Çamlıca Sevgi Bahçesi

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Çamlıca Sevgi Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çamlıca Sevgi Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL

Çamlıca Sevgi Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çamlıca Sevgi Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Çamlıca Sevgi Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çamlıca Sevgi Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Çamlıca Sevgi Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çamlıca Sevgi Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Çamlıca Sevgi Bahçesi Hakkında

Anadolu Yakası’nın merkezinde yer alan Çamlıca Sevgi Bahçesi’nde en şık davetler için 2005 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve organizasyon sorumlumuzla hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Üsküdar’ın en güzel köşelerinden birinde ilçenin tarihi dokusuyla kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz.

Şehrin gürültü ve kirliliğinden uzaklaşabileceğiniz bahçemiz 1000 metrekarelik açık alanda konuklarınızı ağırlıyoruz. Toplamda 1000 kişilik kapasiteye sahip olan açık ve kapalı alanımızda yemekli-yemeksiz tüm organizasyonlar için faklı fırsatlar sunuyoruz. Bahçemizde, 500 ila 750 kişilik davetler düzenleyebiliyoruz. Yemyeşil bahçemizin içerisindeki kapalı salonumuzda ise, 200 ila 300 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Konuklarınızı ağırlayacağımız davet alanı düzeni için yuvarlak masalar ve beyaz konforlu sandalyeler tercih ediyoruz. Kına konseptinize uygun renklerde süsleme yapabileceğimiz tüller, masa üstü aksesuarları, gelin yolu sütunları ve çiçek aranjmanlarıyla şık bir atmosfer yaratıyoruz. Bahçemizdeki son çalışmaları, en güzel köşeyi tasarlamak için sürdürüyoruz. Size özel köşede; kına tahtı, renk renk cibinlik ve kına masasına yer veriyoruz. Nedime minderleri, kına sehpası, kına tepsisi ve tören aksesuarlarının bulunduğu masa ile ‘kına köşesi’ dekorasyonunu tamamlıyoruz.

Konuklarınıza sunacağımız Çamlıca Sevgi Bahçesi menülerini merak ediyorsanız, mutfağımızda hoş kokular gelmeye başladı bile! Menü tadımları ile belirlediğiniz; yemekli, kokteyl veya ikram menülerden oluşan şık sunumlar konuklarınız tarafından da çok beğenilecek. Zaten, müzik ve eğlence ile ziyafete dönüşen gecenizde ağzınızı tatlandıran hazırladığımız çok özel lezzetler oluyor. Dans gösterileri için şık kaftanınızın içinde nedimelerinizle birlikte hazır olduğunuzda, sahne sizin!

Tüm bu hizmetleri sunarken en büyük amacımız, en değerli günlerinizin hayalinizdeki şekilde geçmesini sağlamak ve tekrar karşılaştığımızda yüzünüzdeki tebessümü görmek. Unutmayın, en özel günlerinizi en güzel şekilde yaşamanız için yanınızdayız… Kına gecesi tarihi almak için acele edin, Sevgi Bahçesi Çamlıca iletişim bilgileri hemen bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  K.Çamlıca mah. Üçpınarlar Cad. No:41 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çamlıca Sevgi Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.