Düğün Salonları Balıkesir

Balkonuk Center Orkide Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Balkonuk Center Orkide Salonu

Balkonuk Center Orkide Salonu Hakkında

Balıkesir’de düğününüzü organize etmek için bütçenize uygun salon mu arıyorsunuz? O halde, Balkonuk Center Düğün Salonu olarak davetinizi düzenlemek için bekliyoruz.

Balkonuk Center ve sunduğu hizmetler hakkında bilgi almak ister misiniz?

Binamızda farklı özelliklere ve kapasiteye sahip olan toplamda 4 salon yer alıyor. Orkide salon ise 220 kişilik kapasitesi ile özel günlerinize ev sahipliği yapıyor. Şık ve modern bir şekilde dekore edilmesinin yanı sıra özel isteklerinize de karşılık veriyor. Havalandırması, profesyonel ışık ve ses sistemi ile size unutulmaz bir davet yaşamayı vadediyoruz. Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler gibi pek çok organizasyonu Orkide Salon’da gerçekleştirebilirsiniz. Davetinize katılacak misafir sayısına göre salonumuzda masa ve sandalye düzenlemesi yapıyor, belirlediğiniz konsepte göre salonumuzu dekore ediyoruz. Salonumuzda gerçekleşen tüm davetleri güzelleştiren ekibimiz ise tecrübeli, profesyonel ve güler yüzlü kişilerden oluşuyor. Yemekli davetlerinizde misafirlerinizle en iyi şekilde ilgilenip servis ediyoruz. Yemekli organizasyon yapmayı hayal ediyorsanız yetenekli mutfak ekibimizin hazırladığı muhteşem yemekleri tatmalısınız. İşletmemizde temizliğe oldukça önem verdiğimiz için hijyen konusunda bir şüpheniz olmasın. Firmamızın sağladığı bir diğer kolaylık ise çocuk oyun alanı ve bebek bakım odasıdır. Mekânımıza özel arabanız ile gelmeyi düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile gelebilmeniz için açık otoparkımız olduğunu belirtmek isteriz. Salonlarımızda düzenlemek istediğiniz her davette yanınızda olup isteklerinizi karşılamaktan mutluluk duyarız. Bu etkinliklerin her ayrıntısını düşündüğümüzü ve bize güvenmenizi istiyoruz.
Orkide Salon’da düğününüzü gerçekleştirmek ve Balkonuk Center ayrıcalıklarından yararlanmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Balkonuk Center iletişimini kolayca sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden iletebilirsiniz.

Balkonuk Center Orkide Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Balkonuk Center Orkide Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Balkonuk Center Orkide Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Balkonuk Center Orkide Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Balkonuk Center Orkide Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Balkonuk Center Orkide Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Balkonuk Center Orkide Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.