Düğün Salonları Gaziantep

Saltanat Plaza

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saltanat Plaza Hakkında

2017 yılında özel organizasyonlarınıza düzenlemeye başladık. Hizmetlerimize kendimizi geliştirerek devam ettik. Amacımız özel günlerinize ortak olmak ve masalsı bir gece yaşatmak. Kurulduğumuz günden buna organizasyonlarınızı gerçekleştirirken mutluluğunuz için çalıştık. Biz Saltanat Plaza Gaziantep olarak kusursuz organizasyonlar düzenlemeye başat amacımız haline getirdik.

Şimdi de sizler için kusursuz bir düğün organize etmek istiyoruz. İki farklı alanda hizmet veriyoruz. VIP Salon adını verdiğimiz alanımızda 650 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabiliyoruz. Bu alanımız oldukça şık ve nezih bir dekorasyona sahip. Tavana konumlandırdığımız ışıklandırma sistemleri ile aydınlık bir salon vaat ediyoruz.
Lüx Salonumuz özel gün ve davetlerin vazgeçilmezi. 800 kişilik yemekli oturma düzenine sahip olan alanımızda düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geniş ve ferah bir ortama sahip olan bu salonumuzda büyük organizasyonlarınızı gerçekleştirebilecek, hayal ettiğiniz geceye davetlilerinizin huzurunda kavuşacaksınız.

Bu salonlarımızda yemekli ve yemeksiz olarak hizmet verebiliyor, özel günlerinizde profesyonel ekibimizle beraber avantajlar sunuyoruz. Düğün organizasyonlarınızın yanı sıra sağladığımız hizmetleri sıralayalım.

Bir gelin adayının evlilik sürecinde en fazla zorlandığı hizmeti bizim bünyemizde bulabilirsiniz. Gelinlik seçiminizi yaparken gelinlik mağazamıza uğramadan karar vermeyin. Böylelikle saatlerce gelinlik aramak zorunda kalmayacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınızı bir firma ile halledebilecek, zamandan tasarruf edebileceksiniz.

Organizasyonlarınızda kullanmak üzere ya da gelin arabanızı süslemek için çiçekçimiz hizmetinizde. Gelin buketinizi ya da damat yaka çiçeğinizi bizimle beraber tasarlayabilecek, her konsepte ve renge uygun alternatiflerimizle ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiz.

Fotoğraf ve video hizmeti, müzik ve ses sistemleri olmak üzere birçok hizmeti de sağlıyor, hayal ettiğiniz geceye kolayca ulaşabiliyorsunuz. Sadece düğün organizasyonlarınızda değil, kına gecesi ritüellerinde ve nişan merasimlerinde de sizlerleyiz.

Eğer siz de düğün gününüzün her aşamasını düşünen bir organizasyon arayışındaysanız bizimle iletişime geçerek hayallerinizden bahsedebilirsiniz.

Ücretsiz fiyat teklifi almadan Saltanat Plaza Düğün Salonu sayfamızdan ayrılmayın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Narlıtepe Mah. 101009 Nolu Cd. No:93 Şahinbey Gaziantep

  • Haritadaki Konumu

    Saltanat Plaza Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.