği yapabiliyor.

Düğün, kokteyl veya toplantılarınız için doğru bir tercih olacak Park Zirve, şimdiye kadar sayısız davete ev sahipliği yaptı. Mutlu olarak uğurladığı müşterileri arasında eğer siz de yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken şey: Sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak Park Zirve Zaimoğlu Tesisleri ile iletişime geçmek! Böylece hem etkinliklerinize özel kişi başı fiyatlarımızı öğrenebilir hem de diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Satış Yetkilisi

 • Yönetim Kurulu Başkanı

 • Yönetim Kurulu Başkanı

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Karslı Mah.82046 Sk.No:2 Çukurova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  ParkZirve Zaimoğlu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.