Erzurum Polisevi

E-posta Gönder

Erzurum Polisevi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Erzurum Polisevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Erzurum Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Erzurum Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Erzurum Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Erzurum Polisevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Erzurum Polisevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Erzurum Polisevi Hakkında

Konaklama ve davetleriniz için Erzurum’daki en doğru adres Erzurum Polisevi düğün salonu oluyor!


Konaklama imkânları dahilinde tesisimizde tek kişilik, çift kişilik ve süit odalar bulunuyor. Ayrıca tesisimizde; sauna, terzi, spor salonu, kafe, restoran, pastane ve kadın kuaförü de bulunuyor. Yüksek kalite standartlarında hizmet sunarak otel statüsünde faaliyet gösteriyoruz.


Davetleriniz için ise düğün salonumuzu sizin için tahsis ediyoruz! Kına gecesi ve ardından düğün törenlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Aşkınıza ilk andan itibaren şahitlik ederek söz ve nişan organizasyonlarınızı da düzenliyoruz. Hatta restoranımızda yemekli düzende 150 kişiye kadar aile yemekleri ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı da tasarlama şansımız bulunuyor. Davetlerinizi gerçekleştirmek için ise yalnızca tesisimiz yönetim kurulundan izin almanız gerekiyor!


Üstelik gecenizi tasarlamak için davetlilerinize özel masalar süslüyoruz. Yuvarlak masalarınızı beyaz masa örtüleri ile süslüyor ardından da renkli runnerlar ile konseptinize uygun renklendirmeler yapıyoruz. Çiftimiz için de kına köşesi tasarlıyoruz.


Ayrıca özel bir gece tasarlamak ve kendinize ait bir konsept hazırlamak isterseniz organizasyon firmanızı da davet etmeniz gerekiyor. Bu sayede hayal ettiğiniz her detayı tasarlama şansını elde ediyorsunuz. Hayal ettiklerinizi düzenlediğiniz gecede geniş ve ferah salonumuzda fotoğraf çekim alanları da tasarlama şansınız olabilir.


Yemeksiz davetler tercih ettiğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için ikramlarınızı kafemizde temin ediyoruz. Tatlı ve tuzlu kuru pasta, yaş pasta, sütlü tatlılar ve alternatif atıştırmalıklar ayrıca alkolsüz sıcak ya da soğuk içecekler de tercihiniz olabiliyor. Yemekli davetler de düzenleme şansınız bulunuyor elbette!


Erzurum Polisevi ailesi olarak gecenizi eğlenceye dönüştürmek için müzisyenlerimizi de davet ediyoruz. Kesintisiz eğlence ve kına gecesi organizasyonlarınız için sizleri bekliyoruz…


Sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nezih davetlerinizi Erzurum Polisevi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirmek için randevu ve istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Muratpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Yakutiye /Erzurum

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Erzurum Polisevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.