Esila Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

  • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Esila Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Esila Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Esila Kuaför & Güzellik Salonu Sık Sorulan Sorular

Esila Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Esila Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Esila Kuaför & Güzellik Salonu düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Esila Kuaför & Güzellik Salonu düğün günü 6 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Esila Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Esila Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, el / ayak masaj hizmetlerini vermektedir.


Esila Kuaför & Güzellik Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Esila Kuaför & Güzellik Salonu şehir dışında hizmet vermiyor.


Esila Kuaför & Güzellik Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esila Kuaför & Güzellik Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Esila Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız düğününüzde sevdiklerinizin karşısına en güzel şekilde çıkmak için gelin saçı ve makyajınızı yapacak bir kuaför mü arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise İzmir’in en tecrübeli ve yaratıcı kuaförlerinden Esila Kuaför & Güzellik Salonu’na davetlisiniz! Uzun yıllardan beri gelinlerin tatlı telaşlarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Büyük bir heyecanla hazırlandığınız gecenizde konuklarınızı güzel görünümünüzle büyülemeniz için size en uygun saç ve makyaj modellerini belirliyor ve uyguluyoruz. Sıcakkanlı ve güler yüzlü ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda oluyor.

Uzun yıllar boyunca hayalini kurduğunuz düğününüzün tam da hayallerinizdeki gibi geçmesi için saç ve makyajınızı size en uygun şekilde yapıyoruz. İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda bizi en başarılı firmalar arasına yerleştiren özelliklerimizden bahsetmek istiyoruz. Gelin saçınıza karar verirken saçınızın yapısı, uzunluğu ve rengine dikkat ediyoruz. Bu fiziksel özelliklere en uygun saç modellerini birlikte belirliyoruz. Belirlediğimiz modeller arasından içinize en çok sineni tercih edebilirsiniz. Sonrasında gelinliğiniz ile katılacağınız provalarda saçınızı gelinliğiniz ile görerek nasıl bir bütünlük oluşturduğuna bakıyoruz. Sonuçtan memnun olmazsanız farklı modelleri deneyebiliriz. İzmir gelin saç aksesuarları arasından en güzel görünüme sahip olanları da salonumuzda bulabilirsiniz. Gelin makyajınızı da yapmadan önce yüz hatlarınızı detaylı bir şekilde inceliyoruz. Yüzünüzdeki tebessümü en güzel şekilde ortaya çıkaracak makyaj modelleri belirliyoruz ve bu modeller arasından en beğendiğinizi tercih ediyorsunuz. Kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde yaptığımız makyaj düğününüz boyunca bozulmadan yüzünüzde kalıyor.

Tek kişilik hayatınıza son vereceğiniz keyifli gecenizde gelin saçı ve makyajınızı Esila Kuaför & Güzellik Salonu’nda yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.