Orkide Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Selçuklu, Konya.

Kapasite Bilgileri

Orkide Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Orkide Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Orkide Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Orkide Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Orkide Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Orkide Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Orkide Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Orkide Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Orkide Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Orkide Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Orkide Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Orkide Düğün Salonu Hakkında

1990 yılından bu yana Orkide Düğün Salonu adıyla Konya’da hizmet veriyoruz. Toplam da 19 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz de 10 garson, 5 kişilik müzik ekibi, 2 kadın sanatçı ve 2 kameramandan oluşuyor. İki ayrı 600 ve 300 kişilik salona sahibiz. Özel günleriniz için hangisini isterseniz orada organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz.

Düğün, nişan, sünnet, kına, okul kermesleri gibi özel programlarda profesyonel bir hizmet veriyoruz. Yemekli bir seçim yaparsanız Konya düğün pilavı, yemeksiz bir seçim yaparsanız da tekli yaş pasta, yedi katlı pasta, meyse suyu, karışık çerez, karışık meyve ve içecekler gibi ikramlarımızdan yararlanıyorsunuz.

Kına gibi daha butik organizasyonlar için 300 kişilik salonumuzu tercih edebilirsiniz. Tamamen istediğiniz konsepte göre düzenliyoruz. Dilerseniz de kendi organizasyon firmanızı rahatlıkla getiriyorsunuz. 600 kişilik salonda ise daha büyük organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Düğün gibi önemli günlerinizi detaycı bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Yine bu salonumuzda da dilerseniz kendinize ait tuttuğunuz organizasyon firmasını getirebilirsiniz.

Kameramanlarımız sayesinde düğün organizasyonunuz başından sonuna kadar kaydediliyor ve daha sonra da açıp izleyebileceğiniz harika bir anı kalıyor size. Bunun dışında kız kıza organizasyonlarınız için de size özel kadın sanatçılarımızı da hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca 10 kişilik garson ekibimiz son derece güler yüzlü ve iyi hizmet veriyor. Bu yüzden düğün esnasında asla bir gecikme yaşamadan servis yapılıyor. Böylece sizin de içiniz hep ferah oluyor. Son olarak da müzik konusunda oldukça profesyonel olan ekibimiz, düğün boyunca seveceğiniz şarkılarla eğleniyor, misafirlerinizi ve sizi asla oturtmuyor.

Çalışma prensibimiz ve hizmet anlayışımız hoşunuza gittiyse Konya Orkide Düğün Salonu iletişim için yandaki formu doldurmanız yeterli. Görür görmez size hemen geri dönüş sağlıyor ve sorularınızı büyük bir ilgiyle cevaplıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nalçacı Caddesi Selçuklu Kulesi Karşısı Özkaymak Otel Yanı Ay İşhanı No: 84/12 Selçuklu

  • Nasıl gelinir?

    Selçuklu Kulesi Karşısı Özkaymak Otel Yanı

  • E-posta

    E-posta Gönder

Orkide Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ilknur

Düğün Tarihi: 23.07.2015


550 kişilik yemeklı bır dugun gerceklestırdım ve yemeklerı hızmetlerı gelen konuklarıma gosterdıklerı ılgı sıcak samımı hızmetler konuklarımı memnun etmıs. gelen mısafırlerımın memnunıyetı benı çok mutlu ettı. bır çok mekan gezdık yemeklı gerceklestırmeyen mekanlar vardı. bır mekan hatta bana... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.