Makyözünüzü Seçtiniz mi?

0:52 dakika

29.11.2018

Makyaj uzmanını seçmeyi unutmuş gelin adaylarına hızlı bir rehber!

Unutkan gelinler! Düğününüze 1 aydan az vakit kaldı ve hala makyözünüzü seçmediniz mi? Keşke siz de Düğün.com’un muhteşem düğün planlama araçları ile tanışsaydınız. Ama olsun, hiçbir şey için geç değil.

Firmaları İnceleyin

Önce, Düğün.com bünyesinde bulunan gelin saçı ve makyajı hizmeti veren firmaları inceleyin. Onlarca farklı firmayı bir arada görün, karşılaştırın ve fiyat teklifi alın. İçinizi sinen yerden randevu alın ve en kısa zamanda görüşmeye gidin. Anlaştığınız makyaj uzmanı ile bir ön prova yapın ve eğer sonuçlar içinize sinmezse tekrar makyöz araştırmaya başlayın!

makyoz

Makyözünüzle Sohbet Edin

Hayatınızın en önemli kutlamasında sizin güzelliğinizi katlayacak sanatçı adayınızla sohbet etmeniz çok önemlidir. Aranızda mutlaka iyi bir elektrik oluşmalıdır. Makyözünüze tamamen güvenmek, kendinizi onun ellerine tamamen bırakabilmek en iyi sonuçları almanızı sağlar.

makyoz

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

The Art Hilton Kozyatağı
%50 İNDİRİM
59 6 29
The Art Hilton Kozyatağı

Gelin Paketi %50 İndirimle 600 TL!...

Makas Levent
%40 İNDİRİM
39 11
Makas Levent

Gelin Saçı + Makyajı (Provalar Dahil) %40 İndirimle 750 TL!...

Tarzınızı Anlatın

Makyözler genelde tek bakışta sizin giyim tarzınızı anlıyor olsa da gelinliğinizi ve kendinizi nasıl bir gelin olarak hayal ettiğinizi tahmin edemez. Eğer olabildiğince açık bir şekilde ne istediğinizi anlatırsanız düğün günü öncesi istenmeyen sürprizler yaşamazsınız. Ayrıca, mümkünse gelinliğinizin bir fotoğrafı ile ilk provaya gitmeniz sizin yararınıza olur.

Diğer rehber yazılarımızı okumak için tıklayın!

Kuaför ve Güzellik Salonları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

N

Nehir

24/10/2014

işin şansa bırakılamayacağı konulardan biri bence tercihinizi yaparken dikkatli olun derim