Gökçe Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gökçe Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gökçe Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Gökçe Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gökçe Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Gökçe Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Gökçe Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Gökçe Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gökçe Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gökçe Düğün Sarayı 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gökçe Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gökçe Düğün Sarayı düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, sünnet düğünü, nişan, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Gökçe Düğün Sarayı Hakkında

Gökçe Düğün Salonu olarak siz değerli çiftlerimize ve konuklarımıza Samsun’da hizmet veriyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutan çalışma disiplinimizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sizden aldığımız ilhamla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Gökçe Düğün Salonu Çarşamba ilçesinde gayet merkezi bir yerde bulunuyor. Kolay ulaşım alternatifleriyle misafirleriniz salonumuza kolaylıkla ulaşabilir. Şahsi arabalarıyla gelen konuklarınız, arabalarını gönül rahatlığınla otoparkımıza emanet edebilir.

Hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Salonumuz ferah, geniş ve yüksek tavanlı bir yapıya sahiptir. Üstelik görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Masalarımızda beyaz renk örtülerimiz sadeliği temsil ediyor. Sandalyelerimizde kırmızı renk süslemelerimiz bütünlüğü sağlıyor. Standart yapıda olan bu dekoru beğenmezseniz dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firması aracılığıyla istediğiniz konsepte mekân giydirmesi yapabilirsiniz.

Yemekli düğün tercihlerinizde bizim hazırladığımız yemek menülerinden seçim yapabilir ya da dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yemek istemezseniz konuklarınıza yaş ve kuru pasta, yerli içecek ikramları sunuyoruz. Kısacası her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Bütün sunumlarımızı işinde profesyonel servis elemanlarımız yapıyor, üstelik konuklarınızın tüm istekleri için aralıksız çalışıyorlar.
Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunduğumuz salonumuzda canlı saz orkestrası ile mükemmel müzik keyfine ulaşabilirsiniz. Pist alanımızı özgürce dans edebilin diye geniş bıraktık. Sevdiklerinizle birlikte özgürce eğlenebilirsiniz.

Siz değerli çiftlerimiz için rahat ve konforlu olan odamızı en güzel şekilde hazırlıyor, düğün saatinize kadar dinlenebileceğiniz rahat bir ortam sağlıyoruz. Sizin için tüm detayları düşünüyoruz böylelikle size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor!

Düğün dışında kına, nişan, açılış, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarınızda da size ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz.

En güzel gününüzü unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz ve Samsun'da düğün yapmak isteyen çiftlerimizi bekliyoruz. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Helvacalı Mahallesi Ordu Kara Yolu Üz.2 Km

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gökçe Düğün Sarayı Yol Haritası

Gökçe Düğün Sarayı Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Aysel

Düğün Tarihi: 01.08.2015


Bu mekanın en büyük özelliği tamamen kolonsuz bir mekan olması. Benim düğün salonlarında yaşadığım tek sıkıntı kolonlar ve pist alanının dar olmasıydı. Ama kendi düğünümün gerçekleştiği bu mekanda kesinlikle bu sorunla karşılaşmadım. 250 - 300 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdik.... devamı 

Ni̇lgün

Düğün Tarihi: 26.07.2015


Mekanın kapasitesi 500 kişilik olmasına rağmen biz 700 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik, mekan oldukca ferah ve genişti, kalabalık düğün organizasyonları için uygun bir mekan, mekanın kolonlu olup olamasına dikkat etmiştik ve bu mekan kolonsuz bir mekandı ulaşım açısından rahat ve kolay... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.