Rüya Park Düğün Salonları
5,0
(7 Yorum)
4. yıl
Atakum
Samsun, Atakum düğün mekanları arasında hizmet veren Rüya Park Düğün Salonları, mutlu çiftlere güzel organizasyonlarla birlikte sevgilerini kutlama imkanı yaratıyor. Hoş tasarımlar, farklı alan...
100 - 1000 Kişi
32.000 27.000 TL
Blue Dolphin Otel
6 Yorum
Atakum
Blue Dolphin Otel Samsun düğün salonları arasında kapılarını açıyor. Atakum, Atakent sahilinde hizmet veren Blue Dolphin düğününü kaliteli bir otelde yapmak isteyen çiftleri bekliyor. Deniz...
100 - 450 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Beyaz Saray Altınkum
5,0
(6 Yorum)
Atakum
Samsun Atakum düğün salonları içinde yer alan Beyaz Saray Altınkum 2017’den beri hizmet veriyor. Bir sezonda 150 ila 160 düğün yapan deneyimli organizasyon ekibimizle sizi düğün salonumuza...
200 - 875 Kişi
30.000 - 40.000 TL

Diğer Firmalar

100 - 250 Kişi
50.000 - 75.000 TL
200 - 875 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100 - 350 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Atakum'daki Düğün Salonları

Atakum, Samsun’un Karadeniz sahilinde bulunan bir ilçe. Yerleşim yeri, uzun sahil şeridi sayesinde yerel halk ve turistler arasında çok sevilen bir bölge. Bu yüzden Atakum’da çeşitli organizasyonlar için birçok mekan seçeneğiniz bulunuyor. Birbirinden güzel düğün salonları da bu mekanların arasında yer alıyor. İlçe, düğün salonları açısından şehrin en popüler noktalarından biri.

Samsun Atakum düğün salonları, Karadeniz Bölgesinin doğal güzelliğinden sonuna kadar yararlanıyor. Bu sayede davet alanlarında karşınıza pek çok farklı türde manzara seçenekleri çıkıyor. Mesela; salonların çoğunda deniz manzaraları davetlilerinizle buluşturuluyor. Doğa manzaraları da düğün salonlarından eksik olmuyor. Ayrıca Körfez ve Büyükoyumca mahallelerinde bulunan salonlarda körfez görüntüleri düğünlerinize taşınıyor.

Düğün salonları Atakum’da genelde açık ve kapalı alanlar bulunduruyor. Böylece ilçede istediğiniz mevsimde bir düğün yapmanız mümkün oluyor. Kapalı salonlar yüksek tavanlardan oluşuyor ve kolonsuz yapılar gösteriyor. Bu sayede havadar ortamlar oluşturulabiliyor. Cam tavanlı düğün salonları da Büyükoyumca Mahallesi’nde bulunabiliyor. Atakum düğün salonu seçenekleri, genelde 00:00’a kadar hizmet veriyor.

Büyükkolpınar ve İncesu Yalı gibi mahalleler, bulundurdukları yeşil alanlar sayesinde düğünlerinize açık hava alanları da kazandırıyor. Geniş bahçeler, yemyeşil görüntüler oluşturuyor. Bununla birlikte davetlilerinizin çıkıp hava alması için de olanak sağlanıyor. Büyükkolpınar Mahallesi’nden geçen dere, düğünleriniz için farklı görüntüler ortaya çıkarıyor. Dere kenarında bulunan salonlar yaz aylarının vazgeçilmezi haline geliyor.

Atakum Düğün Salonları Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Atakum düğün salonları açısından popüler bir ilçe olduğu için sizi geniş bir fiyat aralığı bekliyor. Bu da ilçede her bütçeye uygun bir salon bulmanızı sağlıyor. Atakum düğün fiyatlarının nasıl değiştiğini incelediğimizde, salonların bulundukları bölgelere göre farklı rakamlar sunduklarını görüyoruz. Örneğin; Güzelyalı ve Büyükoyumca mahallelerindeki salonlar, şehrin düğünler için sunduğu ortalama fiyatlardan hizmet veriyor.

Atakum’daki salonların kapasiteleri de düğün maliyetlerine etki ediyor. Mesela; 1000 kişilik bir salon tutmak isterseniz, 500 kişilik bir davet alanına göre daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Büyükkolpınar Mahallesi’nde bulunan yüksek kapasiteli salonlar, ortalama fiyatların biraz daha üstünde rakamlar çıkarabiliyor. Bununla birlikte Atakum Belediyesi düğün salonu seçenekleri sunarak cebinizi rahatlatıyor.

Kapasiteyle beraber bir düğün salonunun bahçe ve teras gibi alanlar sunması da daha yüksek fiyatlar görmemize neden olabiliyor. Bu yüzden İncesu Yalı Mahallesi’nde bu özellikleri gösteren düğün salonlarının ilçedeki en yüksek rakamlarla hizmet verdiğini görüyoruz. Aynı zamanda manzara özellikleri de fiyatlara etki edebiliyor. Körfez görüntüleri sunan Körfez Mahallesi salonlarında fiyatlar artıyor.

Atakum’da düğünler için genelde davetlilerinizin daha rahat katılım sağlayabileceği hafta sonu günleri tercih ediliyor. Böyle olunca da bu günlerde yapılan düğünler çoğu salonda daha maliyetli oluyor. Salonlar, fiyatları hizmet paketleri üzerinden hesaplıyor. Bununla birlikte yemekli veya kokteyl düğün yapmayı tercih ederseniz kişi başı üzerinden hesaplanan menüler karşınıza çıkıyor. Kokteyl menüleri daha hesaplı oluyor.

Atakum Düğün Yerleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Samsun düğün salonları, Karadeniz’in zengin mutfağı sayesinde ev sahipliği yaptıkları yemekli organizasyonlar ile biliniyor. Atakum düğün mekanları da aklınızda yemekli davetler varsa birbirinden güzel menüleri sizin için hazırlıyor. Salonlarda dilerseniz Karadeniz mutfağından, dilerseniz Türkiye’nin çeşitli yerlerinden tanıdığınız lezzetlerle bir şölen yaşayabilirsiniz. Yemekli düğünlerde demo menüler ile tadım yapma şansınız da bulunuyor.

Samsun Atakum düğün mekanları, keyifli organizasyonlar için donanımlı altyapıları ile size kapılarını açıyor. Işık ve ses sistemlerinin kurulumu ve kontrolü, düğün salonları tarafından yapılıyor. Aynı zamanda herhangi bir kesintiye karşı çoğu salonda jeneratör de bulunuyor. Kurulan büyük sahnelerde isterseniz orkestralara isterseniz de DJ performanslarına yer verebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları repertuvara ekletmeyi unutmayın.

Atakum’da düğün salonlarının sunduğu hizmetler, sizin üstünüzdeki yükü azaltmaya yönelik olarak hazırlanıyor. Her salonda düğününüzün planlama aşamasında size destek olacak bir davet sorumlusu bulunuyor. Süreci kusursuz bir şekilde atlatmanıza yardımcı olan bu profesyoneller, oturma düzeninden konsept oluşturmaya kadar her ayrıntıyla özenle ilgileniyor. Düğün sırasında ise tecrübeli kadrolar yanınızda oluyor.

Düğününüzü istediğiniz zaman en baştan deneyimlemek ister miydiniz? Atakum’daki salonlar, bunu profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleriyle çalışarak gerçekleştiriyor. Düğününüz sabit kameralarla başından sonuna kadar kayda alınıyor. En güzel anlar ise fotoğrafçılar tarafından ölümsüzleştiriliyor. Barkovizyon hizmeti ve düğününüzün farklı platformlarda canlı yayını da bazı salonlar tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Atakum Salonlarının Size Özel Süslemeleri

Atakum Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları