Atakum Düğün Salonları

Atakum düğün salonları Düğün.com aracılığıyla! Gerçeğe dönüşmeyi bekleyen düşlerin için mekanları keşfedip en ideal salonlardan fiyat teklifi iste!

8 Firma Listeleniyor

Atakum

Marina Düğün Salonu Ve Eğlence Merkezi

Salonumuz, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, seminer, dernek, iş ve bayi toplantıları, tanıtım kokteyl, yemekli ve yemeksiz kutlamaları ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir. 1500 kişiye kadar.

750-1.000

Kapasite

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

78

Atakum

Rüya Park Düğün Salonları

Rüya Park Düğün Salonları & Organizasyon

500-750

Kapasite

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

HEDİYE 19 1 2

Atakum

Pinpark Kır Düğün Salonları

Pinpark Kır Düğün Salonları

200-300

Kapasite

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

7 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Atakum düğün salonu seçeneklerini inceleyip, düğün, nişan, kına gibi davetleriniz için ihtiyacınız olan mekan çözümlerine uygun alternatifler keşfedebilirsiniz. Nasıl bir mekana ihtiyaç duyduğunuz kadar, mekanın görsel durumu da sizin için önemli olacaktır. Bütçe için de keskin çizgiler belirlemenize gerek yok. Zira kimi düğün salonlarının evlenecek çiftlere kolaylık sağlamak için sundukları düğün paketleri gibi bir çok hizmeti toplu halde fiyatlandıran servisler doğru salonu seçerek tasarruf etmenizi bile sağlayabilir. Temel özellikler olan salon kapasitesi, düğün içeriği, konumu ve otopark imkanı gibi noktalarda ihtiyacınızı karşılayan işletmeler için çift yorumlarını da okuduktan sonra vakit kaybetmeden fiyat teklifleri alabilirsiniz.