Yakamoz Beauty Park*

Yakamoz Beauty Park
2009'da Yakamoz Güzellik Salonu ile Karşıyaka'da hizmet vermeye başladık; böylelikle kişilere "sağlıklı güzellik kazandırmak" adına bir adım atmış olduk.

1 Haziran 2011 tarihinde de, Mavişehir Sports International bünyesinde "Yakamoz Beauty Park" olarak 400 metrekare alanda sizleri İzmir mavişehir'de çok özel bir salonla buluşturduk. Gerek teknik imkanları, gerekse de hizmet kalitesi ile İzmir'de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Kendinizi bir güzellik rüyasında hissetmeniz için ne gerekiyorsa yaptık...Gelin ve damatlarımızın çok özel günlerinde www.yakamozbeautypark.com.tr den detaylı ulaşabilecekleri masaj ,zayıflama ,vücut bakımları, stres ,depresyon terapileri gibi özellikli hizmetlerimiz de bulunmaktadır .

Hepimiz her şeyin en güzeline layığız. Memnun olmadığımız vücut görüntülerimizi; geçmişte yaşadığımız stres, doğum, yerçekimi vb. birçok sebepten dolayı sakladığımız bölgelerimizi görünür kılmak için çalışıyoruz. İster hastalık için, ister cilt güzelliği için, isterseniz güzel dokunuşlar için...

Bizi tercih etmenizdeki neden ne olursa olsun; Size hizmet vermekten mutluyuz!
Sevgilerimizle...

Profesyonel Hizmet...

Yakamoz Beauty Park'ın öne çıkan anlayışlarından bir taneside profesyonel hizmet kavramıdır. Son teknolojiler ile donatılmış sağlığınıza ve cildinize zarar vermeyecek cihazlarımız ile bu cihazları kullanan eğitimli kadromuz sayesinde.

Profesyonel hizmetin farkına varacaksınız

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
E&H esra & hakan Düğün Tarihi: 14/09/2017

Saçım , makyajım herşeyiyle harikaydı. Beklentimin çokta üzerinde ilgi alaka ve profesyonelliğinizle özel geceme hazırlanmamdaki emeğinize teşekkür ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yakamoz Beauty Park ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yakamoz Beauty Park hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap