Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Deniz Organizasyon

 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Deniz Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Deniz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Deniz Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Deniz Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Deniz Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Deniz Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Deniz Organizasyon Hakkında

Antalya’da kına organizasyon denilince ilk akla gelen markalardan bir tanesidir, Deniz Organizasyon! Neden mi? Anlatalım:

İlk olarak; bilmelisiniz ki alanında uzman organizasyon ekibimiz ve profesyonel çözüm ortaklarımızla büyük bir aileyiz. Ailemizle, güzel bir gecede ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında toplamak için uzun yıllardır çalışıyoruz. Çiftlerimizi mutlu edecek yüzlerce davet ve organizasyon düzenleyen ekibimizle Deniz Parti Evi’nde Antalya’da ses getirecek butik eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz. Bunun için sizden tek istediğimiz ise, bize hayallerinizi anlatmanız oluyor. İşte tam da bu yüzden bir davet tasarlamak isteyenlerin tercihi oluyoruz.

Hayallerinizi nasıl gerçekleştirdiğimizi soracak olursanız, 50 kişilik butik Parti Evimizde konsept hazırlıklarına başlıyoruz. Hint, Osmanlı, geleneksel, saray, Roman, prenses ve modern kına konseptlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Konsept için düzenlen kına köşesinde istediğiniz renklerde kına tahtı ve kına takımına yer veriyoruz. Prenseslere yakışan kına köşesinin göz kamaştırıcı tarzı ile uyumlu davet alanı süslemeleri de yapıyoruz. Konuklarınızın konforunu da düşünen ekibimiz beyaz tiffany sandalyeler ve dikdörtgen masalarla hem rahat bir ziyafet alanı tasarlıyor, hem de dekorasyonun sadeliği ile şıklığı tamamlıyor. Belki de sizin tercihiniz bekarlığa veda partisidir. Endişelenmeyin, bunun için de hazırız!

Gecenizi unutulmaz kılacak olan sizsiniz, değil mi? Bu yüzden şıklığınızı tamamlayacak kaftan ve aksesuarları da envaiçeşit model sunduğumuz mağazamızda bulabilirsiniz. Üstelik damat bey ve nedimeler için de aksesuarları temin ediyoruz.

Gelelim, eğlence ve ziyafete: Salonumuzda ses, sahne ve ışık sistemlerini kuruyoruz. Müzik, dans ve DJ performanslarla kesintisiz eğlenceyi başlatıyoruz. Tarzınıza uyan repertuvar ve damak tadınıza hitap eden lezzetli ikramlarla doyasıya eğlence sizi bekliyor. Güler yüzlü ekibimizse, sevdiklerinizi ve sizi en iyi şekilde ağırlamak için hazır.

Deniz Organizasyon Antalya iletişim formunu doldurarak masallardaki gibi bir kına gecesine sahip olmaya ne dersiniz? Bekarlığa veda ve butik davetlerin tümü için sizi bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kışla, Seçkin Apartmanı, 51. Sk. 20/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Deniz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.