Uygun Fiyatlı İstanbul Kına Mekanları

07.11.2019

İstanbul'da uygun fiyatlı kına mekanı arayan gelin adayları buraya! İstanbul'daki kına mekanlarını araştırdık, kişi başı 10-30 TL aralığında fiyat veren yerleri derledik. Yani bu mekanlarda 100 kişilik bir kına organizasyonu için 2.500 TL ödemeniz yeterli oluyor! İşte bütçenizi sarsmadan kına yapabileceğiniz mekanlar!

İstanbul'daki Uygun Fiyatlı Kına Mekanları

Görsel Numarası: D1220148

İstanbul kına gecesi mekanları, hemen hemen her ilçede bulunuyor. Ancak önemli olan bütçene ve zevkine uygun olanını seçebilmek!

İstanbul'da kına mekanlarını incelerken kapasitelerine, süslemelerine, ikramlarına, organizasyon ekibine ve fiyatlarına bakmayı ihmal etme. İçine en çok sinen kına mekanlarını ele, firmalardan fiyat teklifi iste, sana en uygun olanını seç!

Ebru Doğan

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Harem De Party Kına Evi ve Organizasyon

Görsel Numarası: D1080865

Harem De Party, Bahçelievler kına mekanları arasında yer alıyor. Metrobüse çok yakın bir noktada konumlanmış. Mekanın birbirinden farklı renklerde konseptleri var. Bu konseptlere uygun olacak şekilde kaftan modelleri de sunuyorlar.

İstanbul kına organizasyon mekanlarından Harem De Party'nin 2 nedime, lokum & gül ikramı, DJ, kına tahtı, dans şovu, ledli davul, kemerler, tefler, kaftan, kına volkanı ve daha birçok hizmeti kapsayan kına paketlerini incelemenizi öneriyoruz.

Ebru Doğan

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Bella Star Balo Davet Pendik

Görsel Numarası: D1125342

Bella Star, Pendik kına mekanları arasında oldukça popüler. 300-400 kişilik davetli kapasiteleri var. Altın ve bordo renginin dekorasyonda ağırlıklı olarak kullanıldığını görüyoruz. Masaların ortasındaki gösterişli çiçekler de mekana ayrı bir hava katmış.

Bella Star Pendik kına organizasyonu konusunda da çok başarılı. Sen gelin odasında beklerken, nedimeler gelen davetlilere lokum ikramında bulunuyor. Volkan ve konfeti eşliğinde şovlar yapılıyor. Nedimelerin dans gösterileri ise göz kamaştırıyor!

Ebru Doğan

Bu firma ile çalışmak ister misin?

%15 indirim 2020 Yılının İlk Kampanyasında Klasik Kına Paketi 5500 TL!

Salon Saray

Görsel Numarası: D1071179

Salon Saray, Başakşehir kına mekanlarından biri. Mekan, toplu taşıma araçlarına çok yakın bir noktada yer alıyor. İkramlı ve ikramsız kına organizasyonları için burayı tercih edebilirsin.

İstanbul'da kına mekanlarının çoğunda altın rengi ve kırmızının beraber kullanıldığı süslemelere rastlıyoruz. Salon Saray da bu renk uyumunun şıklığını değerlendiren mekanlardan. Ayrıca dilersen mor tonlarında süsleme de yapabiliyorlar.

Ebru Doğan

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Salon Saray

İstanbul

0850 241 1791


Beyaz Çamlıca Balo ve Davet Salonu

Görsel Numarası: D1061590

Üsküdar kına mekanları arasında yer alan Beyaz Çamlıca, mimarisi ve süslemeleriyle gelin adaylarının ilgisini görüyor. Tavanındaki altın varaklı desenler ve kristal avizeleri, ihtişamlı bir organizasyon isteyen gelinler için ideal. Mekanın organizasyon ekibi bulunuyor. Ama dilerseniz sadece salon kiralama da yapabiliyorsunuz.

Anadolu Yakası kına mekanlarına göre kapasitesi gayet iyi: Burada 400-500 kişi ağırlanabiliyor.

Ebru Doğan

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Meşale Kına Evi

Görsel Numarası: D946910

Küçükçekmece kına mekanlarından biriyle devam edelim şimdi. Meşale Kına Evi, Halkalı semtinde yer alıyor. Mekanın teras katındaki salon, Adalar ve şehir manzarası sunuyor. 2 kına nedimesi, gelin tahtı, bindallı, gelinin arkadaşları için 10 adet kaftan, davul şovu gösterisi, gül suyu ikramı, kına tepsisi, kına sepeti, bendir, organizasyon yönetimi gibi birçok hizmeti kapsayan kına paketleri de mevcut.

Mekanın 200-300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ekibinin olduğunu da söyleyelim. Yani ekstra fotoğrafçı aramanıza gerek kalmayacak.

Ebru Doğan

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sayanora Düğün Davet Salonları

Görsel Numarası: D1003807

Kına gecesi mekanları Avrupa Yakası'nın Fatih ilçesinde; Çapa, Cerrahpaşa, Cankurtaran gibi bölgelerde çok sayıda bulunuyor. Bunlardan biri de Sayanora!

Uygun fiyatlı Fatih kına mekanlarını araştıran gelin adaylarının yolu, çoğunlukla Sayanora'ya düşüyor. Mekanın 300-400 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mavi, pembe, kırmızı gibi birbirinden farklı renklerdeki konseptleriyle çok şık bir ortam yaratıyorlar. Sayanora, erken rezervasyon yapanlara özel indirimler sunuyor.

Ebru Doğan

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Salon Sebla

Görsel Numarası: D1112105

Kartal kına mekanlarından biriyle devam edelim! Salon Sebla, yemekli ve yemeksiz tüm kına organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor. Mekanın 500-750 kişilik davetli kapasitesi var. Kalabalık kına yapacak gelin adayları için müthiş bir seçenek.

Birçok kına mekanında olduğu gibi, burada da hafta içi yapılan organizasyonlarda indirimli fiyatlar talep ediliyor. Daha uygun fiyatlara anlaşmak istersen hafta içi organizasyonlarını düşünebilirsin.

Ebru Doğan

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Salon Sebla

İstanbul

0216 706 6793

%30 indirim Kına Programlarımızda %30 İndirim!

Asmina Kına Salonları

Görsel Numarası: D549156

Asmina Kına Salonları, Ümraniye'de yer alıyor. 3 farklı salonları bulunuyor. Bu salonlarda 100 kişiden 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekan, toplu taşıma araçlarına yakın olması ve kolaylıkla ulaşılabilmesiyle de dikkat çekiyor. Davul şovundan zenneye kadar gelinlerin istediği birçok talebi gerçekleştirebiliyorlar.

Ayrıca mekanda organizasyon esnasında çekilen fotoğraflardan oluşan bir albümün de gelin adaylarına sunulduğunu belirtelim.

Ebru Doğan

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Asmina Kına Salonları

İstanbul

0216 706 2045

Hediye Kına Organizasyon Anlaşmalarında Full Video Çekimi ve Fotoğraf Hizmeti Bizden Hediye!

Mira Palas

Görsel Numarası: D617521

Avcılar kına mekanlarını araştıran çiftler burayı çok sevecek! E-5 Karayolu üzerinde yer alan kına mekanı, 300-330 kişilik kapasiteye sahip.

Mira Palas'ın süslemeleri çok hoş. Süslemelerin yanı sıra dikkat çeken bir diğer özellikleri de düzenledikleri organizasyonlar! Farklı kostümler giyen nedimeler, şık kına tahtları, davul şovları ve çok daha fazlası için mekanla iletişime geçebilirsin.

Ebru Doğan

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Bakırköy Nişan Kına Davet (Nisans Hotel)

Görsel Numarası: D676949

Bakırköy kına mekanlarından birinde şimdi sıra! Bakırköy Kına & Davet; Bakırköy'ün merkezinde hizmet veren, şirin ve butik yapısıyla dikkatleri çeken Nisans Hotel'in içerisinde yer alıyor.

Kına yerleri İstanbul'da paketler sunuyor demiştik. Bakırköy Kına Salonu'nda da bu geçerli. Ayrıca kına mekanı, kına organizasyonu, kına ekibi, kına tahtı, dansçı ve nedimeler, garsonlar, çeşitli koreografiler, ses sistemi, DJ, ikram gibi hizmetler de bütün paketlerinde bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu firma ile çalışmak ister misin?

%40 indirim Aralık, Ocak, Şubat, Mart Aylarında Yapılacak Organizasyonlarda %40 İndirim!

Sıradaki Galeriler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum