Sevim & Aynur Kuaför

E-posta Gönder

 • Kemalpaşa, İzmir.

Ekiple Tanışın

Sevim & Aynur Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Sevim & Aynur Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sevim & Aynur Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevim & Aynur Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Sevim & Aynur Kuaför Hakkında

Hayalinizde süslediğiniz o gelini olabilmek için neye ihtiyacınız olduğunu biliyor muzunuz? Sizi dinleyecek, anlayacak, ihtiyaç ve beklentilerinizi anlayıp bunları eksiksiz karşılayacak bir kuaför. O kuaförü bulduğunuzda sizi tıpkı hayalinizde süslediğiniz o gelin olabilmeniz için önünüzde hiçbir engel kalmaz. Biz de bu özellik ve niteliklere sahip olduğumuza inanıyor, sizi harika bir geline dönüştürmek istiyorsanız. Bizi tanımak ve kararınızı daha rahat vermek isterseniz metnin devamında kendimizden ve hizmetlerimizden bahsedeceğiz.

Uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisinde yer alıyoruz ve işimizi hala ilk günkü heyecanımızla severek yapıyoruz. Senelerdir kişisel bakımlarına ve güzelliklerine özen gösteren kadınları ağırladığımız salonumuz Aynur Sevim Kuaför olarak hizmet vermeye devam ediyor. İzmir’in Kemalpaşa ilçesi, M. Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan salonumuzun merkezi konumu ve kolay ulaşımı sayesinde pek çokları tarafından tercih ediliyoruz. Buna ek olarak işinin ehli ve tecrübeli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Burada konuklarımızı güler yüzlülük ve samimiyetle ağırlıyor, onlara bir kuaför salonundan bekleyebilecekleri hizmetlerin hemen hepsini eksiksiz veriyoruz. Geniş işlem yelpazemizde saç tasarımı başta olmak üzere; profesyonel makyaj, günlük makyaj ve kaş tasarımı, kirpik lifting işlemi, vizon kirpik, cilt bakımı, saç bakımı, kesim, boya, renklendirme, röfle, balyaj, ombre ve sombre, kişisel bakım, manikür ve pedikür gibi pek çok uygulama bulunuyor. Bu işlemlerimizi kaliteli ürün, malzeme ve ekipman kullanarak titizlikle yapıyoruz.

Gelinlerimize dönecek olursak onların düğün, kına gecesi, nikah tören, söz ve nişan merasimleri gibi tekrarı olmayan organizasyonları için saç ve makyajlarını yapıyoruz. Düğün konseptleri, gelinlik modelleri ve kişisel beğenilerine göre hazırlıklarını diledikleri gibi tamamlıyoruz.

İzmir Kemalpaşa kuaförleri arasında tecrübeyi, mükemmeliyetçiliği ve güler yüzlülüğü aynı anda istiyorsanız salonumuzu tercih edebilirsiniz. Aynur & Sevim Kuaför olarak bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Ersoy Mah.167 Sk. No:12/B Kemalpaşa/ İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.