Mustafakemalpaşa Düğün Salonları

Mustafakemalpaşa Düğün Salonları Düğün.com'da! Düğününü düşlediğin gibi gerçekleştirmek için ideal salonları keşfedip fiyat teklifi al!

Altın Davet
16
1

Altın Davet Bursa’da şıklığı ve özgünlüğüyle dikkat çeken bir düğün salonu olmayı başarıyor. Çiftlerimizin en mutlu günlerini kusursuzluğa taşımalarını sağlayan zengin bir hizmet yelpazesiyle...

Başlangıç Fiyatı
30.000 - 40.000 TL
Kapasite
750-1.000
Kuvars Banquet & Kristal Banquet
47
2

Plaza 16 içerisindeki Kuvars Düğün Salonu Bursa’nın merkez ilçesi Nilüfer’de konumlanıyor. Yemekli yemeksiz içeriklerle düzenlenecek düğünden toplantıya kadar tüm davetlerinizde salonumuzu tercih...

Başlangıç Fiyatı
20.000 - 30.000 TL
Kapasite
500-750

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün mekanı seçiminde çiftleri yönlendiren bir çok faktör vardır. Vermek istedikleri davetin büyüklüğü ve içeriği gibi başlıca etkenlerin yanında misafirleri rahat ettirecek ulaşım, otopark ve ferah salon gibi ayrıntılar da mekan kararında büyük rol oynarlar. Mustafakemalpaşa düğün salonları, çiftlerin bu beklentilerini karşılayabilecek seçenekler sunmaktadır. Ayrıca sadece mekan çözümü değil düğün, nişan ve kına gibi davetlerde çiftlerin işini kolaylaştıracak organizasyon hizmetleri de vermektedirler. Her zevke uygun olabilecek salon süslemelerinden tutun da yemeklere kadar pek çok noktada özelleştirilebilir servisleri ve her bütçeye uygun düğün planları için düğün salonlarından ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları