Şahinbey Düğün Salonları

Şahinbey düğün salonları Düğün.com'da! Sevdiklerinle paylaşacağın bu mutlu günün için uygun mekanları keşfedip, ideal düğün salonunu seç!

29 firma

Şahinbey

Binbir Gece Düğün Salonu

Evliliğe giden mutlu yolda söz, nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınız yemekli veya yemeksiz olarak size özel, şık tasarımlarla bütünleştirilerek hazırlanır. Size sadece yaratılan...

2.000-3.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

%35 50 4 10

Şahinbey

Sultan Düğün Salonu

40 yıla aşkın müthiş tecrübemizle siz değerli çiftlerimize Gaziantep’te hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Nostaljik yapısıyla fark yaratan Gaziantep Sultan Düğün Salonu nerede diye soracak...

1.000-2.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

7

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Gaziantep Şahinbey düğün salonları çiftlere, ailelerini ve misafirlerini düğün, nişan, kına gibi özel günlerinde ağırlamak için ilçenin çeşitli konumlarında aktif hizmet vermektedirler. Bir çoğu kapasite olarak yüksek ve geniş pistlere sahiptirler. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için uygun olan salonlar çiftlere hayallerindeki geceyi planladıkları gibi gerçekleştirmek adına farklı hizmetler sunuyorlar. Çiftlerin bu noktadan sonra yapması gereken doğru salona karar vermek. Bu yolda karar vermelerine faydalı olacak bilgileri firma sayfalarından öğrenebilirler. Daha da önemlisi salonların görsellerini inceleyip daha somut fikirler elde edinebilirler. Bu bilgi ve görsellerin yanında yine çiftlerin karar vermelerinde yardımcı faktörlerden birisi de kuşkusuz Düğün.com çiftlerinin yorumları olacaktır.