Orhangazi Düğün Salonları

Orhangazi düğün salonları Düğün.com aracılığıyla! Düşlediğin düğünü gerçekleştirmek için mekan seçeneklerini değerlendir, düğününü planla!

Elegans Salonları
64
Elegans Salonları

10 yorum

Osmangazi

Bursa’da düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz şık bir davet alanı arıyorsanız Elegans Salonları size yardımcı olabilir. 15 yıllık geçmişiyle kapılarını açan mekanımızda deneyimli organizasyon...

Başlangıç Fiyatı
20.000 - 30.000 TL
Kapasite
750-1.000
Konak Sea Garden
39
Konak Sea Garden

6 yorum

Gemlik

 • 6. yıl
 • Eşsiz körfez manzarasında unutulmaz bir düğün daveti gerçekleştirmek isteyen genç çiftlerimizi, yemek ve davet sektöründe yıllardır hizmet verdiğimiz Konak Sea Garden’a bekliyoruz. Hem restoran...

  Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 50.000 TL
  Kapasite
  500-750

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Düğün planını yaparken düşlenen seçimleri gerçekleştirmenin yanında organizasyon ve mekan dengesini sağlamak da oldukça önemli. Bu dengeyi en rahat kurabilecek işletmelerin bir kısmı da şüphesiz ki düğün salonları. Düğünlerini tüm sevdikleriyle, eğlence dolu bir gece olarak planlayan çiftler tercihlerini Orhangazi düğün salonları arasından yapabilirler. Yüksek kapasiteleriyle çiftlere ve misafirlerine rahat bir ortam sağlayacak olan düğün salonları aynı zamanda misafirperverlikleriyle de davetlilerin geceden mutlu ayrılmaları için çaba göstereceklerdir. Mekanlar hakkındaki fiyat, kapasite ve hizmet içeriğiyle salon görsellerine rahatlıkla buradan ulaşabilirsin. Taleplerini karşılayabilecek salonları keşfettikten sonra Düğün.com'u kullanarak firmalardan fiyat teklifi alabilirsin.

  Orhangazi Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları