Diva Premium Düğün Salonu
5,0
(72 Yorum)
7. yıl
Talas
Aylarca süren hazırlık, ince ince düşündüğünüz her detay, hayalini kurduğunuz o büyülü gece... Tüm bunlara çok yaklaştınız ve çok heyecanlısınız, değil mi? Diva Premium Düğün Salonu Kayseri olarak...
100-600 Kişi
25.000 20.000 TL
Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu
5,0
(4 Yorum)
Kocasinan
Green Paradise Düğün Salonu Kayserili çiftlerin düğün hayallerini geniş konuk ağırlama kapasitesi, merkezi konumu ve eksiksiz organizasyonuyla gerçeğe dönüştürüyor. Zengin menüsü, geniş dans...
100-600 Kişi
20.000 - 30.000 TL
Sadabad Gold
4,9
(5 Yorum)
4. yıl
Kocasinan
Sadabad Gold, Kayseri’de 2003’ten bu yana süren bir hikayenin baş kahramanı. Açıldığımızda bir restorandık ve yıllar geçtikçe düğünlerin mutlu enerjisine kendimizi kaptırarak bir düğün salonu...
100-1000 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Florya Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu
5,0
(13 Yorum)
6. yıl
Kocasinan
Florya Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu olarak üstün hizmet anlayışımız ve kalitemiz ile uzun yıllardır Kayseri’deki çiftlerimizin mutlu düğünlerine ev sahipliği yapıyoruz. Geniş ve ferah düğün...
50-700 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Alice Deluxe Düğün ve Davet Salonları
5,0
(14 Yorum)
5. yıl
Kocasinan
1996 yılında bu yana hizmet verdiğimiz sektörde, Alice Deluxe Düğün ve Davet Salonları ile düğünlere yeni bir bakış açısı getirdik. Özgün tasarımlı salonumuzda düğünler için şık ve nezih bir ortam...
100-625 Kişi
30.000 - 40.000 TL

Diğer Firmalar

100-625 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100-625 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100-625 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100-625 Kişi
20.000 - 30.000 TL
Kocasinan
Gül Bahçe
40.000 - 50.000 TL
100-625 Kişi
30.000 - 40.000 TL
200-875 Kişi
50.000 - 75.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kocasinan’daki Düğün Salonları

Kocasinan’da düğün arifesindeki çiftler için birbirinden güzel mekanlar bulabilirsin. Bu ilçedeki çiftler tarafından en çok tercih edilen Kocasinan düğün mekanları arasında salonlar, kır bahçeleri, oteller ve restoranlar bulunuyor. Kocasinan’da uygun fiyatlı olmaları ve şık dekorasyonları sayesinde düğün salonları çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İlçede açık alana sahip çok sayıda salon da bulunuyor.

Düğün salonları Kocasinan’da en fazla Mimar Sinan Mahallesi’nde yer alıyor. Ayrıca Alsancak, Erkilet Camikebir, Yıldızevler, Örnekevler, Talat Paşa, Beyaz Şehir, Yavuz Selim, Cırlıgan Beyaz Şehir ve Şeker mahallelerinde de düğün salonları bulunuyor. Kocasinan düğün mekanlarının büyük bir çoğunluğu şehrin merkezi ve kolay ulaşılabilen konumlarında yer alıyor.

Kayseri Kocasinan düğün salonlarının hepsinden şehir manzaraları görülüyor. Ayrıca buradaki mekanlarda park, kır, bahçe, doğa ve dağ manzaralı düğün salonları da bulunabiliyor. Bazı Kocasinan düğün yerleri açılır-kapanır tavana da sahip. İlçedeki salonların büyük kısmında ise balkon veya teras bulunuyor. Kocasinan’da havuz başı düğün yapabileceğiniz salonlar da bulabilirsiniz.

Kayseri Kocasinan düğün mekanlarının çoğu, kolonsuz salonları ile konuklarınızın düğün izleme deneyimini arttırıyor. Ayrıca ilçedeki tüm salonlar yüksek tavanları ile ferah bir alan sunuyor. Çoğu Kocasinan düğün salonu 500-750 arasında kişi kapasitesine sahip. İlçede 400-500 kişilik daha küçük salonlar da bulunabiliyor. Büyük düğün salonu arayan çiftler için ise 750-1000 kişilik mekanlar mevcut.

Kocasinan’da Düğün Salonları Tarafından Sunulan Hizmetler

Kocasinan’daki salonlarda düğün yapacaksanız, ihtiyacınıza uygun her türlü hizmeti düğün paketlerinde bulabilirsiniz. Kocasinan’da bulunan tüm düğün salonlarında size özel organizasyon hizmeti veriliyor. Düğünün planlamasından oturma düzenine kadar her bir ayrıntı salonda bulunan organizasyon sorumluları tarafından gerçekleştiriliyor. Düğünden önce sizi dinleyerek hayalinizdeki düğünü yaratan organizasyon sorumluları, ayrıca düğün gecesi boyunca bütün ihtiyaçlarınızla da ilgileniyor.

Salonun süsleme ve dekorasyonu organizasyon sorumluları tarafından seçeceğiniz konsepte uygun bir şekilde yapılıyor. İlçedeki neredeyse her mekan, dışarıdan organizasyon firmalarıyla da çalışmanıza izin veriyor. Mekanların kokteylli ve yemekli düğün menülerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Kocasinan düğün salonlarının kokteylli organizasyonlarında konuklarınıza meşrubat, kuru pasta ve yaş pasta servisi yapılıyor.

Mekanların yemekli düğün menüleri ise değişiyor. Menülerde; kuzu tandır, sac kavurma, piliç but, ızgara tavuk, şnitzel, piliç sote, çoban kavurma ve kuzu kapama gibi onlarca kırmızı veya beyaz etli ana yemek bulunuyor. İlçedeki mekanlar ana yemeğin yanında ise başlangıçlar, ordövr tabakları, salatalar ve garnitürler gibi pek çok lezzet servis ediyor.

Kocasinan’da pek çok mekan ordövr tabaklı menüler de hazırlayabiliyor. Menülerin yanında meşrubat servisi de yapılıyor. Ayrıca menülerin yanında tatlı çeşitleri de konuklarınıza ikram ediliyor. İlçedeki mekanlarda yemekler usta aşçılar tarafından hazırlanıyor ve ardından güler yüzlü servis ekipleri tarafından konuklarınıza sunuluyor. Kocasinan düğün salonlarında menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanları da sağlanıyor.

Kocasinan’da bazı mekanlar dışarıdan catering firmalarına da müsaade edebiliyor. Organizasyonunuz boyunca ilçedeki salonlar kamera ve fotoğraf çekimi de yapıyor. Ayrıca bazı düğün salonları dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de izin veriyor. Minik misafirleriniz için palyaço getirilebiliyor. Salonların bazılarında, barkovizyon ve slayt gösterimi hizmeti de sağlanıyor. Girişte; volkan, konfeti ve maytap şovları yapılıyor.

Kocasinan düğün salonlarında müzik hizmeti de sunuluyor. Bunun için çoğu mekan DJ getiriyor. Ancak isteğinize göre orkestra getirebilen salonlar da mevcut. Düğün salonları girişte misafirlerinizi ikramlarla veya keman dinletisiyle de karşılayabiliyorlar. İlçedeki tüm düğün mekanlarında misafirlerinizin araçlarını park edebilecekleri otopark bulunuyor. Ayrıca bazı salonlar konuklarınıza vale hizmeti de sunabiliyor.

Kocasinan Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Böylesine şık olmalarına rağmen, çoğu Kocasinan düğün salonu uygun fiyatlarla hizmet veriyor. İlçedeki salonlar her bütçeye hitap etmeleri ile çiftleri mutlu ediyor. Kocasinan’da düğün salonlarının büyük çoğunluğu uygun fiyatlara sahipken, bazı salonların fiyatları daha yüksek olabiliyor. Salonların fiyatları pek çok etkene göre değişiklik gösterebiliyor. İlçedeki salonlar çiftlere özel kampanyalar da hazırlayabiliyor.

Kocasinan düğün fiyatları yemekli düğünler için kişi başı fiyat üzerinden hesaplanıyor. Davetli sayısı ne kadar artarsa toplam fiyat da bir o kadar artıyor. Yemeksiz düğünlerde ise paket fiyatı ödeniyor. Yemekli düğünlerde fiyat, menünün maliyetine ve çeşit sayısına göre değişebiliyor. Kırmızı etli menülerin fiyatları daha yüksek olurken, beyaz etli menüler daha uygun fiyatlı oluyor.

Ordövr tabaklı menülerin fiyatları ise yemekli menülerden biraz daha uygun oluyor. Salonlarda kokteylli menüler ise çiftlere yemekli menülerden daha ekonomik fiyatlarla düğün yapma imkanı sağlıyorlar. Düğün paketinde bulunan hizmetler arttıkça fiyat da artabiliyor. Salondan isteyeceğiniz ekstra hizmetler de ödeyeceğiniz tutarı arttırabiliyor. Hafta içi fiyatlar genellikle hafta sonu organizasyonlarından daha uygun oluyor.

Kocasinan düğün salonları fiyatları, mekanın daha trend süslemelere sahip veya popüler olmasına göre artabiliyor. İlçedeki havuz başı mekanlar da daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Kocasinan’da kır, bahçe, doğa ve park manzaralı mekanların da fiyatları daha yüksek olabiliyor. İlçede en uygun fiyatlı salonlar Alsancak, Erkilet Camikebir, Yıldızevler, Örnekevler ve Cırlıgan Beyaz Şehir mahallelerinde bulunuyor.

Kocasinan’daki Düğün Salonlarının Süslemeleri

Kocasinan Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları