Kına ve Bekarlığa Veda Galerileri

Kına ve bekarlığa veda için bindallı modelleri, kına gecesi aksesuarları ve son moda kına elbiseleri... Hepsi Düğün.com galerilerinde!

Kına Gecesi Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Eğlenceli bir kına gecesi düzenlemek için birbirinden farklı mekanlar bulabilirsiniz. Bu mekanlar arasından seçim yaparken nasıl bir kutlama yapmak istediğiniz size yol gösterebilir. Eğer Osmanlı esintileri barındıran bir kına gecesi hayal ediyorsanız köşk, yalı, konak gibi tarihi bir mekan seçmeniz hoş olacaktır. Yaz ya da ilkbahar mevsiminde evlenecekseniz bir kır bahçesinde ya da terasta bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Açık havada bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız hava durumu aracından kına gecenizde havanın nasıl olacağını kontrol etmenizi öneririz. Bu şekilde olası bir yağmur ihtimaline karşı mekan ile konuşup gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Eski Adet Geri Dönüyor: Gelin Hamamı

Eski Osmanlı adetlerinden olan gelin hamamı, düğün öncesi stresini atmak için harika bir fırsat. Son yıllarda bazı gelin adayları kına gecesi yerine hamamda bir kına töreni gerçekleştiriyor. Bakım ve eğlencenin bir araya geldiği gelin hamamları, hem eski hamamlarda hem de büyük otel ve spa merkezlerinin hamamlarında yapılabiliyor. Lüks bir gelin hamamı yapmak istiyorsanız otel ve spa merkezlerini, gelenekleri doyasıya yaşamak istiyorsanız da tarihi hamamlardan birini tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisi Mekanları Nelerdir?

Kına gecesi ve gelin hamamının yanı sıra yurt dışından gelen bir trend olan bekarlığa veda partileri, gelin adayları arasında oldukça popülerleşti. Bu partiler için genellikle gece kulüpleri, meyhaneler ya da oteller tercih ediliyor. Alkol, dans ve müziğin ön planda olduğu bir bekarlığa veda partisi düşünüyorsanız gece kulübü ya da fasıl mekanları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bir otelin süitini kiralayıp en yakın kız arkadaşlarınızla bir pijama partisi vererek de bekarlığınızın son gününü kutlayabilirsiniz. Dekorasyonda 60’lar ya da 70’ler gibi belli bir tema kullanarak konsept bir bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Eğlencenin dozunu iyice arttırmak istiyorsanız partinize bir striptizci çağırmak ya da striptiz kulübüne gitmek iyi bir fikir olabilir.