Beyaz Saray Altınkum
5,0
(6 Yorum)
2. yıl
Atakum
1 saatte cevap verir

Kır düğünü ışıklarıModern ve sadeGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

200 - 875 Kişi
290
220 TL
İncele
Yağız Düğün Salonu
5,0
(22 Yorum)
6. yıl
İlkadım

Butik düğüne uygunSade süslemelerYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yok

10 - 500 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Neco Plaza
14 Yorum
3. yıl
İlkadım

Deniz kenarındaButik düğüne uygunModern ve sadeAçılır-kapanır tavanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırma

100 - 750 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Blue Dolphin Otel
6 Yorum
2. yıl
Atakum
14 saatte cevap verir

Deniz manzaralıButik düğüne uygunModern ve sadeAçılır-kapanır tavanYüksek tavanBalayı odasıAlkol servisi yok

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Eva Life Düğün Sarayı
6 Yorum
11. yıl
İlkadım

Farklı konseptlerGün ışığı alanYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Atakum Maksimum Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Atakum Rüya Park Düğün Salonları

100 - 1000 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Atakum Pinpark Kır Düğün Salonları

100 - 250 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Atakum Marina Düğün Salonu Ve Eğlence Merkezi

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Atakum'daki Düğün Salonları

Atakum, Samsun’un Karadeniz sahilinde bulunan bir ilçe. Yerleşim yeri, uzun sahil şeridi sayesinde yerel halk ve turistler arasında çok sevilen bir bölge. Bu yüzden Atakum’da çeşitli organizasyonlar için birçok mekan seçeneğiniz bulunuyor. Birbirinden güzel düğün salonları da bu mekanların arasında yer alıyor. İlçe, düğün salonları açısından şehrin en popüler noktalarından biri.

Samsun Atakum düğün salonları, Karadeniz Bölgesinin doğal güzelliğinden sonuna kadar yararlanıyor. Bu sayede davet alanlarında karşınıza pek çok farklı türde manzara seçenekleri çıkıyor. Mesela; salonların çoğunda deniz manzaraları davetlilerinizle buluşturuluyor. Doğa manzaraları da düğün salonlarından eksik olmuyor. Ayrıca Körfez ve Büyükoyumca mahallelerinde bulunan salonlarda körfez görüntüleri düğünlerinize taşınıyor.

Düğün salonları Atakum’da genelde açık ve kapalı alanlar bulunduruyor. Böylece ilçede istediğiniz mevsimde bir düğün yapmanız mümkün oluyor. Kapalı salonlar yüksek tavanlardan oluşuyor ve kolonsuz yapılar gösteriyor. Bu sayede havadar ortamlar oluşturulabiliyor. Cam tavanlı düğün salonları da Büyükoyumca Mahallesi’nde bulunabiliyor. Atakum düğün salonu seçenekleri, genelde 00:00’a kadar hizmet veriyor.

Büyükkolpınar ve İncesu Yalı gibi mahalleler, bulundurdukları yeşil alanlar sayesinde düğünlerinize açık hava alanları da kazandırıyor. Geniş bahçeler, yemyeşil görüntüler oluşturuyor. Bununla birlikte davetlilerinizin çıkıp hava alması için de olanak sağlanıyor. Büyükkolpınar Mahallesi’nden geçen dere, düğünleriniz için farklı görüntüler ortaya çıkarıyor. Dere kenarında bulunan salonlar yaz aylarının vazgeçilmezi haline geliyor.

Atakum Düğün Salonları Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Atakum düğün salonları açısından popüler bir ilçe olduğu için sizi geniş bir fiyat aralığı bekliyor. Bu da ilçede her bütçeye uygun bir salon bulmanızı sağlıyor. Atakum düğün fiyatlarının nasıl değiştiğini incelediğimizde, salonların bulundukları bölgelere göre farklı rakamlar sunduklarını görüyoruz. Örneğin; Güzelyalı ve Büyükoyumca mahallelerindeki salonlar, şehrin düğünler için sunduğu ortalama fiyatlardan hizmet veriyor.

