Asya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Asya Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Asya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Asya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Asya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Asya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Asya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Asya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Asya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Asya Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Asya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Asya Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Asya Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Asya Düğün Salonu Gebze’de çiftlerinin mutluluklarını paylaşıyor. Özel organizasyonlar tasarlayarak özel anlarını daha da özel kılıyor…

Hayatınız boyunca unutmayacağınız gecenizde içinde bulunduğunuz atmosfer ve küçük detaylar bile büyük önem taşır. Bu yüzden bakın biz çiftlerimize nasıl hizmet sunuyoruz:

Düzenlediğimiz organizasyonlar ile çiftlerimize ayrıcalıklı hissedecekleri geceler vaat ediyoruz! Farklı aydınlatmalar kullanılan salonumuz ferah bir görüntü sağlıyor. Işıl ışıl geceniz aynalı kolonlar sayesinde daha da ışıltılı bir hal alıyor. Böylelikle salonumuzda da daha geniş ve ferah bir ambiyans yaratılmış oluyor.

Konuklarınızın masaları şamdanlar ve şık servis takımları ile süsleniyor. Konseptinize uygun renklerde masa ve sandalye giydirmeleri de unutulmuyor. Sıra çiftimizin düğün masasına gelindiğinde ise aynı özenle çiftimize özel bir şekilde tasarlıyoruz. Nikah törenini gerçekleştireceğiniz masanızı konuklarınızın rahatlıkla görebilecekleri bir konuma yerleştiriyoruz.

Sıra eşsiz tatlar ile gecenizin bir ziyafete dönüşmesine gelindiğinde ise çiftimiz ile birlikte görüşmeler yaparak menülere karar veriyoruz. Çiftlerimiz geleneksel düğün yemekleri ile bir menü tercih edebilecekleri gibi yemeksiz organizasyonlar da düzenleyebilirler. Konuklarına kuru pasta, çerez gibi atıştırmalıklar ve meşrubat ikramı da yapabiliriz. Tabii ki düğün, düğün pastası olmadan bitmez diyen çiftlerimiz için özel bir tören ve volkan gösterileri ile pasta kesimi de gerçekleştiriyoruz.

Müzik grubumuzun eşlik etmesi ile çiftimizin ilk dansıyla yaşanan romantik anların ardından kesintisiz eğlence ve eşsiz geceniz başlamış oluyor. İlk dansınız esnasında da yine volkan ve konfeti gösterileri ile salonumuz bir şenlik havasına bürünüyor adeta…

Eğer siz de Gebze Asya Düğün Salonu adresinde organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta avantajlı düğün paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve planlamalarımız hakkında organizasyon sorumlumuz ile de fikir alışverişi yapabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Hacı Halil Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:24 Gebze

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Asya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.