Şahinbey Düğün Salonları

Şahinbey düğün salonları Düğün.com'da! Sevdiklerinle paylaşacağın bu mutlu günün için uygun mekanları keşfedip, ideal düğün salonunu seç!

34 firma

Şahinbey Plaza

Şahinbey

Şahinbey Plaza

İlk ve Tek 4.500 m2 alana sahip otopark sıkıntısı olmayan, şehrin trafiğinden uzak, geniş ve ferah salonumuzda hizmet veriyoruz. Şahinbey Plaza olarak; en mutlu günlerinizi daha da mutlu hale...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000 kişi

Kapasite

3 2
İncele
Binbir Gece Düğün Salonu

Şahinbey

Binbir Gece Düğün Salonu

Hayatınızın en özel anlarını yaşayacağınız düğününüzü Binbir Gece Dügün Salonu Gaziantep’in ayrıcalıklı dünyası eşliğinde yapmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde birbirinden..

2.000-3.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000 kişi

Kapasite

%50 48 5 10
İncele
Sultan Düğün Salonu

Şahinbey

Sultan Düğün Salonu

40 yıla aşkın müthiş tecrübemizle siz değerli çiftlerimize Gaziantep’te hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Nostaljik yapısıyla fark yaratan Gaziantep Sultan Düğün Salonu nerede diye soracak...

1.000-2.000 TL

Başlangıç Fiyatı

300-400 kişi

Kapasite

%20 11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Gaziantep Şahinbey düğün salonları çiftlere, ailelerini ve misafirlerini düğün, nişan, kına gibi özel günlerinde ağırlamak için ilçenin çeşitli konumlarında aktif hizmet vermektedirler. Bir çoğu kapasite olarak yüksek ve geniş pistlere sahiptirler. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için uygun olan salonlar çiftlere hayallerindeki geceyi planladıkları gibi gerçekleştirmek adına farklı hizmetler sunuyorlar. Çiftlerin bu noktadan sonra yapması gereken doğru salona karar vermek. Bu yolda karar vermelerine faydalı olacak bilgileri firma sayfalarından öğrenebilirler. Daha da önemlisi salonların görsellerini inceleyip daha somut fikirler elde edinebilirler. Bu bilgi ve görsellerin yanında yine çiftlerin karar vermelerinde yardımcı faktörlerden birisi de kuşkusuz Düğün.com çiftlerinin yorumları olacaktır.