Elegans Salonları
4,2
(13 Yorum)
2. yıl
Osmangazi
8 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıCam tavanKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

100 - 1100 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Orhangazi Sakallı Düğün Salonları Orhangazi

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Orhangazi Salon Karaca

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Orhangazi Bektaş Düğün Salonları

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Orhangazi'deki Düğün Salonları

Orhangazi, farklı manzaralarla organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz düğün mekanları bulunduruyor. Genellikle merkeze yakın bulunan mekanlar; deniz, göl ve orman gibi doğal manzaralar sunabiliyor. Salonların kolay ulaşılabilir olması, dışarıdan gelen misafirlerini rahatlıkla ağırlamana olanak tanıyor. Mekanlar ayrıca özel otopark alanlarıyla konuklarınızın konforlu bir davet geçirmesini sağlıyor. Düğün salonları ortalama 750 kişiye hizmet verebilen geniş kapasiteye sahip.

Bursa Orhangazi düğün salonları, her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Minimalist, gösterişli, sade, geleneksel veya modern bir düğün organizasyonu tercihinize uygun bir mekan mutlaka bulunabiliyor. Osmanlı dönemine ait tarihi mekanlar, kır evleri ve konaklar; düğünler için harika mekan seçenekleri sunuyor. Bu mekanlar, tarihi dokularıyla düğününüze farklı bir hava katarak unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Orhangazi, yaz aylarında sıcak bir iklim yaşıyor. Bu nedenle, açık hava düğün salonları oldukça popüler. Fatih Mahallesi’nde, bahçelerde düzenlenen organizasyonlar, yeşil bir ortamda ve doğayla iç içe bir düğün yapmanıza olanak tanıyor. Olumsuz hava koşullarına alınan önlemlerle her mevsim dilediğiniz tarzda düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Orhangazi kapalı düğün salonlarında da birbirinden farklı konseptlerde organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

Orhangazi düğün salonu alternatifleri, çoğunlukla geniş kapasitelere hizmet verse de küçük çaplı organizasyonlar için de harika mekanlar sunabiliyor. Mekanlar genellikle yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğundan rahat alanlar oluşturuyorlar. Oturma düzeni, davetli sayısına ve konseptinize göre belirleniyor. Düğün salonları, organizasyonlarınızda yardımcı olacak profesyonel ekiple; catering, dekorasyon ve organizasyon konusunda her detayın düşünülerek gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Orhangazi Düğün Salonları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Bursa düğün salonları fiyatları, salonların bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Orhangazi’deki düğün salonları, mekanların konumu ve ulaşım kolaylığına bağlı olarak farklı fiyatlarla hizmet veriyor. Muradiye Mahallesi’nde bulunan salonların yemeksiz paket başlangıç fiyatları ortalamada seyrediyor. Merkez’de bulunan mekanların fiyatları ise değişiklik gösterebiliyor. Fakat bütçenize uygun mekanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Düğün salonları Orhangazi’de, organizasyonun gerçekleşeceği döneme göre farklı fiyatlarda hizmetler veriyor. Yaz mevsiminde gerçekleşen düğünler diğer dönemlere göre daha yoğun talep alıyor. Bu nedenle kış ve sonbahar düğünleri uygun oluyor. Hafta sonu ve özel günlerde gerçekleşen düğünler, hafta içi bir güne göre yüksek fiyatlarda oluyor. Arapzade Mahallesi'ndeki mekanlar daha uygun fiyatlarla hizmet veriyor.

Salonların fiyatları, sundukları hizmete ve kalitesine göre değişebiliyor. Hizmet kalitesi yüksek olan mekanların fiyatları da diğer mekanlara göre yüksek oluyor. Mekanların popülerliği de fiyatları etkileyebiliyor. Fakat mekanlar çoğunlukla her bütçeye hitap eden farklı hizmet paketleri sunuyor. Bu paketlerden bütçenize en uygununu seçebiliyorsunuz. Muradiye Mahallesi’nde bulunan mekanların farklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Orhangazi'de düğün salonu seçerken, öncelikle bütçenizi belirleyip mekanların paketleri ve hizmetleri hakkında araştırma yapabilirsiniz. Ardından konumlarına ve ulaşım kolaylığına dikkat ederek en uygun olanını seçebilirsiniz. Salonların sunduğu kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırarak makul fiyatlarla bir davet düzenleyebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırdığınızda sezon fiyatlarının altına anlaşabilirsiniz.

Orhangazi’deki Düğün Salonları Ne Gibi Hizmetler Veriyor?

Orhangazi düğün salonları, organizasyon konusunda yetenekli ekiplerle çalışıyor. Sizin tarzınıza uygun dekorasyonlar oluşturuluyor. Masa ve sandalye düzeni, davetli sayınıza göre oluşturuluyor. Masa süslemeleri, şamdan ve suplalar konseptinize göre seçiliyor. Farklı seremoniler için farklı düzenlemeler oluşturulabiliyor. İsteğinize göre çiçek düzenlemeleri yapılıyor. Dilerseniz profesyonel bir çiçekçi ile anlaşarak düğününüze özel çiçek düzenlemeleri oluşturabilirsiniz.

Orhangazi düğün yerleri, yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için farklı menü seçenekleri sunuyor. Menüler mekanların usta aşçıları tarafından hazırlanıyor. Yemekli menüler genellikle et ağırlıklı oluyor. Fakat mekanlarla konuşarak vejetaryen, vegan ya da özel diyet menülerden birini de tercih edebilirsiniz. Yemeksiz organizasyonlarda ordövr tabaklı ya da kokteyl menü tercih edebilirsiniz.

Orhangazi düğün salonları, organizasyonunuzun kalitesini artırmak için profesyonel ses, sahne ve ışık hizmetleri sunuyor. Ayrıca yetenekli orkestra eşliğinde harika şarkılarla eğlenebiliyorsunuz. Mekanlarda müzik hizmeti genellikle gece yarısına kadar sürüyor. Bazı mekanlar gece yarısından sonra after party hizmetiyle eğlenceye hız kesmeden devam etmenizi sağlıyor. Partinizi DJ ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz dışarıdan müzisyenlerle de anlaşabiliyorsunuz.

Düğün salonları, misafirleriniz için karşılama hostesi ve vale hizmeti veriyor. Ayrıca bazı mekanlar konuklarınızı trio ya da keman dinletisi eşliğinde karşılamanıza imkan tanıyor. Mekanlar çocuklar için oyun alanı hizmeti de sunuyor. Ayrıca mekanlarda bulunan gelin- damat odaları, düğün hazırlığınızı kolaylaştırıyor. Bazı mekanlarda saç ve makyaj hizmetleri de veriliyor. böylece hazırlığınızı burada tamamlayabiliyorsunuz.

Orhangazi’de Düğün Salonları Manzaraları

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları