Ezgi Düğün Salonu Esenler

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ezgi Düğün Salonu Esenler - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ezgi Düğün Salonu Esenler Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Ezgi Düğün Salonu Esenler Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ezgi Düğün Salonu Esenler Sıkça Sorulan Sorular

Ezgi Düğün Salonu Esenler kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ezgi Düğün Salonu Esenler kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ezgi Düğün Salonu Esenler kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ezgi Düğün Salonu Esenler kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Ezgi Düğün Salonu Esenler Hakkında

Profesyonel bir hizmet… Büyük bir tecrübe… Yüksek hizmet kalitesi… Hepsi Ezgi Düğün Salonu’nda…

2002’den beri özel günleriniz büyük bir sevgiyle çalışıyoruz. Değerini ve önemini göz önünde bulundurarak oldukça hassas davranıyoruz. 17 senelik tecrübe sayesinde kına organizasyonlarınız için de çalışıyoruz. Şu zamana kadar mutluluğuna şahit olduğumuz çiftler sayesinde büyüdük, geliştik. Memnuniyeti odak noktamız haline getirdik. 650 kişilik kapalı salonumuzda organizasyonlarınız her detayı düşündük.

Kına gibi ayrıntıları oldukça fazla olan organizasyon için mutlaka önceden görüşmemiz gerekiyor. Çünkü hangi aksesuarların kullanılması gerektiğinden hangi müziklerin çalınacağına kadar her ayrıntıyı gözden geçirmemiz lazım. Düğün öncesi eğlenceli bir davet olan kına için tüm bunların düşünülmesi gerekiyor. Osmanlı’dan bu yana yapılan bu gelenek artık son zamanlarda daha eğlenceli bir hale geldi. Yakın çevreniz veya kız arkadaşlarınızla gerçekleştirdiğiniz bu etkinlikte çeşitli merasimlere ev sahipliği yapıyorsunuz.

Catering firması ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Eğer yemekli bir kına isterseniz hemen bu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Menü konusunda da dilerseniz önceden tadım yapabiliyor hatta değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem lezzet hem de görsel bir şovun içerisinde kalıyorsunuz.

İstanbul Esenler’de kına salonu arayışındasınız. Kendinize uygun bir salon bulup, hayalinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ezgi Düğün Salonu olarak mutlu günlerinize talibiz. Güler yüzlü ve konusunda profesyonel ekibimiz ile birlikte hatıralarınızda güzel izler bırakmak istiyoruz.

Kına organizasyonunuz için size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz bu gün için hem heyecanlı hem de tecrübesizsiniz. Sadece heyecanınızı yaşayın. Organizasyon sorumlumuz gerisi hallediyor. Program boyunca size danışmanlık yaparak hem rahatlamanızı hem de tek derdinizin keyifli vakit geçirmek olmasını istiyor. Harika değil mi?

Eğer Esenler kına salonu olarak bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde mesaj ya da telefonla size hemen geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nine Hatun Mah. İnönü Cad. Aziziye Sok. 2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ezgi Düğün Salonu Esenler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.