Nazar Grand Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nazar Grand Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Nazar Grand Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Nazar Grand Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Nazar Grand Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nazar Grand Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Nazar Grand Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Nazar Grand Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Nazar Grand Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nazar Grand Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nazar Grand Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nazar Grand Düğün Salonu düğün dışında kına, piknik, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Nazar Grand Düğün Salonu Hakkında

En mutlu günlerinizi özel yaşamanızı sağlayacak profesyonel bir ekiple düğün organize etmeye ne dersiniz? Üstelik hayallerinizi dinlemek için heyecanla sizi bekliyoruz! Bu sayede Nazar Grand Düğün Salonu Konya Selçuklu’daki adresimizde rüyalarınızdaki düğün töreni için tüm isteklerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Nasıl mı? Haydi, hemen anlatalım:

Salonumuzu şıklığı ile dikkat çekecek bir şekilde düzenliyoruz. Zevkli organizasyon sorumlumuz ve ekibiyle masa ve sandalye örtülerini soft renklerden tercih ediyoruz. Her konsept için uyumlu olacak renkler, servis takımları ve aksesuarlarla naif bir tarz oluşturuyoruz. Konuklarınızın rahatlığını da düşünerek geniş ve ferah salonumuz davetli sayınıza göre düzenliyoruz. 8 ila 10 kişilik masalar arasında rahatça hareket edebilmenizi sağlıyor, dans pisti ve nikâh masası için de yeterli alanı hesaplıyoruz. Nikâh masası da kendinizi özel hissedeceğiniz bir alan oluyor ve siz mutlu bir birliktelik için imzalarınızı atarken fotoğraflarda yıldız gibi parlamanızı sağlıyor…

Kaliteden ödün vermeyen ekibimizin hazırladığı davet menüleri gecenizi taçlandıracak. Enfes lezzetleri konuklarınız şık sunumlarla sunan ekibimiz, konseptlerinizde olduğu gibi bu konuda da özgün ve şık sunumlar hazırlamak konusunda iddialı. Özel bir gece ancak kendinizi özel hissedebileceğiniz bir bakış açısı ve hizmet anlayışı ile gerçekleşebilir! Müzik, dans ve eğlencenin eşlik ettiği gecenin tadını çıkarmaya hazır olun!

Ayrıca benzeri olmayan bu geceyi konuklarınız için de özel kılmayı hedefliyoruz. Bu yüzden de davetleriniz boyunca konuklarınıza lüks ve konforu bir arada sunuyoruz. Dilediğiniz davete göre konsept tasarladığımız salonumuzda, teknolojinin yararını her mevsim göreceksiniz. Çünkü son teknoloji iklimlendirme ve havalandırma alt yapımız sayesinde rahat nefes alacaksınız. Salonumuzun yüksek tavanlı ve kolonsuz olması da hava değişimine yardımcı olacak bu da hareket özgürlüğünü beraberinde getirecek.

Tüm bunların yanında salonumuz, konuklarınızın tamamı için ulaşım kolaylığı sağlan merkezi bir konumda yer alıyor. Şahsi araçlarınız için otoparkı da bulunan Nazar Grand Salonunda vale hizmeti de mevcut.

Siz de “Nazar Grand Düğün Sarayı Konya’da benim tercihim”, diyorsanız; sizi ağırlamak bizim için gurur verici olacak! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat sağlamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yazır Mah. Ankebut Sk. No:11/A Selçuklu /Konya

 • Nasıl gelinir?

  Tramvay Yolu Üzeri Japon Parkı Durağı AKINSOFT Yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nazar Grand Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.