Pastamburada

E-posta Gönder

Pastamburada Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  10-30 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  Limit Yok

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Pastamburada Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, Cupcake, Makaron Kulesi

Pastamburada Sıkça Sorulan Sorular

 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Pastamburada Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle birlikte hayatınızı birleştireceğiniz ve sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz bu muhteşem günde, ne kadar heyecanlı ve mutlu olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Düğününüz için tüm detayları büyük bir özenle planladınız. Düğün mekanınız seçildi, konsept belirlendi, fotoğrafçıyla anlaşıldı ve davetiyeler basıldı. Sıra geldi, en özel gününüzde, misafirlerinizin ağzını tatlandıracak ve görenleri kendine hayran bırakacak düğün pastasını bulmaya! Tam da bu noktada size nefis bir önerimiz var: Pastamburada! Düğün pastası alternatifleri arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve ürün çeşitliliğimizle adımızı duyurmaya devam ediyoruz! En değerli gününüzde sizi, hayal ettiğiniz pastaya kavuşturmak için, profesyonel ve deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Düğün pastanız için dilediğiniz modeli yapabiliyoruz. Üç, beş veya yedi katlı; dikdörtgen, kare veya yuvarlak gibi isteklerinizi yerine getiriyoruz. Yeter ki bize, nasıl bir pasta istediğinizi ince ayrıntılarına kadar tarif edin, gerisini bize bırakın! Pastalarınızı oldukça hijyenik bir ortamda ve kaliteli malzemeler kullanarak üretiyoruz. Büyük bir özenle yürüttüğümüz bu süreçte her zaman sektöre uygun eldivenler ve kıyafetler kullanıyoruz.

Pastanızı dilerseniz şeker hamuru, dilerseniz de kremayla kapayabiliriz. Her aşamada olduğu gibi burada da sizin fikriniz çok önemli. Son yılların trendi olan mermer desenli düğün pastaları, bu aralar çiftlerimiz tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Bu eşsiz güzellikte pastaları, yenilebilir çiçeklerle süslüyor ve romantiklik katıyoruz. Böylece, konseptinize daha da uygun hale getirmiş oluyoruz.

Pastacılıkta en önemli noktalardan biri de yapılan pastayı büyük bir özenle ve şeklini bozmadan taşımak! Pastalarımızı taşırken, sarsılmayı ve bozulmayı önlemek adına özel araçlar kullanıyoruz. Böylece, en özel gününüzün yıldızı için, herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmıyorsunuz!

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve düğününüzde, pastanızı bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz; düğün pastası fiyatları ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasını arayın ve bize ulaşın!

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.