• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Erzurum Polisevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Erzurum Polisevi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Erzurum Polisevi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Erzurum Polisevi Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Erzurum Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Erzurum Polisevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Erzurum Polisevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Erzurum Polisevi Hakkında

Konaklama ve davetleriniz için Erzurum’daki en doğru adres Erzurum Polisevi düğün salonu oluyor!


Konaklama imkânları dahilinde tesisimizde tek kişilik, çift kişilik ve süit odalar bulunuyor. Ayrıca tesisimizde; sauna, terzi, spor salonu, kafe, restoran, pastane ve kadın kuaförü de bulunuyor. Yüksek kalite standartlarında hizmet sunarak otel statüsünde faaliyet gösteriyoruz.


Davetleriniz için ise düğün salonumuzu sizin için tahsis ediyoruz! Kına gecesi ve ardından düğün törenlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Aşkınıza ilk andan itibaren şahitlik ederek söz ve nişan organizasyonlarınızı da düzenliyoruz. Hatta restoranımızda yemekli düzende 150 kişiye kadar aile yemekleri ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı da tasarlama şansımız bulunuyor. Davetlerinizi gerçekleştirmek için ise yalnızca tesisimiz yönetim kurulundan izin almanız gerekiyor!


Üstelik gecenizi tasarlamak için davetlilerinize özel masalar süslüyoruz. Yuvarlak masalarınızı beyaz masa örtüleri ile süslüyor ardından da renkli runnerlar ile konseptinize uygun renklendirmeler yapıyoruz. Çiftimiz için de kına köşesi tasarlıyoruz.


Ayrıca özel bir gece tasarlamak ve kendinize ait bir konsept hazırlamak isterseniz organizasyon firmanızı da davet etmeniz gerekiyor. Bu sayede hayal ettiğiniz her detayı tasarlama şansını elde ediyorsunuz. Hayal ettiklerinizi düzenlediğiniz gecede geniş ve ferah salonumuzda fotoğraf çekim alanları da tasarlama şansınız olabilir.


Yemeksiz davetler tercih ettiğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için ikramlarınızı kafemizde temin ediyoruz. Tatlı ve tuzlu kuru pasta, yaş pasta, sütlü tatlılar ve alternatif atıştırmalıklar ayrıca alkolsüz sıcak ya da soğuk içecekler de tercihiniz olabiliyor. Yemekli davetler de düzenleme şansınız bulunuyor elbette!


Erzurum Polisevi ailesi olarak gecenizi eğlenceye dönüştürmek için müzisyenlerimizi de davet ediyoruz. Kesintisiz eğlence ve kına gecesi organizasyonlarınız için sizleri bekliyoruz…


Sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nezih davetlerinizi Erzurum Polisevi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirmek için randevu ve istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Muratpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Yakutiye /Erzurum

 • Haritadaki Konumu

  Erzurum Polisevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.