Simay Düğün Davet
4 Yorum
Kartepe
3 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanGelin yolu süslemesiMenü tadımıSahne ışık sistemiAlkol servisi yokBalkon / Teras alanı

100 - 449 Kişi
25.000
10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Körfez Elçin Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Körfez Ülker Gold Düğün Sarayları

200 - 875 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Körfez Çakıroğlu Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Körfez’deki Düğün Salonları

Kocaeli’nin kıyı ilçelerinden olan Körfez; şehrin batısında, İstanbul’a yakın bir konumda bulunuyor. Körfez’deki düğün salonlarıyla; Darıca, Çayırova, Gebze, Dilovası ve Derince gibi çevre ilçelerde ikamet eden çiftler de organizasyonları için görüşme sağlıyor. Buradaki salonlar; açık-kapalı davet alanları, manzaraları ve görünümleri ile çiftlerin unutulmaz bir düğün için aradıkları tüm özellikleri sunuyor.

‘’Körfez’de düğün salonlarını nerede bulabilirim?’’ diye soracak olursanız, D-100 Karayolu’nun civarındaki Kuzey ve Güney mahallelerinde mekan yoğunluğuyla karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Ayrıca Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yeniyalı Mahallesi ve Fatih Mahallesi’nde de düğün salonları mevcut. İlçenin yüzölçümünü düşündüğümüzde, yeterli sayıda mekanın yer aldığını görüyoruz. Pek çok semtte yer almaları sebebiyle de davetlileriniz açısından ulaşım kolay oluyor.

Körfez düğün salonları, modern tasarımları ve geniş davet alanları ile de ön plana çıkıyor. Çiftleri cezbeden bu özelliklerinin yanı sıra; organizasyonunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gerekli teknik altyapı mevcut oluyor. Bu salonların sadece düğünler için değil; kına gecesi, söz ve nişan törenleriniz gibi farklı davetleriniz için de elverişli olduklarını belirtmeden geçmeyelim.

Körfez Düğün Salonları Çiftlere Neler Vadediyor?

Hayallerinizin gerçekleşmesini istediğiniz düğün gününüzü unutulmaz kılmak için birçok düğün salonu Körfez’de eksiksiz ve yüksek kalitede hizmet anlayışı ile çalışıyor. Çiftlerin memnuniyeti ön planda tutulduğu için yemekli, yemeksiz ve kokteylli olarak hazırladıkları paketlerde esneklik yapabiliyorlar. İkram edilen lezzetlerin değişiklik gösterdiği paket içeriklerinde aşağıda bahsettiğimiz genel hizmetleri bulabilirsiniz.

Körfez Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Körfez düğün mekanlarının her biri kendine özgü ücretlendirme politikaları uyguluyor. Bu fiyatlar; salonun konumu, kapasitesi, sunduğu hizmetler ve paket seçenekleri gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak değişiklik gösteriyor. En temel fark ise organizasyon tarihinde görülüyor. Kış mevsiminde mekanlara talep azaldığı için indirimli fiyatlar söz konusu oluyor. Yaz düğünleri ise kış aylarına göre ortalamanın üzerinde fiyatlara sahip.

Düğününüzü mayıs ve eylül ayları arasında yapmayı planlıyorsanız, en az 6 ay öncesinden anlaşma sağlayarak erken rezervasyon fiyatlarından yararlanabilirsiniz. İkram türlerinin değiştiği paketler arasından ana yemekli bir tercih yaptığınızda, yemeksizlere göre bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Beyaz etli menülerin kırmızı etlilere göre daha makul fiyatlı olduklarını da belirtmeden geçmeyelim.

Körfez’de düğün fiyatları farklı unsurlara göre belirlenirken, çiftlerin tercihleri de toplam rakam üzerinde etkili oluyor. Örneğin; süslemelerde, müzik hizmetinde veya menülerde değişikliğe gitmek istediğinizde fiyatlar yeniden hesaplanıyor. Ayrıca ödeme koşulları da ödeyeceğiniz tutar açısından etkili oluyor. Bazı salonlar peşin ödemelerde indirim yaparken, bazıları da taksit seçenekleri sunuyor.

Körfez Düğün Salonlarının Davet Alanı Özellikleri ve Manzaraları

Kocaeli düğün salonlarının en büyük ayrıcalıklarından biri de manzaraları oluyor. Körfez’de düğün salonu araştırırken masmavi deniz manzaralı davet alanlarına rastlayabilirsiniz. Bazı salonlar ise şehir manzarası veya doğal güzellikler eşliğinde düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Ayrıca bahçesi olan salonlarda davetli sayınıza uyması durumunda yaz düğünü için de organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Bazı salonlar ise iç mekanlarına özel manzaralar eklemek için özenle tasarlanmış dekorasyonlar kullanıyor. Körfez düğün yerleri arasında balkona sahip mekanlar da bulunuyor. Davetlileriniz hava almak için bu alanı kullanabiliyor. Salonların kapasiteleri 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu davet alanlarında ister 200-300 kişilik ortalama bir katılımın olduğu organizasyonlarınızı isterseniz de büyük ve görkemli düğünlerinizi yapabilirsiniz.

Körfez düğün salonları seçeneklerine bulunduğunuz sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirlediğiniz özelliklere göre daha detaylı bir arama yapmak istiyorsanız, filtreleme araçlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece kriterlerinize uygun mekanları kolaylıkla listeleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Mekanların profillerindeki galerilere göz atabilir; hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz. Beğendiğiniz salonlardan ücretsiz fiyat tekliflerini almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları