Suna & Hülya Kuaför

E-posta Gönder

 • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

Suna & Hülya Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Suna & Hülya Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Suna & Hülya Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Suna & Hülya Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Suna & Hülya Kuaför Hakkında

Her kadın için özel ilgiyle kaliteli hizmet sunduğumuz Suna & Hülya Kuaför Salonu’nda saç tasarımı ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Kaliteden ödün vermediğimiz salonda en iyi hizmeti sunmak için doğru ürünleri seçmeye ve kendimizi geliştirmeye de önem veriyoruz. Bu yüzden yenilikçi bakış açımızla sektörü yakından takip ediyor, gelişmelerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Salonumuzda güzellik uygulamaları tercih eden müşterilerimize bir haberimiz daha var! Her gün için güzellik mottosuyla sunduğumuz hizmetleri düğün günü de sunuyoruz. Gelin saçı ve makyajı uygulamaları için hazırlıklara başlamayı iple çekiyoruz. Sizi detayları görüşmek için salonumuza davet ediyoruz.

Suna & Hülya Kuaför Salonu’nda isteklerinizi öğrenerek uygulama yapmayı tercih ediyoruz. Çünkü düğün günü nasıl görünmek istediğiniz bizim için çok önemli. Hayallerinizin gerçek olduğu bugünde en küçük bir eksik olmadan sizi mutlu etmek için çalışıyoruz. Dilerseniz, Konya porselen makyaj ve gelin saçı uygulamaları için düğün öncesi prova da düzenliyoruz.

Düğün günü hazırlıklara cilt yapınızı inceleyerek başlıyoruz. Kalıcı ve kusursuz makyaj uygulamaları için doğru ürünleri cilt yapınıza göre seçiyoruz. Uygulamalarda bilindik markaların kaliteli ürünlerini kullanarak cilt sağlığınıza dikkat ediyoruz. Gece boyunca kalıcı porselen makyajda en çok baz, tonlama ve kontur uygulamalarına özen gösteriyoruz. Bu sayede doğal ve göz kamaştırıcı güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Sade renklerle tamamladığımız makyaj uygulamalarında gösterişli dokunuşlar, mat veya parlak farlar tercih edebilirsiniz.

Saç tasarımı ile hazırlıkları tamamlıyoruz. Ancak tasarımın özgün olmasına, gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarıyla uyum sağlamasına da önem veriyoruz. Biliyoruz ki düğün şıklığını tamamlayan saç için yüz hatlarınıza en çok yakışan modeli seçmek gerekir. Bu yüzden uzmanlarımızla size en çok yakışanı tasarlıyor, örgü, topuz ve dağınık saç modelleriyle harika görünmenizi sağlıyoruz. Bu arada türban tasarımı yaptığımızı da biliyor muydunuz?

Konya Selçuklu kuaför salonları arasında tercihinizi yapmadan önce Suna & Hülya Kuaför ailesiyle tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Avantajlı fiyatlarımızla yüzünüzü güldürmek için çalışıyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Hüsamettin Çelebi Mahallesi, Akabe Caddesi Dereli Apt.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.