Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Isparta

İsperlos Yaşam Parkı

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İsperlos Yaşam Parkı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

İsperlos Yaşam Parkı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

İsperlos Yaşam Parkı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İsperlos Yaşam Parkı Sıkça Sorulan Sorular

İsperlos Yaşam Parkı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İsperlos Yaşam Parkı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İsperlos Yaşam Parkı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İsperlos Yaşam Parkı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

İsperlos Yaşam Parkı Hakkında

En güzel kına gecesi organizasyonlarınız için Isparta’dayız. 2012 yılından beri özel anlarınızda size ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendimizi teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli geliştiriyor ve evlilik hazırlığı yapan çiftlerimize yol arkadaşlığı yapıyoruz. Rüyalarınızdaki kına gecesini yaşatmak için sizi İsperlos Yaşam Parkı‘na davet ediyoruz.

Peki mekânımızda kına geceleriniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle kına gecenizi açık alanda mı yoksa kapalı salonda mı yapmak istiyorsunuz buna karar vermeniz gerekiyor. Havuz başındaki kır alanımızda 1000 kişiyi, İsperlos Düğün Salonlarımızda 750 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Tercih ettiğiniz alanlarımızda dilediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyoruz.

Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor olacak.

Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla da fark yaratan menüler hazırlıyoruz.

Kına geceniz boyunca yanınızdan bir an bile ayrılmayacak olan fotoğrafçımız, en özel zamanlarınızın fotoğraflarını çekiyor, kesintisiz video çekimini de sağlıyoruz.

Alanımızda kına dışında düğün nişan, doğum günü, iftar programları, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, bahar partileri gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze göre salonumuzu özenle hazırlıyoruz.

Size sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil elbette. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanımızı sürekli dinç tutan çalışma disiplinimiz ve Isparta kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimizle sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Gök çay Mesireliği, Huzurevi Karşısı - Merkez / Isparta

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.