Antep Sarayı Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Antep Sarayı Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Antep Sarayı Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Antep Sarayı Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Antep Sarayı Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Antep Sarayı Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Antep Sarayı Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Antep Sarayı Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Antep Sarayı Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Antep Sarayı Düğün Salonları 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Antep Sarayı Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Antep Sarayı Düğün Salonları düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet törenleri, açılışlar, parti, nişan ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Antep Sarayı Düğün Salonları Hakkında

2018 yılında Antep Sarayı Düğün Salonları Şahinbey’de faaliyete girdi! Rüya gibi 3 farklı salonla hizmete başladığımız tesisimizde tasarladığımız birbirinden şık düğün törenleriyle kısa sürede çiftlerin tercihi olduk. Beğeninizi kazanmanın verdiği haklı gururla her zaman daha iyisini sunmayı hedefledik ve ev sahipliğini üstlendiğimiz her düğün için özel imkânlar sağlamaya başladık. Benzeri olmayan bir gecede mutlu bir birlikteliğe adım atmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Şimdi organizasyon sorumlumuza hayallerinizi anlatın da hemen hazırlıklara başlayalım.

İlk olarak davetli sayınız ve konseptinize göre bir salon seçiyorsunuz. Antep Sarayı; VIP Salon, Altın Salon ve Gümüş Salon’da 800 kişiden 1500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Kalabalık aileniz ve tüm dostlarınızla güzel bir gece geçirmeniz için size özel konseptler tasarlıyoruz. Yüksek tavanlı, 2 katlı salonlarımızda konuklarınız için yuvarlak ve dikdörtgen masa modelleri tercih ediyoruz. Bu sayede davet alanının geniş ve ferah kalmasını sağlıyoruz. Çünkü hareket özgürlüğü, gece boyunca dans edecek konuklarınız için önemli. Işıl ışıl salonlarımızda; nikâh masası, dilerseniz kına köşesi, gelin yolu, pist ve sahne dekorasyonu da yapıyoruz. Şıklığı dikkat çeken salonda sizin masalınız için her şey hazır.

Üstelik menü tadımıyla belirlediğiniz davet menüleri de mutfağımızda hazırlanıyor. Usta aşçılarımızın yöresel tatlarla sunduğu uzun yemek veya ikram listeleri konuklarınızın damak hafızalarında yer ediyor. Yetenekli ses sanatçıları ve orkestramızla da eğlence kesintisiz bir şekilde sürüyor… Tüm bunların yanında Limuzin ile gelin alma ve şehir turu, fotoğrafçı, gelin saçı ve çiçekçi hizmetlerimizle her dâhil davetler tasarlıyoruz. Eksiksiz eğlence için çalıştığımız profesyonel çözüm ortaklarımızla kusursuz düğün organizasyonları tasarlıyoruz!

Aldığımız teknik önemler ve alt yapıdan da kısaca söz edelim. Her salonumuza son teknoloji ses, ışık, sahne sistemleri kuruyoruz. Bu sayede gece boyunca kesintisiz eğlence ve kaliteli müzik hizmeti sunuyoruz. Salon tipi iklimlendirme, havalandırma ve jeneratör sayesinde her mevsim için ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Güzel gecenizde en küçük bir kusur olmasına izin vermiyoruz. Tüm bunlar olurken siz gelin odasında hazırlıklarınızı tamamlıyor ve sevdikleriniz salonda yerlerine buyur edildiklerinde gecenizi başlatmak üzere bize katılıyorsunuz. Masallardaki gibi muhteşem bir gecede sizi bekliyoruz.

Antep Sarayı Düğün Salonları Gaziantep’te düğün törenlerinin vazgeçilmez adresi! Ya sizin? Haydi, hemen bu sayfa üzerindeki iletişim formunu doldurun ve fiyat teklifleri de alın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Tekstilkent Mah. 47043. Cad. No: 80/1 Hobi Bahçesi Civarı Şahinbey /Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Antep Sarayı Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.