Beyaz Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Beyaz Saray Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Beyaz Saray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Beyaz Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Beyaz Saray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Beyaz Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50.000 - 75.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz Saray Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, kına, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu Hakkında

2014 yılında sektöre adım atan Beyaz Saray Düğün Salonu Gaziantep’te ulaşımı kolay bir konumda yer alan mekanında düğünlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Şık bir düğünle evlenmeyi düşleyen çiftler için iki farklı salon alternatifi sunuyor. Beyazlar içerisindeki dekorasyonuyla göz kamaştıran salonlarında, aileniz ve tüm sevdiklerinizle eğlenebileceğiniz nezih bir ortam sunuyor.

Davet Alanları

İki ayrı kapalı salonla hizmet verdiğimiz mekanımızda, yemekli düzende 750 ila 1000 kişilik düğünler düzenliyoruz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıdaki salonlarımızda, iklimlendirme sistemlerimizden de yardım alarak havadar bir ortam sunuyoruz. Her iki salonumuzda da konuklarınızla birlikte dans edebilmeniz için geniş bir pist ve müzikal performanslar için büyük bir sahne bulunuyor.

Dekorasyon

Abartıdan uzak ve zarif bir tarz yarattığımız salonlarımızda, masa düzenini yuvarlak masalar ve şık sandalyelerle oluşturuyoruz. Beyaz kumaşlarla giydirdiğimiz sandalyeleri pembe tüllerle süslüyor, masalara pembe veya beyaz örtüler seriyoruz. Süslemelerde altın rengi detayları ile dikkat çeken şamdanlar, masa üstü çiçekleri, renkli ışıklardan faydalanıyor, nikah masasında tercihimizi beyaz renkten yana kullanıyoruz.

Hizmetler

Gaziantep Şahinbey düğün salonları arasında yer alan mekanımızda, çiftler için masa ve sandalyeleri giydirmesi ve salon süslemesi yapıyoruz. Fotoğraf ve çekim hizmeti sağlayabildiğimiz gibi dilerseniz, dışarıdan firmalarla da çalışabiliyoruz. Müzisyenlerimizle geleneksel ve yöresel müziklerden oluşan bir repertuvar sergileyerek davetinize renk katıyor, arzu ederseniz dans ve davul şovlarıyla eğlencenizi ikiye katlıyoruz.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yer alan mekanımız, iki farklı salonunda sunduğu kapsayıcı hizmetlerle eksiksiz düğünler hayata geçiriyor. Eğer siz de sade ve zarif bir salon düğünüyle dünya evine girmek istiyorsanız, sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, Gaziantep Beyaz Saray Düğün Salonu fiyatı hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Tekstil Kent Mah. 33014 nolu cadde no:1/3 Şahinbey/ Gaziantep Beyaz Saray Düğün Salonu

 • Nasıl gelinir?

  Dolmuş ve Otobüs hatlarıyla mekana ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyaz Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.