Esin Kına Davet Salonu

0212 963 2430

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

8.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Esenyurt, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta Sonu, Kokteyl, Paket
8.000 TL Fiyat Al
Son gün 31/10/2022

Esin Kına Davet Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  300-400

Esin Kına Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Esin Kına Davet Salonu Hakkında

Esin Kına Davet Salonu, 11 yıllık bir tecrübenin ürünü. Kına gecesi ve bekarlığa veda kutlaması ağırlıklı hizmet veren tesisimiz, davet sektörüne adımını 2011 yılında attı. Şimdiye kadar binlerce davet, markamız güvencesiyle gerçekleşti. Sizin hiçbir ayrıntıya zaman harcamanıza gerek bırakmadan tüm hizmetleri tek bir pakette size sunarak alışılmışın dışına çıktığımızı söyleyebiliriz. Ayrıca çiftlerimize her türlü ihtiyaçları için alternatif çözümler ve ücretsiz danışma desteği vermeyi görev ediniyoruz.

Davet Alanları

İnönü, Esin Kına Davet Salonu, Esenyurt/İstanbul konumunda yer alıyoruz. İç mekan davetlerinde uzmanlaşıyor, bu doğrultuda sizin hizmetinize kapalı salonumuzu sunuyoruz. Yüksek tavanlı iç mimarimiz ve tüm misafirlerin pisti rahatça görmesine olanak veren oturma düzenimizle konforu maksimuma çıkarıyoruz. Kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri için 300 ila 400 misafir ağırlayabilen bu salon, bakımları titizlikle yapılan iklimlendirme ve havalandırma sistemleriyle donatılıyor. Işık ve ses ekipmanları için de her zaman son teknolojileri tercih ediyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda altın rengi ve beyazın hakimiyetini bulabilirsiniz. Yuvarlak masalarımıza beyaz örtüler seriyor, süsleme için altın rengi çok kollu şamdanlar tercih ediyoruz. Masaları beyaz napolyon sandalyelerle çevreliyoruz. Suplalar için de tercihimiz altın rengi cam modeller. Kına tahtınız için farklı modeller sunarak zevkinize en uygununu bulabilmenizin önünü açıyoruz. Altın rengi oymalı, beyaz kına tahtımız salonumuzun dekor çizgisiyle bütünleşiyor. Kına gecesi ruhuna yaklaşan bir tercih için de altın rengi metal detaylı, chester model kırmızı kına tahtımıza göz atabilirsiniz.

Hizmetler

İstanbul Esenyurt kına mekanları arasında verdiğimiz hizmetlerin kapsamıyla öne çıkıyoruz. Esin Kına Davet Salonu çiftleri kına gecesi öncesinde ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanabiliyor ve organizatör ekibimizle gecenin planlamasını yaparak hayallerindeki daveti adım adım gerçekleştirme fırsatı buluyor. Büyük gün geldiğindeyse çiftlerimiz aşağıdaki ayrıcalıklardan faydalanabiliyor:

*Kapı girişinde şövale
*Osmanlı şerbeti ve lokum ikramı
*Nedime dans ekibi
*Kına tahtı ve aksesuarları
*Özel kına tepsisi ve dağıtım sepeti
*El gülleri, mumlar ve tefler
*Gelin için bindallı, taç ve after kıyafeti
*Arkadaş kaftanları
*Gelin ve damat örtüsü
*Davul
*Testi
*Volkan ve konfeti
*Kuru kına ve yaş kına
*Video ve fotoğraf çekimi
*Müzik arşivi ve DJ
*Organizasyon planlama ve yönetim personeli

Kına ikramları da hizmet paketimize dahil. Bu kapsamda misafirlerinize kuru pasta, meşrubat ve su ikramı yapıyoruz.

%100 misafir memnuniyeti garantimiz ve her türlü arayışınıza çare olmayı aklına koymuş profesyonel ekibimizle size hiçbir şeyin eksikliğini hissettirmiyoruz. Uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinen Esin Kına Davet Salonu ailesi, buna rağmen hem paket kapsamını geniş tutmayı hem de alternatif her türlü gereksiniminiz için size sonuna kadar destek olmayı hiçbir zaman ihmal etmiyor. Esin Kına Davet Salonu fiyatları ve size sunduğumuz diğer ayrıcalıklar hakkında bilgi edinmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim kanallarımızı veya yandaki formu kullanarak bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2430
 • Adres:

  İnönü mah Kemal Paşa cad no/21 iç kapı 1A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Esin Kına Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.