İstanbul'da Şeker Hamursuz Nişan Pastası Nereden Alınır?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:32 dakika

16.12.2020

Hem daha az maliyetli hem de tamamı tüketilebilir nişan pastası modellerini araştırıyorsan şeker hamursuz nişan pastası modelleri tam senlik! "Peki bu pastaları nereden bulabilirim?" diyorsan, senin için İstanbul'daki pastacıların birbirinden şık şeker hamursuz nişan pasta modellerini derledik! Hemen incele, ilgini çeken firmalarla iletişime geçip, fiyat teklifi al!

şeker hamursuz nişan pastası

1- Pastamburada

Bahçelievler'de faaliyet gösteren Pastamburada firması, minimalist tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu özelliğiyle, söz ve nişan organizasyonları için pasta modellerini araştıran gelin adayları için ideal firmalar arasında yer alan Pastamburada'da birbirinden şık ve elegant şeker hamursuz nişan pastalarını bulabilirsin. Firmanın renklendirilmiş çikolatalı şeritlerden oluşan bu 3 katlı nişan pastası, kalabalık davetler için tercih edilebilir.

Pastamburada

Nişan pastası fiyatlarını da merak ediyorsan şu yazımız sana fikir verebilir: Şehir Şehir Nişan ve Düğün Pastası Fiyatları

2- Manolya Pastanesi (Göztepe)

Manolya Pastanesi, İstanbul Anadolu Yakası'nın tecrübeli pastacılarından. 1980 yılından bu yana faaliyet gösteren firmada özellikle çiçek figürleriyle hareketlendirilmiş sade modelleri bulabilirsin. Firmanın suluboya efektli bu şeker hamursuz söz pastası, romantik tasarımlardan hoşlanan çiftler için ideal.

Manolya Pastanesi

manyolyapastanesi

Manolya Pastanesi (Göztepe)

Firmayı İncele →

3- Jean Pierre Patisserie

Eyüp'te bulunan Jean Pierre Patisserie, çiçekli ve yarı kaplamalı tasarımlarıyla, söz ve nişan organizasyonlarına yakışacak sade ve romantik seçenekler sunuyor. Eğer aradığın söz pastası şeker hamursuz modellerdense firmanın galerisinde birbirinden hoş seçenekleri bulabilirsin. Jean Pierre Patisserie'nin özel tasarım hizmeti verdiğini de belirtelim.

Jean Pierre Patisserie

jeanpierrepatisserie

Jean Pierre Patisserie

Firmayı İncele →

Cafelerin samimi ortamında nişan yapmak isteyen çiftler için şöyle bir yazımız var: İstanbul'da Nişan Yapılacak Cafeler

4- Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler

Eyüp'de hizmet veren firmalardan bir diğeri de Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler. Özellikle rengarenk tasarımlardan hoşlanan çiftleri, firmanın galerisine göz atmaya davet ediyoruz. Çünkü firma, minimal tasarımlı söz ve nişan pastalarını, rengarenk soslar, makaronlar ve farklı birçok malzeme ile renklendirmiş ve ortaya sevimli tasarımlar çıkmış! Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler'in ürün seçenekleri arasında yer alan bu renkli makaronlu nişan pastası şeker hamursuz olması nedeniyle de uygun fiyatlı modellerden!

Pötinin Atölyesi

İstanbul'da farklı nişan pastası seçenekleri sunan firmaları da fiyatlarıyla incelemek için şu yazımızı inceleyebilirsin: İstanbul'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

5- Proje Pasta Catering

Renkli pasta modellerinden bahsetmişken Proje Pasta Catering'in nişan pastalarına da değinmeden geçmeyelim. Soft renklerdeki sade söz/nişan pastası modellerinden istiyorsan firmanın bu üç katlı, her katı farklı renkteki tasarımını tercih edebilirsin. Üstelik firmanın ücretsiz tadım hizmetinden de yararlanabilirsin!

Proje Pasta Catering

Şu yazımız da ilgini çekebilir: Nişan Pastası Yaptırabileceğiniz Butik Pastacılar

6- Atölye 21

Kadıköy'de bulunan Atölye 21 de şeker hamursuz nişan pastası bulabileceğin firmalardan. Yarı-kaplamalı ve kaplamasız nişan pastası modellerinin birbirinden hoş örneklerine imza atan firmanın catering hizmeti verdiğini de söylemeden geçmeyelim. Senin için Atöyle 21'in yarı-kaplamalı bu zarif modelini seçtik. Süslemelerini, konseptine uygun şekilde de yaptırabilirsin!

Atölye 21

Henüz nişan temanı belirlemediysen şu yazımızdaki önerilerimize göz atabilirsin: 13 Farklı Nişan Konsepti Fikri

7- Le Fırın

Açık hava organizasyonlarına yakışacak bir model önerimiz var sırada! Eyüp'te bulunan Le Fırın tarafından hazırlanan bu zarif şeker hamursuz nişan pastası modelini, özellikle ilkbahar ya da yaz aylarında yapılacak söz/nişan organizasyonlarında tercih edebilirsin. Özel tasarım hizmeti de sunan firmada dilersen süslemelerini de konseptine uygun şekilde yaptırabilirsin.

Le Fırın

Nişanını otelde yapmak ister misin?: İstanbul’da Otelde Nişan Yapmanın Maliyeti Nedir?

8- Kazanoğulları Pastaneleri

Ümraniye'de yer alan ve 30 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren Kazanoğulları Pastaneleri'nin çalışmalarına da göz atmanda fayda var. En trend nişan pastası modellerine imza atan firmanın çalışmaları arasında yer alan, yarı-kaplamalı, çiçekli bu nişan pastası, özellikle sonbahar aylarında yapılacak nişan organizasyonlarında tercih edilebilir.

Kazanoğulları Pastaneleri

9- Renkli Tatlar

Birbirinden lezzetli ve şık pastalar hazırlayan firmalardan olan Renkli Tatlar, daha çok özel tasarım hizmeti veriyor. Çiftlerin söz/nişan konseptlerine özel pasta modelleri hazırlayan firma, 2 hafta içinde istenen modeli gerçeğe dönüştürebiliyor. Örneğin; ayçiçeği konseptli bir söz/nişan organizasyonu için hazırlanan bu şeker hamursuz, yarı-kaplamalı nişan pastası, firmanın çalışmaları hakkında sana fikir verebilir.

Renkli Tatlar

10- Cutie Cake Co

Beşiktaş Arnavutköy'de bulunan Cutie Cake Co, adını, sevimli çalışmalarından alıyor. Şeker hamurunu ustalıkla kullanan firma, şeker hamursuz pasta isteyen çiftler için de birbirinden leziz seçenekler sunuyor. Ücretsiz tadım, özel tasarım gibi hizmetleri de bulunan Cutie Cake Co'nun pudra tonlardaki krema ve süslemelerle hazırlanan zarif nişan pastası modeli sence de çok hoş değil mi?

Cutie Cake Co

Cutie Cake Co

Cutie Cake Co

Firmayı İncele

Şeker hamursuz söz/nişan pastası arayan çiftlerin ilgisini çekecek firmaları listeledik. Ancak seçeneklerinin bu firmalarla sınırlı olduğunu düşünme. Daha detaylı bir araştırma yapmak istersen şehrindeki pastacıları, sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeyelebilirsin! İlgini çeken firmalarla iletişime geçip, fiyat teklifi alabileceğini de hatırlatalım!

Düğün Pastası Firmaları

En şık ve lezzetli düğün pastaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün pastanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Pastası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap