Handan Uğurlu Hair Makeup

E-posta Gönder

 • Pamukkale, Denizli.

Ekiple Tanışın

Handan Uğurlu Hair Makeup Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Handan Uğurlu Hair Makeup Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Handan Uğurlu Hair Makeup Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Handan Uğurlu Hair Makeup Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Handan Uğurlu Hair Makeup Hakkında

Snow White Coiffeur güzelliği ile şıklığını taçlandırmak isteyen kadınların adresi. Çünkü profesyonel ekibimiz, yenilikçi ve modern bakış açımızla şıklık yarışına giren gelin saçı modelleri tasarlıyoruz. İşimizi severek ve ustalıkla yapıyor, düğün günü makyajınızla saçınızı uyumlu bir şekilde tamamlıyoruz. Güzelliğinize ışık tutan doğru dokunuşları yapmaya özen gösteriyor, bu yüzden durmaksızın kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Markamızın kurucusu ve yüksek düzey topuz teknikleri eğitmeni Handan Hanım’la birlikte Türkiye’nin her yerinde eğitimlere katılıyoruz. Bu arada Handan Hanım, “Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Milli Takımı 2015-2016 yılı Salon Topuzu Yarışması” katılımcıları arasında yer aldı ve Türkiye dördüncüsü oldu.

Denizli’de kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, salonumuzun merkezi bir konumda olduğunu da bilmelisiniz. Salonumuzda her misafirimizi en iyi şekilde ağırlamak ve hak ettiği özeni göstermek için randevu sistemi ile çalışıyoruz. Gelin saç ve makyaj hizmetlerinden yararlanmak isteyen adaylarımızla ilk randevuda planlama yapıyoruz. Düğün öncesi tercih ettiğiniz renk değişikliği, kesim, kaynak, ombre, estetik renklendirme, keratin botoks ve saç bakımlar için randevuları düzenliyoruz. Düğün günü ve prova hazırlıklarını da tamamlıyoruz.

Provaları gelin adaylarımızın isteğine bağlı olarak düzenlemeyi tercih ediyoruz. Bu sayede vaktinizi istediğiniz gibi değerlendiriyoruz. Provada tasarımını yaptığımız saçı ve makyaj uygulamalarını görerek istediklerinizin gerçekleştiğinden emin olmanızı sağlıyoruz. Saç tasarımını yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize ve düğün konseptinize de uygun olacak şekilde yapıyoruz. Makyaj uygulamaları için aydınlık ve canlı renk seçimleri yapıyoruz. Bu gece ışıl ışıl parlamanızı sağlıyor, mutluluğunuzu doğallıkla ortaya çıkarıyoruz.

Son olarak bilmelisiniz ki; kullandığımız her ürünse dünyaca ünlü markaların makyaj ürünleri, bakım kürleri ve saç boyaları arasından seçiyoruz. Snow White Coiffeur Denizli’de sizin ve yakınlarınızın düğün hazırlıklarını yapmak için heyecanla bekliyoruz. Siz de sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak Denizli gelin saçı ve makyajı uygulamaları için hazırlıkları başlamaya ne dersiniz?

İletişim

 • Adres:

  Adalet, No:, 10047 Sk. No:7, 20040 Denizli Merkez/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.