Maksimum Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Maksimum Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Maksimum Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Maksimum Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Cam tavan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panaromik manzara Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Maksimum Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Maksimum Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Maksimum Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Maksimum Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Maksimum Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Maksimum Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Maksimum Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Maksimum Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, baby shower, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Maksimum Düğün Salonu Hakkında

Maksimum Düğün Salonu olarak 754m2 çok amaçlı salonumuzla Samsun’da hizmet veriyoruz. Temiz ve itinalı çalışmalarımız ve sizden aldığımız taktirle her yıl kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Mekânımızın fiziksel özelliklerinden bahsetmek gerekirse…

500 Kişilik ağırlama kapasitemizle kalabalık düğünleriniz için faaliyet gösteriyoruz. Salonumuzda 8 adet büyük boy klima ve ilave havalandırma motorlarımız bulunuyor. Yaklaşık 15m2 ekran sunum ve gösteri özelliği olan, LCD görüntülü sinevizyon gösterimi için LCD Projeksiyon cihazımız bulunuyor. Bu sayede tanışma hikayelerinizi ve çocukluk fotoğraflarınızı misafirlerinize sunum şeklinde gösterebilirsiniz.

Son teknolojiyle üretilmiş ses sistemiz ve sahne dekorumuzla size hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Geniş pist alanımızda ilk dansınızı etmenin heyecanını yaşayabilir, konuklarınızla özgürce eğlenerek unutulmayacak anlara imzanı atabilirsiniz.

Arzunuza göre dini düğün yapabiliyoruz. Samsun’da dini düğün salonu tercihinize yakışır şekilde hareket ediyoruz. İki büyük salonumuzda dilerseniz bay ve bayan ayrı salonlarda oturma imkânı sunuyoruz. Dualı, yemekli, yemeksiz düğün seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca yaş pasta, kuru pasta, pide çeşitleri ve içecek seçeneklerimizle misafirlerimize ikramlarda bulunuyoruz.

Mevlit okutmalarınızda hafız ve mevlithanları kendimiz temin edebiliyoruz. Konuklarınıza tercihinize göre gül, lokum, mevlit şekeri ikram edebiliyor, profesyonel dev ekran görüntü sistemimizle dini görüntüler eşliğinde mevlit okutarak konuklarınızın memnuniyetini sağlıyoruz.

Salonumuzda düğün dışında nikah, nişan, konser, tiyatro ve seminer gibi etkinlikler düzenleyebiliyoruz. Ayrıca yüksek ve geniş bir sahneye sahip alanımızla, boydan boya kapatabilen perde ile donatılmış alanımızda kürsü konuşmalarınızı ve diğer gösterilerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Biz profesyonel ekip arkadaşlarımızla ve Samsun’da kapalı düğün salonları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle sizi bekliyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek, size özel kampanyalarımızı ve uygun ödeme seçeneklerimizi öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Atakum -Büyükoyumca Mah. TOKİ Konutları Çarşı Merkezi. -Samsun

 • Nasıl gelinir?

  Samsun Atakum'a bağlı Pelitköy Toki Bloklarında bankamatiğin olduğu yerdedir. Arabası olmayanlar için 19 Numaralı belediye otobüsler tam kapısının önünde durmaktadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Maksimum Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.