Düğün Salonları Kayseri

Okyanus Düğün ve Balo Salonu

5,0
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Okyanus Düğün ve Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Okyanus Düğün ve Balo Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Okyanus Düğün ve Balo Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, kına, parti, nişan, bayi toplantısı, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Hakkında

Kendine özgü ve farklı dizaynı ile Kayseri’de adından sıkça söz ettiren ve oldukça sık tercih edilen Okyanus Düğün Salonu, düğünlerinizde kaliteli hizmeti çiftler ve yakınlarıyla buluşturmak için sabırsızlanıyor! Bu özel gecenizde yüzünüzdeki tebessüm olmak ve mutlu ânlarınıza şahitlik yapmak istiyoruz.

Okyanus Düğün Salonu Kayseri’de sürekliliği ve yeniliği ilke edinmiş bir düğün salonu olarak faaliyet gösteriyor. Kendini geliştiren, kullandığı aksesuar ve ekipmanları sürekli yenileyen ve çağın gerekliliklerine ayak uyduran bir düğün salonunda düğünlerinizde istek, beklenti ve ihtiyaçlarınız için gereken çalışmaların yapılacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizlere Kayseri’de unutamayacağınız bir düğün sunmak, bizim işimiz!

Özel günlerinizi özel bir mekânda yaşamanız için her ayrıntıyı özenle düşünüyor, yemekli, yemeksiz ya da kokteylli bir organizasyona imza atabiliyoruz. Kalitenin her zaman detaylarda olduğunu düşünüyor, rahatlığı ve konforu bir arada sunmak için sizleri salonumuza bekliyoruz.

Salonumuzun en büyük avantajlarından biri, oldukça geniş bir dans pistimizin olması. Yerleştirdiğimiz masaların hepsinden bu alanı rahatlıkla görebiliyor, hiçbir eğlence ve önemli ânı kaçırmıyorsunuz. Sevdiğinizle edeceğiniz romantik ilk dansınızı, ailenizle yaşayacağınız duygusal ânları, yakınlarınızla hep birlikte olacağınız eğlenceli dakikaları bu geniş pistimizde rahatlıkla yaşayabiliyorsunuz.

Yemekli bir düğün için çiftlerimize iyi bir hizmet vermek için profesyonel bir mutfakta uzman kadromuzla çalışıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren, gerekli eğitim ve sertifikalarını almış aşçılarımızın hünerli elleriyle hazırladığı ordövr tabakları, ara sıcaklar ve ana yemekleri, hızlı servis elemanlarımız tarafından kısa sürede, sıcak bir şekilde masanıza getiriyoruz. Aynı zamanda çocuklarınıza özel menüler hazırlayabiliyor, 7’den 70’e her konuğumuzun damak zevkine hitap etmeyi amaçlıyoruz. Seçtiğiniz menüyü düğününüzden önce tatma imkânını da sağlıyor ve aklınızda hem hijyen hem de lezzet olarak hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Tüm bu bilgiler ışığında düğününüz için uygun mekânı bulduğunuzu düşünüyorsanız, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Cırlıgan Beyaz Şehir Mah. Koçkaya Cad. No:12 Kocasinan

 • Haritadaki Konumu

  Okyanus Düğün ve Balo Salonu Yol Haritası

Okyanus Düğün ve Balo Salonu Düğün Yorumları (5)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fatma & Selçuk

Düğün Tarihi: 19.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kayseri ye yakışır bir mekan Salonun en iyi özelliği kolon olmaması ve sahnenin geniş olması. Çalışanların ilgi ve alakası da tartışılmaz mükemmel Fiyat yönüyle de diğer salonlara göre uygun Herkese tavsiye edebileceğim bir yerdir .

Fatma & İbrahim

Düğün Tarihi: 21.07.2019

Öncelikle düğün salonu yetkilileri çok ilgili, alalı ve samimi, piyasadaki düğün salonlarına nazaran çok kaliteli bir salon ve fiyatı diğer salonlara göre uygun tavsiyemdir bu salonu görmeden başka bir salonu tutmayın.

Ecem & Okan

Düğün Tarihi: 10.04.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Bu düğün salonu çok güzel bi yer sahibi çalışanları personelleri herkes çok güzel yardımcı oldular ilgi alaka çok güzeldi...

İbrahim

Düğün Tarihi: 28.08.2015

Kayseri'de ki salonlarına göre en güzel salon bence burasıydı. Yetkililerin ilgisi çok iyiydi. Mekanın artısıydı hizmetin kaliteli olması. Mekanın geniş olması kirişlerin olmaması orkestranın muhteşem olmasıyla çok eğlendik. Çok güzel zaman geçirdik.

Oğuzhan

Düğün Tarihi: 02.05.2015

Bizim için en önemli kriter salonda kolonların görüş açısını bozmamasıydı. Bu mekanıda bu nedenle tercih ettik. Mekanın önerdiği müzisyen düğünümüzde sahne aldı gayet iyiydi güzel parçalar seslendirdi. Misafirler pastasının güzel olduğunu söylediler. Mekan fiyat açısından da uygundu. Bize hiç bir... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.