Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Hakkında

Kocaeli’nde evlenecek olan çiftler için faaliyet gösteren Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu olarak kına, düğün ve özel gün organizasyonlarınız güzelleştirmek için faaliyetteyiz!


Kocaeli’nde Körfez mevkiinde bulunan etkinlik alanımız Adnan Kahveci Caddesi üzerinde yer alıyor. Yıllardır aynı lokasyon üzerinde sizlere hizmet veriyoruz. Büyük küçük fark etmeksizin tüm organizasyonlarınızda faaliyet gösteren düğün mekânımız profesyonel ekibi ile de gecenizi güzelleştiriyor.


Geniş pistimizde davetlilerinizle beraber dans ederken, pistinin etrafında konumlandırdığımız ergonomik masa ve sandalyelerimizle beraber rahatınız sağlıyoruz. Yüksek tavana sahip mekânımız da rahat ve ferah bir organizasyon sunuyoruz. Tavana konumlandırdığımız ışıklandırma sistemleri ile gecenize farklı bir hava katıyor, unutulmaz bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.


Evlenecek olan çiftler için Kocaeli'nde doğru bir seçim olan Tütünçiftlik Kültür Merkezini seçiyor, farklı konseptleri ile düğün organizasyonları gerçekleştiriyor.


Istediğiniz konsepti tercih edebilir, mekanımızın giydirmesi değiştirebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek dışarıdan yardım alabilirsiniz. Tabii ki birçok çözüm ortağımız bulunuyor. Bu çözüm ortaklarımız aracılığıyla da mekanımızın düzenlenmesini sağlayabilir, hayal ettiğiniz organizasyon ulaşabilirsiniz.


Sizlere dekorasyon dışında farklı hizmetlerde sunuyoruz. Organizasyon ekibimizle beraber istediğiniz detayları mekanımızda yerleştiriyor, detaylarımızla akılda kalmak istiyoruz. Mekanımızı balonlarla süslüyor, farklı tüllerle de gelin yolunuzu taçlandırıyoruz.


Müzisyenlerimiz ile beraber geceniz hız kesmeden devam etsin diye çalışıyoruz. Farklı müzik listeleri ile istediğiniz şarkıları bir araya getirebiliyor, müzisyenlerimize yol gösterebiliyorsunuz. Organizasyonları tam istediğiniz gibi düzenlemeye çalışıyoruz.


Video ekibimizden başlayarak teknisyenlerimize, mutfak elemanlarımızla karşılama personellerimize, temizlik görevlilerimize kadar hepsi profesyonel ve sizleri gecesini güzelleştirmek için hazır bekliyorlar. Eğer sizde Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi'nde gecenizi güzelleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmeniz için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklif al butonuna tıklamak ve hayallerinize kavuşmak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Güney Mahallesi, Adnan Kahveci Cd. No:6, 41780 Körfez/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.