Avşaroğulları Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Avşaroğulları Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Avşaroğulları Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Avşaroğulları Düğün Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Avşaroğulları Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Avşaroğulları Düğün Sarayı Hakkında

Senelerdir davet salonu alanında faaliyet gösteriyoruz. 2000 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz geniş salonumuzda bugüne kadar sayısız organizasyona ev sahipliği yaptık. Kalıcı ve sadık misafir potansiyeli oluşturmayı temel amaç edinmiş Avşaraoğulları Düğün Sarayı Gaziosmanpaşa/İstanbul’da faaliyet gösteriyor.

Çağdaş dekoruyla hizmet verdiğimiz salonumuzda yıllar içerisinde pek çok değişim yaşadık. Hizmet kalitemizi ve dekorumuzu hep 1 adım öteye taşımak için çalıştık. Bu noktada da çiftlerimizin geri dönüşlerinden yararlandık. Sürekli değişen trendleri yakından takip eden salonuz; hizmet skalasını gün geçtikçe arttırıyor ve dekorunu sürekli olarak güncelliyor. Amacımız çiftlerimize en güzelini sunabilmek!

Üstelik güler yüzlü personellerle karşılaşacağınız salonumuz yalnızca davetinizde eğlenebileceğiniz geniş bir alanda çok daha ötesi. Salonumuz içerisinde pek çok ayrı bölme yer alıyor. Bunlar:

Gelin adayımızın davet öncesi son hazırlıklarını tamamlayabilmesi için gelin odası. Bu odanın içerisinde makyaj masası, koltuk, boy aynası ve televizyon yer alıyor. Gelin adayımızın rahatını düşünerek tasarladık bu alanı.

Minik misafirlerimizi de unutmadık tabii. Onlar için çocuk oyun alanımız mevcut. Üstelik yetişkin bireyler de oyun oynamak istersen langırtımız da bulunuyor.

Aynı zamanda fuayene alanı da bulunan salonumuzda; dilerseniz düğün öncesi kokteyl etkinliği de düzenleyebiliriz.

Mutfak ve tuvaletin de bulunduğu salonumuzda; her ikisini de hijyenik koşullara uygun şekilde tutuyoruz. Şık dekore edilmiş tuvaletlerimiz sürekli olarak temizleniyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için ikramlarınızı hazırladığımız mutfağımızda ise temizliğe özen gösteriyoruz.

Dilerseniz salonumuza gelerek detaylı olarak inceleme yapabilirsiniz.

Davet öncesi çiftlerimizi salona davet ederek hem hizmetlerimiz hem de ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Belirtmiş olacağımız ücretler net ücretler olup salonumuzda ekstra ücret talep edilmemektedir.

Düğünden kınaya, nişandan baloya kadar pek çok organizasyon için oluşturduğumuz düğün paketlerimiz mevcut.

Gelin formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçin ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinin.

Bir tık uzağınızda sizi bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Eski Edirne Asfaltı, Hayati Durağı İmren İş Merkezi No:618 SULTANÇİFTLİĞİ, GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Avşaroğulları Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.