Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Anadolu Park Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Anadolu Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Anadolu Park Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Anadolu Park Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Anadolu Park Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Park Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anadolu Park Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Anadolu Park Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anadolu Park Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anadolu Park Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Anadolu Park Restaurant Hakkında

Kültürümüzün en renkli davetlerinden biri olan kına gecenizi hayata geçirecek yeşilin tüm renklerini barındıran bir mekân arıyorsanız sizi Anadolu Park Restaurant’a davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri düğün, kına gecesi, nişan, gala yemekleri, kış düğünleri gibi davetlerinize ev sahipliği yaptığımız mekânımızda unutulmaz bir gece sizi bekliyor. Bugüne kadar mekânımızda misafir ettiğimiz konuklarımızın memnuniyetini sağlama konusundaki başarımız bizi yeni davetlere ev sahipliği yapma konusunda daha da istekli kılıyor. Çam ağaçlarıyla çevrili bir orman içerisinde doğanın tüm güzelliklerini bir arada bulabileceğiniz doğal güzelliğini yitirmemiş bir mekân arıyorsanız kesinlikle doğru sayfadasınız. Antalya şehir merkezine 10, havaalanına ise 2 kilometre mesafede bulunan mekânımızda şehrin gürültüsünden uzak unutulmaz bir gece hayata geçirebilirsiniz.

500 ila 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınızın en rahat şekilde eğlenmelerine imkân sağlamak için özel oturma düzenleri kuruyoruz. Kına geceleri bildiğiniz gibi pek çok farklı konseptte hayata geçiriliyor. Siz de hayal ettiğiniz konsepti bize iletmeniz durumunda düşlerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyacağız. Anadolu Park Restaurant Aksu Antalya’da masallardakini andıran güzellikte bir ortam sizi bekliyor. Gelişmiş ses, sahne ve ışık sistemlerimiz ile birlikte doyasıya eğlenirken aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Memnuniyetinizi sağlamayı başlıca amacımız olarak belirlediğimiz mekânımızda güler yüzlü ekibimiz oldukça titiz çalışıyor. Kına gecelerinin vazgeçilmezlerinden olan kına tahtı ve cibinliği, bindallı, kaftan, kına tepsisi ve kına yastığı gibi tüm aksesuarlara mekânımızda sahip olabilirsiniz.

Konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet hayata geçirmek için Anadolu Park Restaurant’ı tercih ediyorsanız ve Anadolu Park Restaurant fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Yönetici

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Konak Mah. Serik Cd. Aksu çıkışı Aksu

 • Haritadaki Konumu

  Anadolu Park Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.