Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Alyans Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Alyans Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Alyans Düğün Salonu Hakkında

Alyans Düğün Salonu olarak 11 yıldır evlenecek olan çiftlerimizin kına gecesi organizasyonlarını yapıyoruz. Bekarlığın son günlerinin tadını çıkarırcasına eğlenmeniz için çalışıyoruz. Yakın
arkadaşlarınızı aile büyüklerinizi ve daha nicesini yer sıkıntısı olmadan kına gecenize/gününüze davet edebilirsiniz.

Isparta’nın konum bakımından en avantajlı yerinde olan düğün salonumuz, misafirlerinize ulaşımda oldukça kolaylık sağlıyor. Peki Isparta Alyans Düğün Salonu nerede diye soracak olursanız salonumuz Sanayi Polis Karakolu’nun hemen yanında bulunuyor. Konuklarınız ister şahsi arabalarıyla isterlerse toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla salonumuza ulaşabilirler. Merak etmeyin konuklarınızın otopark sorunu da olmayacak. Salonumuza ait otoparkımız kına gecenizde/gününüzde konuklarınıza hizmet vermek için hazırda bekliyor olacak.

Öncelikle 500 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Kına gecesinin/gününün olmazsa olmazları arasında olan Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi hizmetlerinin hepsini sağlıyoruz. Salonumuzdaki konsepti beğenmezseniz zevkinize göre mekân giydirmesi yapabiliyoruz. İstediğiniz konsepte karar verin gerisi bizim işimiz. Salonumuzda kapalı alan dışında bahçemizi de kına gününüze/gecenize özel hazırlayabiliyoruz.

İsteklerinizi bize önceden söylediğiniz taktirde size sadece çılgınlar gibi dans etmek kalıyor. Bu arada belirtelim geniş pist alanımız bu isteğiniz için epeyce uygun. O gün sizin en özel gününüz keyfini çıkarın. Geri kalan her şeyi biz sizin yerinize düşünürüz. Çünkü Isparta kına gecesi organizasyonları bizim işimiz. Bize güvenin.

Daha fazla bilgi edinmek ve paketlere özel fiyat teklifi almak için hemen formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güzel gününüzde sizin yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Anadolu Mah. Girişi Sanayi Polis Karakolu Yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alyans Düğün Salonu Yol Haritası

Alyans Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Em

Emrah

Düğün Tarihi: 28.04.2019


Fiyatlandırma ve organizasyon sıkıntısız geçti tavsiye edeceğim kesinlikle

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.