Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alyans Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Alyans Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Alyans Düğün Salonu} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Alyans Düğün Salonu} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Alyans Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en özel günlerini şansa bırakmayın Alyans Düğün Salonu Mersin ayrıcalığıyla unutulmaz bir gün geçirmeye hazır olun!


Yemekli ve yemeksiz olmak üzere düğün, davet, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet, doğum günü ve toplantılarınızı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek salonlarımızda unutulmaz kılıyoruz. Uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, çiftlerin ve misafirlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Mersin’in Akdeniz ilçesinde ilk şubemizi açarak hizmete başladık. Ardından kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda Erdemli ilçesinde 2. Şubemizi de faaliyete geçirdik ve markalaşma yolunda hızlı adımlarla yürüyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partileri gelin adayları ve aileler için oldukça önem verilen bir organizasyon. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı titizlikle eğlencenizi planlıyor, isteklerinizin dışına çıkmıyoruz.


Hizmet detaylarımız ve bünyemizde bulunan salonlardan bahsedecek olursak;


 • Şık tasarımı ile göz kamaştıran Saloon Turan ve Saloon Lila olmak üzere 2 davet alanımız bulunuyor. Kapasitemiz 800 kişiyi ağırlayabileceğimiz kadar geniş olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi davet edebileceksiniz.

 • Salonumuz klimalı olduğundan dolayı istediğiniz mevsim organizasyonlarda rahat bir şekilde eğlenebilmenizi sağlıyoruz. Salonumuzda Jeneratör bulunduğundan dolayı olası elektrik kesilmesi durumunda kesintisiz bir şekilde eğlencenize devam etmenizi sağlıyoruz.

 • Organizasyonunuzun türüne göre masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, kına ve bekârlığa veda partilerine özel olarak kına tahtı ve kına süslemeleri temin ediyoruz.

 • Eğlenceniz süresince fotoğraf ve videolarınızı çekiyor ve paket dahilinde bulunan 120’lik video çekimi ve 10 poz resmi armağan ediyoruz.

 • Yemekli düğün organizasyonu gerçekleştirecek olan çiftlerle birlikte menü içeriğini belirliyor, gelin ve damada özel düğün yemeği hazırlıyoruz.Birçok seçeneğin bulunduğu salonumuzda eğlenceli ve yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirmeye hazır olun. Mersin Alyans Düğün Salonu adresi ve fiyat bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mithatpaşa Mah. Gondol Oteli Arkası Kat:2 Akdeniz Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alyans Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.