Tekirdağ Merkez Düğün Salonları

Tekirdağ Merkez düğün salonları Düğün.com aracılığıyla! Hayallerindeki düğünü gerçeğe dönüştürmek ideal mekanı keşfet ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

8 firma

Süleymanpaşa

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi

Dolu dolu bir gece geçirmek; düğün organizasyonları, kına, bayii toplantıları hatta neredeyse tüm davetleriniz için yılların verdiği tecrübe ile Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Tekirdağ’da hizmetinizde!.

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

34 1 4

Süleymanpaşa

Aydık Davet Salonu

20 yılı aşkın tecrübesi ve farklı mekan konseptleri ile her detayın sizin için düşünüldüğü, ayrıcalıklarla dolu düğün paketlerini sunduğumuz, zevkinizi yansıtan, her şeyin kusursuz olduğu romantik...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

27 2 7

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Düğün mekanı arayışındaysanız Tekirdağ size zengin seçenekler sunuyor. Tekirdağ düğün salonları bunların bir kısmı. Eğer düğününüzü bir düğün salonunda yapmak istiyorsanız mutlaka değerlendirmeniz gereken seçenekler var. Düğün mekanınızı seçmeden önce tabii olarak gözetmenizin iyi olacağı özellikler mevcut. Örneğin davetli sayınızdan düşük kapasiteli bir mekan misafirlerinizin rahat etmesine engel olacaktır. Yine çok büyük bir salon da mekanın boş gözükmesine neden olabilir. O yüzden beklentileriniz ışığında en iyi salonu belirleyecek olan sizsiniz. Firma profil sayfalarını inceleyerek merak ettiğiniz özellikleri keşfedebilir, salon fotoğrafları sayesinde de mekanın görünüşü hakkında fikir edinebilirsiniz. Çift yorumları da size yol gösterici olacaktır.