Teras salonİhtişamlı süslemelerAçılır-kapanır tavanGün ışığı alanKolonsuzSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Altın Gala Düğün Davet Organizasyon
8 Yorum
8. yıl
Nilüfer

Saray konseptiYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otopark

100 - 850 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Class Davet
Karacabey
6 saatte cevap verir

2012 yılında Karabey’de hizmete geçtik. Bursa Karacabey Class Düğün Salonu olarak konusunda uzman bir ekiple çalışıyoruz. Pasta ustasından aşçısına servisinden komisine birçok alanda çalışan bir...

200 - 875 Kişi
100.000
60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
Mustafakemalpaşa
Açelya Düğün Salonu
200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL
200 - 1500 Kişi
80.000 - 100.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Mustafakemalpaşa'daki Düğün Salonları

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesi; tarihi ve kültürel dokusu, doğal güzellikleri ve ürünleri ile ünlü bir yer. Mustafakemalpaşa'da düğün salonları da oldukça fazla sayıda ve çiftlerin düğünlerini yapabilecekleri çeşitli seçenekler bulunuyor. Ulaşım ise çok kolay. Bursa merkezinden ve İstanbul'dan düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor. Havalimanına yakın konumu sayesinde dışarıdan gelen davetliler için kolay bir erişim sağlanıyor.

Salonlar, genellikle ferah ve rahat alanlarla hizmet veriyor. Ortalama 1000 kişilik kapasiteleriyle, çok sayıda davetliyi ağırlayabilecek alanlar bulunduruyorlar. Farklı kapasitelere hizmet verebilecek türde mekanlar da bulunuyor. Aynı zamanda düğün salonları, her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Ayrıca düğün organizasyonlarına özel indirimler, kampanyalar ve erken rezervasyon fırsatları da sunuluyor.

Mustafakemalpaşa düğün salonları, genellikle düğün organizasyonları konusunda deneyimli ve profesyonel ekiplerle çalışıyor. Bu ekipler; isteğinize göre menü seçimi, dekorasyon, müzik ve eğlence gibi konularda yardımcı oluyor. Aynı zamanda karşılama hostesi ve vale gibi hizmetler de sunuyorlar. Düğün paketleri de sunan salonlar, tüm organizasyonu tek bir yerden halletmenize olanak sağlıyor.

Mustafakemalpaşa'nın doğal güzellikleri de düğün organizasyonlarının daha keyifli ve unutulmaz hale gelmesini sağlıyor. Özellikle yaz döneminde, açık havada yapılan düğün organizasyonları tercih ediliyor. Mustafakemalpaşa'nın doğal güzellikleri arasında göller, tabiat parkları, nehir ve yeşil alanlar bulunuyor. Kapalı balo salonları da farklı tarz ve konseptlere hizmet verebilen mekanlar sunuyor.

Mustafakemalpaşa Düğün Salonları Fiyatları

Mustafakemalpaşa düğün fiyatları, organizasyonun gerçekleşeceği tarih ve saate göre değişiyor. Popüler yaz döneminde gerçekleşen düğün organizasyonları diğer dönemlere göre yüksek fiyatlı oluyor. Düğününüzü hafta içi gerçekleştirirseniz, hafta sonuna göre daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca öğlen ve akşam saatlerinde düzenlenen düğünlerde de fiyat farkı oluyor. Atariye semtinde genellikle uygun fiyatlı mekanlar bulabiliyorsunuz.

Düğün salonları, yemekli organizasyon fiyatlarını kişi başı üzerinden belirliyor. Bu nedenle yüksek kapasiteye sahip mekanlar genellikle yüksek fiyatlarla hizmet veriyor. Az davetli sayısına sahipseniz cep yakmayan fiyatlarla organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ekstra talebinizde mekanlar sizden ekstra ücret talebinde bulunabiliyor. Bu nedenle mekana karar vermeden önce hizmetleri ve kampanyaları hakkında yeterince bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz.

Kaliteli hizmet sunan Mustafakemalpaşa düğün mekanları, diğer salonlara göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ayrıca fazla talep gören Vıraca semtinde bazı mekanların da fiyatları yüksek oluyor. Fakat bu tarz mekanların kampanyalarını ve indirimlerini takip ederek uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Önceden araştırma yaparak, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmetleri sunan düğün salonunu seçebilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Düğün Salonu Hizmetleri Neler?

Mustafakemalpaşa düğün salonları, hizmet paketleri dahilinde çeşitli hizmetler sunuyor. Bu sayede, düğün organizasyonunuz için ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalmadan, tek bir yerden tüm hizmetleri alarak düğününüzü gerçekleştirebiliyorsunuz. Sunulan hizmetlerde mekanlarla anlaşarak eklemeler ve değişimler yapabilirsiniz. Size en uygun hizmeti seçerek dilediğiniz gibi bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa düğün salonlarında olduğu gibi Mustafakemalpaşa’da da yemekli ve yemeksiz menülerle organizasyonunuzu düzenleyebiliyorsunuz. Menüler mekanların bünyesindeki aşçılar veya anlaşmalı olduğu catering şirketleri tarafından hazırlanıyor. Yemeksiz düğünler genellikle aperatif ya da kokteyl tarzında gerçekleştiriliyor. Ayrıca menülere karar vermeden önce dilerseniz ön tadım da yapabilirsiniz. Konseptinize uygun bir menü tercihi yapmak, düğününüzdeki ambiyansı tamamlar.

Bursa Mustafakemalpaşa düğün salonları; müzik, fotoğraf, çiçek düzenlemesi, masa düzeni gibi birçok hizmeti de organizasyonunuzu tamamlayacak şekilde sunuyor. Dekorasyonlar sizin tercihlerinize göre şekillendiriliyor. Masa düzenleri davetli sayınıza göre oluşturuluyor. Konseptinize yakışır masa ve sandalye süslemeleri yapılıyor. Fotoğraf köşeleri dekore ediliyor, böylece fotoğraf karelerine farklı fonlar oluşturuluyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile de anlaşabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa'daki düğün mekanlarının çoğu, kapalı ve açık alanlarda hizmet veriyor. Kapalı mekanlar her mevsim kullanılabilirken, açık alanlar özellikle yaz aylarında tercih ediliyor. Hava koşullarının değişken olabileceği göz önünde bulundurularak, alternatif bir plan yapmanızı öneririz. Bazı mekanlar sizin yerinize bu durumu düşünerek önlemlerini alıyor.

Mustafakemalpaşa’da Düğün Salonlarının Avantajları Nedir?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları