Görkemli Nehir Düğün Salonu

0850 532 29 64

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Görkemli Nehir Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Görkemli Nehir Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Görkemli Nehir Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Görkemli Nehir Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Görkemli Nehir Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Görkemli Nehir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Görkemli Nehir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Görkemli Nehir Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Görkemli Nehir Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Görkemli Nehir Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Görkemli Nehir Düğün Salonu düğün dışında kına, nişan, mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Görkemli Nehir Düğün Salonu Hakkında

Gaziantep düğün salonları arasında yer alan Görkemi Nehir’e hoş geldiniz! 15 yıllık tecrübesiyle şık düğünlerin altına imzasını atan organizasyon sorumlumuz yeni mekanımız olan Görkemli Nehir’de hizmet vermeye devam ediyor. Mekanımız tamamen yenilenen iç mekanıyla ve modern dekorasyonuyla çiftlerin beğenisini kazanıyor. Görkemli Nehir geniş düğünlere bile ev sahipliği yapabilen kapasitesiyle de dikkat çekiyor.

Davet Alanları

Görkemli Nehir Düğün Salonu bünyesinde çiftleri kapalı davet alanımızla ağırlıyoruz. Salonumuza 500 ila 750 kişi davet edebilir, tüm arkadaşlarınızı ve ailenizi yanınızda görebilirsiniz. Mekanımız yüksek tavanlı mimarisiyle kapılarını açıyor. Davet alanımızın avantajlı yanlarından birisi de salonumuzda oldukça geniş bir dans pisti bulunması. Mekanımızda klima ve havalandırma da mevcut.

Dekorasyon

Görkemli Nehir yeni dekorlarıyla kapılarını açıyor. Beyaz rengin öne çıktığı davet alanımızda renkli led ışıklandırmalar kullanıyoruz. Böylece davet alanımız hem şık hem de enerjik bir görünüme kavuşuyor. Duvarlarda ve tavanda görebileceğiniz yuvarlak desenler de mekanımızın modern atmosferini güçlendiriyor. Az sayıdaki kolonumuzu aynalarla süslüyor ve salonumuza daha ferah bir görünüm katıyoruz.

Geniş dans pistimizin hemen yanında sahnemiz ve nikah masamız bulunuyor. Nikah masamızı beyaz örtülerle kaplıyor ve beyaz renkli sandalyelerle birleştiriyoruz. Nikah masamızın arka planındaysa kalp desenli ışıklandırılmış bir duvar yer alıyor. Oturma düzenindeyse yuvarlak banket masalarından yararlanıyor ve masalarımızı beyaz renkli aksesuarlarla süslüyoruz. Beyaz sandalyelerimizi de yerleştirdikten sonra oturma düzenimiz tamamlanıyor.

Hizmetler

Mekanımızda organizasyonu kendimiz sağlıyoruz, bununla beraber çiftimiz dışarıdan organizasyon hizmeti getirebilirler. Çiftimizin isteğine göre farklı süsleme seçenekleri de sunabiliyoruz. Ses ve ışık sistemleri de mekanımızda bulunuyor. Çiftimiz salona girerken volkan ve meşale gösteri de yapıyoruz. Mekanımızda gelin odası ve mescit de mevcut. Catering hizmetiyse dışarıdan sağlanıyor ve yemekli/kokteyl konseptli menüler çıkarılabiliyor.

Mekanımzıda ‘’Mutluluğun Yolu Görkemli Nehir’den Geçer!’’ sloganıyla hizmet veriyor ve deneyimli ekibimizle çiftlere yardımcı oluyoruz.Mekanımızın avantajlı özellikleri arasında şehir merkezinde konumlanması yer alıyor. Görkemli Nehir Gaziantep düğün fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunda gerekli yerleri doldurabilir ve bize gönderebilirsiniz. Ekibimize telefonla ulaşmak ve erken anlaşmalara özel fırsatlarımızı öğrenmek için sayfadaki telefon numarasını çevirebilir ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 29 64
 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Samlı Hacı Ökkeş Cad. 78 nolu Sok. No:11 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Görkemli Nehir Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.