Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Demirhan Hamamı

Demirhan Hamamı
 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Demirhan Hamamı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Demirhan Hamamı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Demirhan Hamamı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Demirhan Hamamı Sıkça Sorulan Sorular

Demirhan Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Demirhan Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Demirhan Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Demirhan Hamamı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Demirhan Hamamı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Demirhan Hamamı Hakkında

Düğün gününüz için uzun bir hazırlık aşaması geçirdiniz ve yorulduğunuzu biliyoruz. Kendinize güzel bir zaman ayırıp rahatlamaya ne dersiniz? Antalya Demirhan Hamamı olarak 1995 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Hamam kültürünü Osmanlı’dan beridir hayatımıza devam etmektedir. Biz de bu kültürü en iyi şekilde devam etmesi için uğraş veriyoruz. Trendin değişmesiyle birlikte gelin hamamı kültürümüzde daha da önemli olmaya başladı. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte eğlenirken rahatlayarak kendinize özel bir gün ayırabilirsiniz.

Demirhan Hamamı olarak temizliğe çok önem vermekteyiz. Hijyenik bir ortada sizi ağırlayarak birçok hizmet sunuyoruz. Kil masajımızla güzelliğinize güzellik katabilir köpük masajımızla rahatlayabilirsiniz.

Organizasyonunuzda size özel müzikler çalarak arkadaşlarınızla birlikte güzel bir vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Kapasitemiz 30-40 kişiliktir ve herkese aynı anda hizmet vererek uygun fiyatlarımızla sizi karşılıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaştığınız organizasyon firmasıyla birlikte hamamı süsleyebilir seçtiğiniz renklerde bir konsept uygulayabilirsiniz. Dışarıdan oryantal getirerek kına ve bekârlığa vedanızın daha eğlenceli hâle getirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren istediğiniz bir günde katılım sayısına göre hamamı kapatıyoruz. Böylelikle bizimle 1 hafta önceden iletişime geçerek partinizi organize edebiliriz.

Siz de Kına ve bekârlığa veda partinizi arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli şarkılar eşliğinde oynayarak geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günleriniz bizim için çok değerli kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kışla Mah. 34. Sk. No:4/A - B Muratpaşa Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Demirhan Hamamı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.