Erzurum Polisevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yakutiye, Erzurum

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Yakutiye

Salsanat Prestige Rock Bar & Disco

Tarihi Erzurum Evleri
7

Yakutiye

Tarihi Erzurum Evleri

200-300
50-100 TL
Erzurum Öğretmenevi
10

Yakutiye

Erzurum Öğretmenevi

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Konaklama ve davetleriniz için Erzurum’daki en doğru adres Erzurum Polisevi düğün salonu oluyor!


Konaklama imkânları dahilinde tesisimizde tek kişilik, çift kişilik ve süit odalar bulunuyor. Ayrıca tesisimizde; sauna, terzi, spor salonu, kafe, restoran, pastane ve kadın kuaförü de bulunuyor. Yüksek kalite standartlarında hizmet sunarak otel statüsünde faaliyet gösteriyoruz.


Davetleriniz için ise düğün salonumuzu sizin için tahsis ediyoruz! Kına gecesi ve ardından düğün törenlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Aşkınıza ilk andan itibaren şahitlik ederek söz ve nişan organizasyonlarınızı da düzenliyoruz. Hatta restoranımızda yemekli düzende 150 kişiye kadar aile yemekleri ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı da tasarlama şansımız bulunuyor. Davetlerinizi gerçekleştirmek için ise yalnızca tesisimiz yönetim kurulundan izin almanız gerekiyor!


Üstelik gecenizi tasarlamak için davetlilerinize özel masalar süslüyoruz. Yuvarlak masalarınızı beyaz masa örtüleri ile süslüyor ardından da renkli runnerlar ile konseptinize uygun renklendirmeler yapıyoruz. Çiftimiz için de kına köşesi tasarlıyoruz.


Ayrıca özel bir gece tasarlamak ve kendinize ait bir konsept hazırlamak isterseniz organizasyon firmanızı da davet etmeniz gerekiyor. Bu sayede hayal ettiğiniz her detayı tasarlama şansını elde ediyorsunuz. Hayal ettiklerinizi düzenlediğiniz gecede geniş ve ferah salonumuzda fotoğraf çekim alanları da tasarlama şansınız olabilir.


Yemeksiz davetler tercih ettiğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için ikramlarınızı kafemizde temin ediyoruz. Tatlı ve tuzlu kuru pasta, yaş pasta, sütlü tatlılar ve alternatif atıştırmalıklar ayrıca alkolsüz sıcak ya da soğuk içecekler de tercihiniz olabiliyor. Yemekli davetler de düzenleme şansınız bulunuyor elbette!


Erzurum Polisevi ailesi olarak gecenizi eğlenceye dönüştürmek için müzisyenlerimizi de davet ediyoruz. Kesintisiz eğlence ve kına gecesi organizasyonlarınız için sizleri bekliyoruz…


Sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nezih davetlerinizi Erzurum Polisevi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirmek için randevu ve istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilirsiniz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Muratpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Yakutiye /Erzurum

Erzurum Polisevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!