Gold Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gold Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Gold Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1500 TL'den fazla
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den Az

Gold Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gold Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Gold Düğün Salonu Hakkında

Yaklaşık 20 yıldır Gold Düğün Salonu Antalya’da çiftlerimizin kına gecesi veya bekarlığa veda partisi etkinliklerini düzenleyerek, düğünlerinden önce sahip oldukları bu tatlı heyecanda yanlarında olmayı amaçlıyoruz. Şehir manzaralı davet alanımızı gösterişli ya da klasik konseptler ile dekore ediyor, siz ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayarak memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Davet Alanları

1000 ila 2000 kişilik kapasiteye kadar ulaşan davet alanımızda, yüksek tavanımız ve kolonsuz salonumuzla ferah bir ortam sunuyoruz. Davet masalarımızın ortasında ilerleyen gelin yolumuzda mutluluğa adım adım yaklaşarak en güzel anlarınızı yaşayacaksınız. Dans pistimiz, salonumuzun ortasında ve sahnemizin hemen önünde yer alarak yakınlarınız ile geçireceğiniz eğlenceli anlar için sizi bekliyor.

Dekorasyon

Antalya kına yapılacak mekanlar listesinde bulunan işletmemiz, kına geceniz veya bekarlığa veda partinize yakışacak dekorlarıyla dilediğiniz etkinliği gerçekleştiriyor. Siyah ve beyazın hakimiyet kurduğu salonumuzu, 10 kişilik davet masalarıyla donatıyoruz. Üzerlerini, altın rengi aynalı suplalar, altın rengi vazolar ve siyah masa örtüleriyle süslediğimiz davet masalarının etrafında beyaz Napolyon model sandalyeler kullanıyoruz.

Salonumuzun çeşitli köşelerini beyaz sütunlu çiçek aranjmanlarıyla süsleyerek oluşturduğumuz estetik görüntüye, tercih ettiğimiz altın rengi sehpalar, şamdanlar ve tepsilerle görkemli bir ambiyans katıyoruz. Çiçek aranjmanları ile süslediğimiz gelin – damat masası ve bez sandalyeleriniz arkasında kullandığımız dekorlarla davet alanımızın her köşesini hayranlık uyandıracak şekilde süslüyoruz. Süslemelerimizi, tercih edeceğiniz konseptlere göre şekillendiriyoruz.

Hizmetler

Davetinizi tasarlayacağınız her anınızda yanınızda olacak bir organizasyon sorumlumuz, dilerseniz seçtiğiniz organizasyon veya catering firmalarıyla çalışma imkanlarınız bulunuyor. Firma olarak, Hakan Gümüştaş ve ekibiyle her türlü organizasyonda yanınızda olmayı amaçlıyoruz. Davet alanımıza, 150 ila 250 araç kapasiteli otoparktan giriş yapabilir, devamında ışık, ses ve sahne hizmetimiz ile renklendirdiğimiz eğlenceli anların tadını çıkarabilirsiniz. Kına gecesi etkinlikleriniz için aksesuar kiralama seçeneğiniz mevcut.

En yakınlarıyla harika bir gece geçirmek isteyen çiftlerimiz, uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde Gold Düğün Salonu’nu seçmekten asla pişman olmayacaklar! Esnek fiyatlarımız ve memnuniyet garantimizle şehrimizin en çok organizasyon sağlayan firmaları arasında ön sıralarda olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. “Antalya Gold Düğün Salonu Nerede?” sorusunun yanıtı için profilimizdeki telefon numarasından bizimle iletşime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formumuzla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gündoğdu, 2481. Sk. No:19, 07060 Kepez/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gold Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.