Ülker Gold Düğün Sarayları

E-posta Gönder

 • Körfez, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Ülker Gold Düğün Sarayları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ülker Gold Düğün Sarayları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Ülker Gold Düğün Sarayları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Körfez manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ülker Gold Düğün Sarayları Sıkça Sorulan Sorular

Ülker Gold Düğün Sarayları düğün fiyatları ne kadar?

Ülker Gold Düğün Sarayları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Ülker Gold Düğün Sarayları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ülker Gold Düğün Sarayları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ülker Gold Düğün Sarayları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ülker Gold Düğün Sarayları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ülker Gold Düğün Sarayları düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, piknik, baby shower, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Ülker Gold Düğün Sarayları Hakkında

Mutluluk, heyecan, sevinç ve memnuniyet.. Bu duyguların hâkim olduğu düğün organizasyonları için Ülker Gold Düğün Sarayı, Kocaeli’ndeki en iyi tercihiniz olacak!

Bünyemizde 2 adet salon bulunuyor. Ülker-1 adını verdiğimiz salonumuz toplamda 900 kişilik bir kapasiteye sahip. Bunun 650 kişilik kapasitesi ana salonda, 250’si ise dış kısımdaki üstü kapalı alanda. Ülker-2 adını verdiğimiz diğer salonumuz ise 600 kişilik bir kapasiteyle hizmet veriyor. Bu iki salonumuzda da modern bir tasarımı, şık aksesuarları ve nezih bir ortamı hissedeceksiniz. Duvar dekorasyonlarımızda, ışıklandırmalarımızda, masa ve sandalyelerimizde kalitenin ve uyumun dokunuşlarını göreceksiniz. Aynı zamanda tüm bu aksesuarlarda altın rengini tercih ettiğimizi söylemek istiyoruz.

Çiftlerimizin masasını, bir platformun üstüne konumlandırıyoruz. Bu platform salonun tam ortasında bulunuyor. Şık bir masanın arkasında kuş tüylerindeki dekorlarımızı da fark edeceksiniz. Yeni hayatınız için atacağınız imza için göz alıcı bir ambiyans yaratacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğününüz için önem verdiğimiz bir diğer konu da; orkestra. Orkestramız nikâh masasının hemen solunda bulunuyor. Ses sistemlerini ise salonumuzun birçok yerine yerleştiriyoruz. Böylelikle sevilen şarkıları salonun her yerinden rahatlıkla duyabiliyorsunuz.

Ülker Gold Düğün Salonu olarak şık ve modern bir düğün salonunu çiftlerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu salonda yaşayacağınız en özel ânlar ile hayatınızda güzel bir iz bırakmak istiyoruz.

Yüksek kapasitemiz ve uygun altyapımız sayesinde salonlarımızda düğünleriniz dışında da birçok organizasyona imza atabiliyorsunuz. Kına geceleri, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, doğum günleri gibi özel günlerin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler ve kokteyller gibi kurumsal etkinlikler için bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız konuğumuzun en mutlu gününe tanıklık ettik. Neden bir diğer konuğumuz siz olmayasınız?

Eğer düğün salonu arayışındaki kriterlerinizi karşıladığımızı düşünüyorsanız ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeniyalı, Hürriyet Cd. No:186, 41780 Körfez/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ülker Gold Düğün Sarayları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.