Atakum Düğün Salonları

Atakum düğün salonları Düğün.com aracılığıyla! Gerçeğe dönüşmeyi bekleyen düşlerin için mekanları keşfedip en ideal salonlardan fiyat teklifi iste!


Rüya Park Düğün Salonları

Atakum

Rüya Park Düğün Salonları

Hayallerinizi süsleyebilecek rüya gibi bir düğünle dünya evine girmek ve tüm sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise mekanımız Atakum Rüya Park Düğün Salonları ve.

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

26 1 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Atakum düğün salonu seçeneklerini inceleyip, düğün, nişan, kına gibi davetleriniz için ihtiyacınız olan mekan çözümlerine uygun alternatifler keşfedebilirsiniz. Nasıl bir mekana ihtiyaç duyduğunuz kadar, mekanın görsel durumu da sizin için önemli olacaktır. Bütçe için de keskin çizgiler belirlemenize gerek yok. Zira kimi düğün salonlarının evlenecek çiftlere kolaylık sağlamak için sundukları düğün paketleri gibi bir çok hizmeti toplu halde fiyatlandıran servisler doğru salonu seçerek tasarruf etmenizi bile sağlayabilir. Temel özellikler olan salon kapasitesi, düğün içeriği, konumu ve otopark imkanı gibi noktalarda ihtiyacınızı karşılayan işletmeler için çift yorumlarını da okuduktan sonra vakit kaybetmeden fiyat teklifleri alabilirsiniz.