Düğün Salonları Kocaeli

Asya Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Asya Düğün Salonu

Asya Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Asya Düğün Salonu Gebze’de çiftlerinin mutluluklarını paylaşıyor. Özel organizasyonlar tasarlayarak özel anlarını daha da özel kılıyor…

Hayatınız boyunca unutmayacağınız gecenizde içinde bulunduğunuz atmosfer ve küçük detaylar bile büyük önem taşır. Bu yüzden bakın biz çiftlerimize nasıl hizmet sunuyoruz:

Düzenlediğimiz organizasyonlar ile çiftlerimize ayrıcalıklı hissedecekleri geceler vaat ediyoruz! Farklı aydınlatmalar kullanılan salonumuz ferah bir görüntü sağlıyor. Işıl ışıl geceniz aynalı kolonlar sayesinde daha da ışıltılı bir hal alıyor. Böylelikle salonumuzda da daha geniş ve ferah bir ambiyans yaratılmış oluyor.

Konuklarınızın masaları şamdanlar ve şık servis takımları ile süsleniyor. Konseptinize uygun renklerde masa ve sandalye giydirmeleri de unutulmuyor. Sıra çiftimizin düğün masasına gelindiğinde ise aynı özenle çiftimize özel bir şekilde tasarlıyoruz. Nikah törenini gerçekleştireceğiniz masanızı konuklarınızın rahatlıkla görebilecekleri bir konuma yerleştiriyoruz.

Sıra eşsiz tatlar ile gecenizin bir ziyafete dönüşmesine gelindiğinde ise çiftimiz ile birlikte görüşmeler yaparak menülere karar veriyoruz. Çiftlerimiz geleneksel düğün yemekleri ile bir menü tercih edebilecekleri gibi yemeksiz organizasyonlar da düzenleyebilirler. Konuklarına kuru pasta, çerez gibi atıştırmalıklar ve meşrubat ikramı da yapabiliriz. Tabii ki düğün, düğün pastası olmadan bitmez diyen çiftlerimiz için özel bir tören ve volkan gösterileri ile pasta kesimi de gerçekleştiriyoruz.

Müzik grubumuzun eşlik etmesi ile çiftimizin ilk dansıyla yaşanan romantik anların ardından kesintisiz eğlence ve eşsiz geceniz başlamış oluyor. İlk dansınız esnasında da yine volkan ve konfeti gösterileri ile salonumuz bir şenlik havasına bürünüyor adeta…

Eğer siz de Gebze Asya Düğün Salonu adresinde organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta avantajlı düğün paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve planlamalarımız hakkında organizasyon sorumlumuz ile de fikir alışverişi yapabilirsiniz…

Asya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Asya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Asya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Asya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Asya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Asya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Asya Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Asya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Asya Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.