Düğün Salonları Gaziantep

Mesut Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Salonda asma kat bulunuyor.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Alkol servisi bulunmuyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Mesut Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

Mesut Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mesut Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mesut Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mesut Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mesut Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır. Mesut Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mesut Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mesut Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mesut Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mesut Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, kına, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Mesut Düğün Salonu Hakkında

Gaziantep düğün salonları arasında yer alan Mesut Düğün Salonu’na hoş geldiniz! Mekanımız Şehitkamil konumunda Gaziantepli çiftleri bekliyor. Alanında 15 yıllık tecrübeye sahip olan organizasyon sorumlumuzla beraber istediğiniz gibi bir düğün organize edebilirsiniz. Mesut Düğün Salonu ferah alanı sayesinde çevresi geniş olan çiftlerden tam puan almayı da başarıyor. Mekanımızda düğününüzü yemekli veya yemeksiz olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

Gaziantep Şehitkamil Mesut Düğün Salonu’nda çiftleri 1 adet kapalı davet alanımızla ağırlıyoruz. 500 ila 750 kişilik düğünlere ev sahipliği yapabilen salonumuzda havalandırma ve klima sistemleri de sizi bekliyor. Davet alanımızın en büyük avantajları arasında yüksek tavan özelliği yer alıyor. Ayrıca salonumuzda balkon da bulunuyor. Mekanımızın büyük, ferah dans pisti de hem çiftlerimizin hem de davetlilerin beğenisini kazanıyor.

Dekorasyon

Mesut Düğün Salonu’nun dekorasyonunda klasik detaylar öne çıkıyor. Salonumuzun genelinde yeşil ve sarı tonlu krem renginin bir arada kullanıldığı görebilirsiniz. Bununla beraber zeminde beyaz mermer kullanmayı tercih ettik. Dans pistimiz zeminden yüksekte yer alıyor, ayrıca pistimizin siyah zemini de mekanımızın açık renk ağırlıklı dekorasyonuyla şık bir kontrast oluşturuyor. Pistimizin yanındaysa sahnemiz bulunuyor.

Nikah masanızı yerleştirdiğimiz özel platformumuz da dans pistinin yanında sizi bekliyor. Beyaz renkli nikah masasını yine beyaz sandalyelerle birleştiriyor, nikah masasını şık örtülerle kaplıyoruz. Misafirlerinizi ağırlamak içinse uzun şölen masalarından faydalanıyoruz. Her bir masanın kapasitesi 12 kişiye kadar çıkabiliyor. Masa dekorasyonunda beyaz çiçeklerden yararlanıyoruz. Sandalyelerimizi de mavi kumaşlar ve beyaz kurdelelerle giydiriyoruz.

Hizmetler

Mekanımızda çiftimizin talebine göre farklı dekorasyon seçeneklerini hayata geçirebiliyoruz. Davet alanımızda ses ve ışık sistemleri de bulunuyor. Ayrıca sahne hazırlıklarını da organizasyon ekibimiz tamamlıyor. Yemek servisi için catering hizmetini çözüm ortaklarımız aracılığıyla sağlıyoruz. İsteğe göre çocuk menüsü ve vejetaryen menü gibi özel menüler de çıkarabiliyoruz. Mekanımızda mescit ve hazırlık odası imkanları da sunuluyor.

Mesut Düğün Salonu’na gelerek düğününüzü deneyimli bir organizasyon sorumlusuyla beraber planlayabilirsiniz. Mekanımızın öne çıkan özellikleri arasında kapsamlı hizmet yelpazesi ve merkezi konumunu da gösterebiliriz. Mesut Düğün Salonu Gaziantep düğün fiyatları için telefon numaramızı arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak da ekibimizle iletişime geçebilir ve erken rezervasyona özel fırsatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  8 Şubat Mah. 47. Nolu Cad No:91, Şehitkamil

 • Haritadaki Konumu

  Mesut Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.