Perissia Hotel

E-posta Gönder

Perissia Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Aksesuar Kiralama

Perissia Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Perissia Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Perissia Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Perissia Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Perissia Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Perissia Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Perissia Hotel Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını yaşayacağınız ve kültürümüzde büyük bir değere sahip olan kına ve bekârlığa veda partinizi Nevşehir’de kutlamak istiyorsanız sizi otelimize davet ediyoruz.

Perrisah Hotel Ürgün olarak uzun yıllardır Nevşehir’in en güzel konumlarından birinde hizmet veriyoruz. Günlük olarak konaklama hizmetimizden yararlanarak Nevşehir güzelliklerini görmek tercih ettiği adreslerden biriyiz. Konum itibariyle gezilip görülecek özel yerlere oldukça yakınız. Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasında peri bacaları, yer altı şehirleri ve mağara kiliseleri gibi birçok doğa harikasına ev sahipliği yapan bu yerleşimde gezi turları yapabilirsiniz.

Sadece konaklama hizmeti vermiyor, özel günlerini kutlamak isteyen çift ve misafirlerimize de ev sahipliği yapabiliyoruz. Yıl içerisinde birçok düğün, nişan, kına ve bekarlığa veda partisi, Kongreler, konferanslar, sempozyumlar, bayi toplantıları, iş toplantıları, fuarlar, sergiler, davet gibi organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.
Gerekli teknolojik alt yapıyla tasarlanmış yüksek kapasiteli, kolonsuz ve ferah salonlarımızla hizmetinizdeyiz. Kına ve bekârlığa veda partiniz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor ve bu doğrultuda planlamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Nasıl bir kına organizasyonu diliyorsunuz?

Prensesler gibi hissedebileceğiniz, düğün organizasyonunuz kadar incelikle kadar hazırlandığınız bugünde konseptinize uygun bir şekilde salonumuzu hazırlıyoruz. Osmanlı, Hint ve modern konseptler için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemeleri dekor ve aksesuar temin ediyoruz.

Kına organizasyonunuzu yemekli bir davetle kutlamak istiyorsanız size özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğinizi usta aşçılarımızla birlikte belirliyoruz. Başlangıç, ara sıcak ve ana yemekleri kaliteli ürünler kullanarak hazırlayıp sıcak servis ediyoruz.

Siz de özel günlerinizi kaliteli hizmet alabileceğiniz bir adreste en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız Perissia Hotel telefon bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Perissia Meetings PK:68 50400 Ürgüp / Nevsehir / TURKEY

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Perissia Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.