Okyanus Düğün ve Balo Salonu

5 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Okyanus Düğün ve Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Okyanus Düğün ve Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Okyanus Düğün ve Balo Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, kına, parti, nişan, bayi toplantısı, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Hakkında

Kendine özgü ve farklı dizaynı ile Kayseri’de adından sıkça söz ettiren ve oldukça sık tercih edilen Okyanus Düğün Salonu, düğünlerinizde kaliteli hizmeti çiftler ve yakınlarıyla buluşturmak için sabırsızlanıyor! Bu özel gecenizde yüzünüzdeki tebessüm olmak ve mutlu ânlarınıza şahitlik yapmak istiyoruz.

Okyanus Düğün Salonu Kayseri’de sürekliliği ve yeniliği ilke edinmiş bir düğün salonu olarak faaliyet gösteriyor. Kendini geliştiren, kullandığı aksesuar ve ekipmanları sürekli yenileyen ve çağın gerekliliklerine ayak uyduran bir düğün salonunda düğünlerinizde istek, beklenti ve ihtiyaçlarınız için gereken çalışmaların yapılacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizlere Kayseri’de unutamayacağınız bir düğün sunmak, bizim işimiz!

Özel günlerinizi özel bir mekânda yaşamanız için her ayrıntıyı özenle düşünüyor, yemekli, yemeksiz ya da kokteylli bir organizasyona imza atabiliyoruz. Kalitenin her zaman detaylarda olduğunu düşünüyor, rahatlığı ve konforu bir arada sunmak için sizleri salonumuza bekliyoruz.

Salonumuzun en büyük avantajlarından biri, oldukça geniş bir dans pistimizin olması. Yerleştirdiğimiz masaların hepsinden bu alanı rahatlıkla görebiliyor, hiçbir eğlence ve önemli ânı kaçırmıyorsunuz. Sevdiğinizle edeceğiniz romantik ilk dansınızı, ailenizle yaşayacağınız duygusal ânları, yakınlarınızla hep birlikte olacağınız eğlenceli dakikaları bu geniş pistimizde rahatlıkla yaşayabiliyorsunuz.

Yemekli bir düğün için çiftlerimize iyi bir hizmet vermek için profesyonel bir mutfakta uzman kadromuzla çalışıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren, gerekli eğitim ve sertifikalarını almış aşçılarımızın hünerli elleriyle hazırladığı ordövr tabakları, ara sıcaklar ve ana yemekleri, hızlı servis elemanlarımız tarafından kısa sürede, sıcak bir şekilde masanıza getiriyoruz. Aynı zamanda çocuklarınıza özel menüler hazırlayabiliyor, 7’den 70’e her konuğumuzun damak zevkine hitap etmeyi amaçlıyoruz. Seçtiğiniz menüyü düğününüzden önce tatma imkânını da sağlıyor ve aklınızda hem hijyen hem de lezzet olarak hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Tüm bu bilgiler ışığında düğününüz için uygun mekânı bulduğunuzu düşünüyorsanız, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Cırlıgan Beyaz Şehir Mah. Koçkaya Cad. No:12 Kocasinan

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Okyanus Düğün ve Balo Salonu Yol Haritası

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fatma & Selçuk

Düğün Tarihi: 19.06.2022Kayseri ye yakışır bir mekan Salonun en iyi özelliği kolon olmaması ve sahnenin geniş olması. Çalışanların ilgi ve alakası da tartışılmaz mükemmel Fiyat yönüyle de diğer salonlara göre uygun Herkese tavsiye edebileceğim bir yerdir .

Fatma & İbrahim

Düğün Tarihi: 21.07.2019


Öncelikle düğün salonu yetkilileri çok ilgili, alalı ve samimi, piyasadaki düğün salonlarına nazaran çok kaliteli bir salon ve fiyatı diğer salonlara göre uygun tavsiyemdir bu salonu görmeden başka bir salonu tutmayın.

Ecem & Okan

Düğün Tarihi: 10.04.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Bu düğün salonu çok güzel bi yer sahibi çalışanları personelleri herkes çok güzel yardımcı oldular ilgi alaka çok güzeldi...

Ibrahim

Düğün Tarihi: 28.08.2015


Kayseri'de ki salonlarına göre en güzel salon bence burasıydı. Yetkililerin ilgisi çok iyiydi. Mekanın artısıydı hizmetin kaliteli olması. Mekanın geniş olması kirişlerin olmaması orkestranın muhteşem olmasıyla çok eğlendik. Çok güzel zaman geçirdik.

Oğuzhan

Düğün Tarihi: 02.05.2015


Bizim için en önemli kriter salonda kolonların görüş açısını bozmamasıydı. Bu mekanıda bu nedenle tercih ettik. Mekanın önerdiği müzisyen düğünümüzde sahne aldı gayet iyiydi güzel parçalar seslendirdi. Misafirler pastasının güzel olduğunu söylediler. Mekan fiyat açısından da uygundu. Bize hiç bir... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.