• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri Hakkında

Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebileceğiniz bir kına gecesi için Isparta Karaağaç Mahallesi Düğün Salonu adresimizde bekliyoruz!


Uzun yıllardır özel davetleriniz için kapılarımızı açıyoruz. Size keyifli organizasyonlar yaşatıyor, yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız anılar biriktirmenize aracılık ediyoruz. Bunu eksiksiz hizmet anlayışımız ve güzel atmosferimiz sayesinde başarıyoruz.


Kapalı olarak tasarlanan salonumuz Karaağaç mahallesine bağlıdır. Isparta halkının rahatlıkla ulaşabileceği bir konumdayız. Hem özel araç hem de toplu taşımayla rahatlıkla ulaşılabilecek salonumuzda; düğün, nişan, kına, söz gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.


İsteklerinize cevap bulabileceğiniz salonumuzun tasarımından bahsetmemiz gerekirse: şüphesiz ki misafirlerimizce ilk dikkat çeken tasarımımız oluyor. Modern çizgilere yer verdiğimiz salonumuz oldukça şık bir şekilde dekore edilmiştir. Salonumuzda genel olarak altın ve beyaz tonları hâkimdir. Görkemli olan salonumuz son dönemlerde çiftlerin talep ettiği tarzda hazırlanmıştır. Dekore ederken; trendleri ve çiftlerimizin isteklerini göz önünde bulundurduk. Amacımız misafirlerimizin memnuniyeti olduğu için sadece sunduğumuz hizmete odaklanmadık. Bir o kadar da önemli olan keyifli bir atmosfer yaratabilmekti. Başardık da… Fakat bunu yaparken hizmeti de asla ihmal etmedik. Misafirlerimize kaliteli bir hizmet sunmakla kalmıyor; hizmet bandımızı da sürekli olarak geliştiriyoruz. Sektörün getirdiği yenilikleri yakından takip ediyor; salonumuzda uyguluyoruz.


Kına organizasyonları ise son dönemlerde oldukça değişim yaşadı. Farklı konsept alternatifleri ortaya çıktı. Biz ise bu noktada çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek tüm bu konsept isteklerinize profesyonel bir şekilde cevap verebiliyoruz. Osmanlı, Hint, Roman, prenses belki de modern… Dilediğiniz konseptte mekânımızı hazırlıyor; kına tahtından bindallıya kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi temin ediyoruz. Gelin adayımıza ise dostlarıyla doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.


Kına ve bekarlığa veda partiniz için neler yapabileceğimizi merak mı ediyorsunuz?


Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Isparta Karaağaç Düğün Salonu ekibimizle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Karaağaç Mahallesi, Doğan Kımıllı Cd. No:31, 32300 Merkez/Isparta

 • Haritadaki Konumu

  Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.