Atakum’daki salonların kapasiteleri de düğün maliyetlerine etki ediyor. Mesela; 1000 kişilik bir salon tutmak isterseniz, 500 kişilik bir davet alanına göre daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Büyükkolpınar Mahallesi’nde bulunan yüksek kapasiteli salonlar, ortalama fiyatların biraz daha üstünde rakamlar çıkarabiliyor. Bununla birlikte Atakum Belediyesi düğün salonu seçenekleri sunarak cebinizi rahatlatıyor.

Kapasiteyle beraber bir düğün salonunun bahçe ve teras gibi alanlar sunması da daha yüksek fiyatlar görmemize neden olabiliyor. Bu yüzden İncesu Yalı Mahallesi’nde bu özellikleri gösteren düğün salonlarının ilçedeki en yüksek rakamlarla hizmet verdiğini görüyoruz. Aynı zamanda manzara özellikleri de fiyatlara etki edebiliyor. Körfez görüntüleri sunan Körfez Mahallesi salonlarında fiyatlar artıyor.

Atakum’da düğünler için genelde davetlilerinizin daha rahat katılım sağlayabileceği hafta sonu günleri tercih ediliyor. Böyle olunca da bu günlerde yapılan düğünler çoğu salonda daha maliyetli oluyor. Salonlar, fiyatları hizmet paketleri üzerinden hesaplıyor. Bununla birlikte yemekli veya kokteyl düğün yapmayı tercih ederseniz kişi başı üzerinden hesaplanan menüler karşınıza çıkıyor. Kokteyl menüleri daha hesaplı oluyor.

Atakum Düğün Yerleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Samsun düğün salonları, Karadeniz’in zengin mutfağı sayesinde ev sahipliği yaptıkları yemekli organizasyonlar ile biliniyor. Atakum düğün mekanları da aklınızda yemekli davetler varsa birbirinden güzel menüleri sizin için hazırlıyor. Salonlarda dilerseniz Karadeniz mutfağından, dilerseniz Türkiye’nin çeşitli yerlerinden tanıdığınız lezzetlerle bir şölen yaşayabilirsiniz. Yemekli düğünlerde demo menüler ile tadım yapma şansınız da bulunuyor.

Samsun Atakum düğün mekanları, keyifli organizasyonlar için donanımlı altyapıları ile size kapılarını açıyor. Işık ve ses sistemlerinin kurulumu ve kontrolü, düğün salonları tarafından yapılıyor. Aynı zamanda herhangi bir kesintiye karşı çoğu salonda jeneratör de bulunuyor. Kurulan büyük sahnelerde isterseniz orkestralara isterseniz de DJ performanslarına yer verebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları repertuvara ekletmeyi unutmayın.

Atakum’da düğün salonlarının sunduğu hizmetler, sizin üstünüzdeki yükü azaltmaya yönelik olarak hazırlanıyor. Her salonda düğününüzün planlama aşamasında size destek olacak bir davet sorumlusu bulunuyor. Süreci kusursuz bir şekilde atlatmanıza yardımcı olan bu profesyoneller, oturma düzeninden konsept oluşturmaya kadar her ayrıntıyla özenle ilgileniyor. Düğün sırasında ise tecrübeli kadrolar yanınızda oluyor.

Düğününüzü istediğiniz zaman en baştan deneyimlemek ister miydiniz? Atakum’daki salonlar, bunu profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleriyle çalışarak gerçekleştiriyor. Düğününüz sabit kameralarla başından sonuna kadar kayda alınıyor. En güzel anlar ise fotoğrafçılar tarafından ölümsüzleştiriliyor. Barkovizyon hizmeti ve düğününüzün farklı platformlarda canlı yayını da bazı salonlar tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Atakum Salonlarının Size Özel Süslemeleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları